10X

سیگنال ارز دیجیتال

کانال های سیگنال مستر سیگنال

مسترسیگنال دارای سه کانال مختلف می باشد :

 1. کانال سیگنال رایگان مسترسیگنال: این کانال بیشتر به تحلیل روزانه ارزدیجیتال و تحلیل فاندامنتال بازار می پردازد. در ضمن نقاط حساس را روی بازار به دوستان گوشزد می کند.
 2. گروه کریپتو ترید : در این گروه  افراد براحتی می توانند با یکدیگر به صحبت پرداخته و حتی نقاط پیشنهادی خود را به رایگان به اشتراک بگذارند.
 3. کانال  سیگنال VIP مسترسیگنال : این کانال که جزیی از خانواده ده ایکس مستر سیگنال می باشد، عضویت مادام العمر داشته و شما در کنار اینکه مشاوری همیشگی را در کنار خود دارید، آموزش ارز دیجیتال و سیگنال اسپات و فیوچرز با وین ریت بالا را دریافت میکنید.

سود آور ترین کانال سیگنال ارز دیجیتال

کانال سیگنال ارز دیجیتال مسترسیگنال با استفاده از تحلیل بهترین تحلیلگران و متخصصان این بازار،  تمامی توانایی خود را جمع آوری کرده تا شما به کمک سیگنال های این کانال کسب سود و درآمد دلاری از بازار ارز دیجیتال داشته باشید. تحلیل بازار ارز دیجیتال به معنی بررسی رفتار و حرکت های ارزهای دیجیتال بوده و تحلیل گران بازار به شما می توانند راهنمایی کنند که قیمت یک رمزارز به چه سمتی حرکت خواهد کرد.

روش های کسب در آمد از سیگنال ارز دیجیتال

1- معاملات اسپات

سیگنال اسپات در بازار ارز دیجیتال توصیه های خرید یک رمز ارز در قیمت مناسب و فروش آن در قیمتی بالاتر را هدف معاملات خود قرار می دهند. معامله خرید اسپات مانند سهام در بورس ایران عمل می کند. یعنی شما تعدادی رمز ارز را در قیمت مشخصی خرید می کنید و در واقع صاحب آن مقدار ارز دیجیتال هستید. نگهداری آنها برای شما هیچ هزینه ای ندارد و هر زمان که تمایل داشتید، در قیمت مورد نظر خود آن را می فروشید.

2- معاملات فیوچرز

سیگنال فیوچرز هما سیگنال های دارای اهرم یا لوریج هستند. لوریج در صرافی های ارز دیجیتال به عنوان اهرمی برای انجام یک معامله بزرگتر با پول کوچکتر ارائه می شود. علت اینکه صرافی این پول را در اختیار شما می گذارد و کارمزد یک معامله بزرگتر را ازشما بگیرد. صرافی عاشق شما نیست که اهرم در اختیارتان بگذارید تا سود کنید. کارمزد صرافی در زمان باز کردن و بستن معامله لحاظ می شود و شما فقط به میزان دارایی خودتان می توانید ضرر کنید و البته در صورت سود به میزان لوریج ، سود کسب می کنید.

تعداد سیگنال در کانال مسترسیگنال

اگر شما عضوی از کانال وی آی پی مستر سیگنال شوید می تونید از آموزش، مشاور خصوصی، کوچینگ و همچنین سیگنال های اسپات و فیوچرز استفاده نمایید. با عضویت در کانال VIP هر هفته کلاس های آنلاین رفع اشکال و بررسی بازار برگزار می شود و همچنین ماهیانه بر اساس شرایط بالا 20 تا 50 سیگنال اسپات و فیوچرز به همراه تحلیل سیگنال ها قرار میگید.

عضویت در کانال وی آی پی مستر سیگنال مادام العمر می باشد که شما می توانید با عضویت در خانواده ده ایکس، عضو همیشه این کانال سیگنال دهی هم شوید.  

این روزها با شرایط نابسامان اقتصادی، تمایل به کسب درآمد دلاری به شدت زیاد شده و افراد زیادی با ورود به بازارهای مالی تمایل به کسب درآمد دلاری حتی جزیی دارند. در این مرحله باید راه چاره ای درست را برگزینیم تا بتوانیم ارزش پول خود را حفظ کنیم.

