هیچ کس با کمک کردن فقیر نمی شود

حمایت از کودکان

تلاش مسترسیگنال در رساندن خیر به دنیاییست، که پر از نقص و کمبود و بیماری و حسرت است. در تلاطم زندگی گاهی فراموش می کنیم که در کنار ما انسانهایی در رنج و محنت هستند و شاید به نان شبی محتاج. سعی مان بر این است که به کمک و یاری شما، دست هم نوع بگیریم و در حد توان در انسانیت موثر و پیش قدم باشیم.

بیایید دست به دست دهیم تا بتوانیم حتی مشکل یک نفر را برطرف کنیم و لبخند را بر لب یک نفر جاری کنیم. ما مطمینیم دست هایی که کمک می کنند، بیشتر از لب هایی که دعا میکنند ، برکت، خیر، روزی در زندگیشان سرازیر می شود.

پس دست به دست هم دهیم و لبخندی را به دیگران هدیه دهیم.

نمونه ای از حمایت های مالی تیم مسترسیگنال

  1. تهیه 50 ست پک لوازم التحریر و هدیه به خیریه سیدالشهدا اصفهان برای کودکان روستایی - سال 1397
  2. کمک مالی به کودکان طلاق به ارزشی بالای 20 میلیون تومان - سال 1399
  3. کمک مالی و معنوی به تریدرهایی که کل سرمایه خود را در این بازار از دست داده و نیاز به شروع دوباره داشته اند. به ارزشی بالای 5 هزار دلار - سال 1400
  4. تهیه 100 پک افطار برای 35 خانواده بی سرپرست - سال 1401
  5. کمک مالی به سه کسب و کار کوچیک در زمان بحران مهرماه 1401
  6. کمک مالی به خیریه سلمان اصفهان بصورت ماهیانه از سال 1402
  7. کمک رسانی به بنیاد کودک اصفهان بصورت ماهیانه از سال 1403

آخرین برنامه کمک مالی مسترسیگنال

در حال حاضر در تلاش هستیم که برای 100 کودک بی سرپرست، بدسرپرست یا بی بضاعت و کودکان لباس شب عید از کشور ترکیه تهیه کنیم و بعنوان یک هدیه ارزشمند به کودکان عزیز کشورمان تقدیم کنیم.

البته این کار بدون حمایت همراهان خوب مسترسیگنال رنگ و بویی ندارد. پس اگر تمایل دارید که در این کار خیر شرکت کنید، از طریق لینک زیر ، هر مبلغی که تمایل داشتید پرداخت کرده و در این کار خیر همراه ما باشید.