سرمایه گذاری باید ویژگی های خاصی داشته باشد تا بتواند  اول سرمایه ما را حفظ کرده و در مرحله بعدی زود بازده بوده و سود خوبی به همراه داشته باشد. با توجه به این توضیحات قطعا بازار ارز دیجیتال می تواند راه حل مناسبی برای سرمایه گذاری و کسب درآمد دلاری باشد. البته در همین مسیر سرمایه گذاری نیز افراد زیادی هم هستند که ضررهای زیادی را متحمل شده و یا اصل سرمایه خود را از دست داده اند.

با این اوصاف چاره کار چیست؟

برای سرمایه گذاری درست، ابتدا باید آموزش ببینید، تمرین کنید تا زمانی که حرفه ای شدید ، بتوانید بتنهایی از بازار سود کسب کنید. دقت بفرمایید ، انتخاب تیمی مناسب و آموزش های کاربردی و سیگنال های ارزدیجیتال در کنار هم و در کنار یک گروه حرفه ای میتواند تضمین کننده موفقیت شما در این مهارت و حرفه باشذ.

پادکست زیر  توضیحات کامل کانال سیگنال ارز دیجیتال و روند مسیر مسترسیگنال می پردازد.

مزایای استفاده از کانال سیگنال

 1. سیگنال های اسپات و فیوچرز تارگت و حد ضرر مشخص، منطقی و مدیریت شده ای دارند.
 2. حتما برای همه معاملات حد ضرر و مدیریت سرمایه در نظر بگیرید
 3. هیچ معامله ای را با اهرم بالا باز نکنید. با اهرم مشخص شده سیگنال را بگیرید.
 4. بعد از رسیدن سیگنال به تارگت اول حتما ریسک فری کنید.
 5. مدیریت سرمایه حرفه ای که در سرفصل های خانواده ده ایکس وجود دارد را حتما مطالعه کنید.
 6. بر روی شت کوین به هیج عنوان معامله نکرده و یا در صورت معامله با مبلغ بسیار کم و اهرم پایین که سرمایه شما را درگیر نکند.
 7. در صورتی که در صرافی بینگ ایکس با لینک ما وارد شوید، 60 دلار بونوس ورود دریافت کرده و می توانید با آن ترید را شروع کنید.
 8. برای ترید از بهترین صرافی های ارز دیجیتال استفاده کنید.

قبل از اینکه تصمیم بگیرید که عضوی از کانال سیگنال ارز دیجیتال مستر سیگنال بشوید یا خیر، پیشنهاد می کنم حتما ویدیو زیر را ببینید

‫چرا همه افراد نباید از سیگنال در حوزه ارز دیجیتال استفاده کنند؟​

 

خدمات کانال وی آی پی سیگنال مسترسیگنال

ما در مسترسیگنال بصورت 24 بازار ارز دیجیتال را رصد کرده و لحظه لحظه در کنار همراهان خانواده ده ایکس و کانال وی آِی پی مسترسیگنال هستیم. از جمله خدمات ما در این زمینه به شرح زیر است: 

  1. دوره آموزش ارز دیجیتال خانواده ده ایکس
  2. پادکست های آموزشی
  3. سیگنال اسپات و فیوچرز در یک کانال همزمان
  4. رعایت حد ضرر در معاملات
  5. آموزش اصولی مدیریت سرمایه
  6. آموزش کاربردی کار با صرافی بینگ ایکس
  7. برگزاری کلاس های آنلاین هفتگی
  8. مشاوره خصوصی 
  9. کوچینگ و دعوت از افراد مستعد تیم به تیم ترید میلیون دلاری مسترسیگنال 
  10. پشتیبانی 24 ساعته

سوالات متداول کاربران در رابطه با سیگنال ارز دیجیتال

کاربران سوالات زیادی را در رابطه با کانال سیگنال زیادی داشتند، که در زیر به آنها پاسخ دهیم

سیگنال ها در واقع تحلیل ها و پیشنهادات خرید و فروشی هستند که برخی کاربران برای اینکه درگیر تحلیل تکنیکال و فاندامنتال نشوند، ارائه می شود.

سیگنال ها در کانال تلگرام VIP ارزدیجیتال مسترسیگنال قرار می گیرد تا در سریع ترین زمان ممکن بتوانید نسبت به خرید و فروش ارزها اقدام کنید.

در هر سیگنال نقاط ورود برای خرید و تارگت های فروش مشخص شده که با استفاده از آنها می توانید خرید و فروش خود را انجام دهید.

تعداد سیگنال های ارائه شده در کانال بستگی به شرایط بازار دارد. به عنوان مثال در زمانی که بازار سبز یا صعودی باشد مسلما تعداد سیگنال ها زیاد هست و ممکن است که روزانه تعداد 5 سیگنال یا بیشتر ارائه شود اما زمانی که بازار قرمز یا نزولی باشد تعداد سیگنال های ارائه شده کمتر خواهد بود چون احتمالا ضرر کردن سیگنال ها بیشتر از سود دادن آن ها می شود.

 

سیگنال ارز دیجیتال بصورت فیوچرز و اسپات در یک کانال ارسال شده و شما تنها با پرداخت یگ هزینه به همه سیگنال ها دسترسی دارید. 

مسترسیگنال بیش از دو سال است که در کانال یوتیوب فعالیت دارد و بیش از 100 عضو VIP در حال استفاده از کانال سیگنال ارز دیجیتال 369 هستند . همچنین سایت مسترسیگنال دارای نماد اعتماد زرین پال می باشد و یک تیم مجرب اماده پاسخگویی به سوالات شما در همه زمان هستند.

سیگنال رمز ارزها از روی تریدینگ ویوو داده شده و در صرافی بایننس ، صرافی بینگ ایکس قابل استفاده می باشند. 

بله می توانید اما توجه داشته باشید که صرافی بایننس و کوینکس ایرانی ها را تحریم کرده است و برای کار در آن باید نکاتی را رعایت کنید تا از بسته شدن حساب کاربری شما و از دست دادن سرمایه تان جلوگیری کنید. همچنین روند احراز هویت صرافی را بصورت کامل انجام دهید

 

پیشنهاد ما صرافی بینگ ایکس می باشد که با لینک زیر می توانید با تخفیف در معاملات در این صرافی عضو شده و به ترید بپردازید.

https://bingx.com/partner/Mastersignal

 

سیگنال ارز دیجیتال چیست

سیگنال ارز دیجیتال توصیه های ورود به یک معامله یا خروج از یک معامله در بازار های مالی می باشد. بازار مالی شامل : بازار فارکس، بازار بورس یا سهام و بازار ارزدیجیتال می باشد. مثلا: سیگنال فارکس، سیگنال طلا، سیگنال ارزدیجیتال، سیگنال بورس ایران و ...

سیگنال همانطور که از تعریف آن متوجه شدید یک توصیه معاملاتی است. این توصیه ها هیچگاه قطعی نیست و نیاز به بررسی دارد. هر سیگنال باید پارامترهایی داشته باشد تا یک توصیه درست محسوب شود. در واقع سیگنال تصمیم به ورود یک معامله نیز می تواند باشد.

تاریخچه سیگنال

سیگنال همانطور که گفته شد توصیه محسوب می شود و توصیه های خرید و فروش از زمان های قدیم در بازارهای بورس نیویورک و سهام آمریکا تا به امروز در بازار ارزدیجیتال و حتی بورس ایران استفاده می شود.

از زمان های قدیم سیگنال ها دو صورت وجود داشت:

 1. توصیه هایی که افراد به همدیگر داشتند: برای خرید و فروش مسلما کسی که از یک سهام سود خوبی گرفته بود آن را به دیگران معرفی میکرد. یا زمانی که خودش سود خوبی میکرد می گفت الان دیگر زمان فروش است و خودش هم واقعا می فروخت. یا رفتارهای دیگری که بعضی به سود ختم می شدند، اما در اغلب اوقات دامنه ضرر آنها بیشتر بود.
 2. توصیه های که کارشناسان مطرح می کردند: این موارد در زمان های قدیم بیشتر به صورت مجلات اقتصادی و بیشتر با بررسی های فاندامنتال از موقعیت شرکت ها و ضعیت اقتصادی تهدیدها و فرصت های پیش روی هر شرکت و ... که این موارد هم گاهی به اوقات به سودهای خوب برای سهام داران منجر می شدند و باز در بسیاری مواقع ضررهای زیادی را متحمل می شدند.

با توجه با پیشرفت تکنولوژی بازارهای مالی از حالت سنتی به وضعیتی مدرن تبدیل شدند و در مدتی بیش از یک قرن تحولات زیادی در بازارسهام، بازار فارکس و معلاملات طلا صورت گرفت. توصیه های خرید و فروش هم همیشه وجود داشته و از حالت دهان به دهان یا مقاله ای در یک مجله به سایت های اینترنتی و شبکه های اجتماعی کشیده شدند و این توصیه ها را امروزه به نام سیگنال می شناسیم. کانال های سیگنال این توصیه ها را در کانال خود قرار می دهند که در هر بازار متفاوت است. بستگی به اینکه شما در چه بازاری کار می کنید کانال سیگنال همان حوزه برای شما مفید خواهد بود. تلگرام یکی از شبکه اجتماعی محبوب برای کانال سیگنال به حساب می آید و امروزه هزاران کانال سیگنال در هرحوزه وجود دارد.

در کل سیگنال گرفتن هیچ گاه شما را به موفقیت نخواهد رساند، اما می تواند به شما درس های زیادی بدهد.

یک کانال سیگنال خوب فقط می تواند راهنمای بهتری باشد.

انواع سیگنال ارز دیجیتال

بعنوان فردی که به تازگی وارد بازار ارز دیجیتال شده اید و یا یک تریدر حرفه ای هستید ، انواع سیگنال ارز دیجیتال را در اختیار دارید:

 1. سیگنال شخصی: تصمیمی که یک شخص خودش براساس سطح اطلاعات و تجربه شخصی برای ورود به یک معامله می گیرد به نوعی سیگنال محسوب می شود چون فرمان ورود به معامله را برای معامله گر صادر کرده است.
 2. سیگنال اندیکاتورها : در سایت تریدینگ ویو اندیکاتورهای سیگنال دهی زیادی وجود دارد که با استراتژی های مختلف یا ترکیب آنها با اطلاعات شخصی فرد معامله گر می تواند سیگنال فیوچرز رایگان برای خود ایجاد کند.(سیگنال فیوچرز یا سیگنال اسپات تفاوت زیادی با یکدیگر ندارند بلکه تایم فریم آنها متفاوت است که برای اطلاعات بیشتر می توانید به آموزش تحلیل تکنیکال مراجه کنید.)
 3. سیگنال رایگان عمومی : در شبکه های اجتماعی تلگرام، توییتر، اینستاگرام  اشخاص یا گروه هایی اقدام به صدور سیگنال کریپتو رایگان می کنند.
 4. سیگنال VIP: این نوع سیگنال ها معمولا در کانال های سیگنال VIP توسط متخصصین و تحلیل گران صادر شده و درصد خطای پایین تری دارد.

انواع کانال سیگنال

کانال های سیگنال زیادی در دنیای امروزه در حال فعالیت هستند که بصورت تیتر وار به شرح زیر هستند:

 1. کانال سیگنال ارز دیجیتال
 2. کانال سیگنال اسپات ارز دیجیتال
 3. کانال سیگنال فیوچرز ارز دیجیتال
 4. کانال سیگنال فارکس
 5. کانال سیگنال بورس ایران

کانال سیگنال ارز دیجیتال

بازار ارزدیجیتال نسبت به بازار فارکس و بازار سهام عمر کوتاه تری دارد. هنوز به عمق بالایی که خصوصا در فارکس وجود دارد نرسیده است. اما به دلیل جدید بودن و تنوع بسیار بالا از انواع رمز ارزها و سودهای ناگهانی و زیادی که در مقاطعی نصیب افراد کرد. با استقبال گسترده ای رو به رو شد و پس از یک دوره اوج در سال 2021 وارد یک فاز نزولی سنگین شد. در اثر این نزولی قیمت معامله گران یا همان تریدرهای ارزدیجیتال به معاملات کوتاه مدت و تریدهای نوسان گیری مانند فارکس روی آوردند. تا قبل از آن بیشتر بحث خرید و سرمایه گذاری بود مانند فارکس، اما این روزها بحث نوسان گیری بیشتر مورد توجه است و سرمایه گذاری ها با دیدگاه های بلند مدت تر صورت می گیرد.

کانال سیگنال اسپات ارز دیجیتال

سیگنال اسپات در بازار ارز دیجیتال توصیه های خرید یک رمز ارز در قیمت مناسب و فروش آن در قیمتی بالاتر را هدف معاملات خود قرار می دهند. معامله خرید اسپات مانند سهام در بورس ایران عمل می کند. یعنی شما تعدادی رمز ارز را در قیمت مشخصی خرید می کنید و مالک این ارزها هستید(البته اگر بشود گفت ارز) که می توانید آن را به کیف پول خود انتقال دهید و برای مدت محدود یا نامحدود نگهداری کنید. هر زمان که بخواهید در قیمت همان روز به فروش می رسانید. فقط در صورتی که قیمت افزایش پیدا کنید شما سود می کنید و در صورت کاهش قیمت شما سرمایه خود را به صورت ارز نزد خود دارید و تا زمانی که به فروش نرسانید ضرر شما محقق نشده است. اما ممکن است این ضرر مقدار آن زیاد یا زمان آن طولانی شود.

در بازار ارز دیجیتال که بسیاری از ارزها حتی در اوج 2021 هم به سقف های قیمت خود در سال 2018 نرسیدند. ارزهایی هستند که هم اکنون در سال 2023 نسبت به سقف قیمت خود در 2018 بیش از 90درصد در ضرر هستند. پس توصیه ها یا سیگنال را بدون آگاهی کامل به کار نبرید یک سیگنال ارز دیجیتال باید خصوصیت هایی داشته باشد که در ادامه توضیح خواهم داد. در کل سیگنال اسپات ارز دیجیتال کم ریسک ترین نوع معامله در بازار ارزدیجیتال به حساب می آید. پس از اینکه بخش خصوصیات سیگنال ارز دیجیتال را مطالعه کردید تجربه و نظر خودتان را با در بخش نظرات با کاربران دیگر به اشتراک بگذارید. برای استفاده از آموزش و سیگنال ارز دیجیتال خانواده 10 ایکس می توانید به صفحه این مطلب مراجعه کنید.

کانال سیگنال فیوچرز ارز دیجیتال

لوریج در سیگنال فیوچرز

 مانند سیگنال فارکس سیگنال های دارای اهرم یا لوریج هستند. لوریج در صرافی های ارز دیجیتال به عنوان اهرمی برای انجام یک معامله بزرگتر با پول کوچکتر ارائه می شود. علت اینکه صرافی این پول را در اختیار شما می گذارد این است که کارمزد یک معامله بزرگتر را ازشما بگیرد. صرافی عاشق شما نیست که اهرم در اختیارتان بگذارید تا سود کنید. کارمزد صرافی در زمان باز کردن و بستن معامله لحاظ می شود و شما فقط به میزان دارایی خودتان می توانید ضرر کنید.

اگر ضرر معامله به میزان دارایی شما برسد کل پول شما به عنوان ضرر معامله برداشته شده و معامله بسته می شود. در این حالت شما کل پول خود را از دست داده اید. در اصطلاح می گوییم لیکوئید liquiedیا از دست رفتن کل سرمایه ای که در آن معامله شرکت داشته است.(یک نکته را در پرانتز بگم اگر معامله شما در وضعیت  ایزولیتد isolated باشد فقط مقداری که معامله را با آن باز کرده اید از دست می رود. اما اگر وضعیت cross را انتخاب کرده باشید معامله در ضرر تا زمانی که شما پول در بخش فیوچرز قرار می دهید باز می ماند. اگر پولی نداشته و ضرر معامله متوقف نشود تمام دارای شما صفر خواهد شد. معادل کال مارجین در فارکس و هیچ بازگشتی وجود ندارد حتی اگر قیمت معامله شما باز گردد.)

معاملات لانگ و شورت در سیگنال فیوچرز

تفاوت سیگنال فیوچرز و سیگنال اسپات در ارز دیجیتال در درجه اول اهرم است. علاوه بر اهرم در سیگنال فیوچرز شما می توانید معاملات دو طرفه انجام دهید. معاملاتی که از بالارفتن قیمت سود می کنید را معامله لانگ longدر ارز دیجیتال می نامیم و معاملاتی که از پایین رفتن قیمت سود می کنید را معاملات شورت short می نامیم.

کانال های سیگنال فیوچرز شما را بسیار به وجد می آورند و بیشترین ضربه تریدرها و معامله گران از همین کانال ها نصیب آنها می شوند. چرا که هم تعداد سیگنال های آنها بسیار زیاد است و عملاً امکان استفاده از بسیاری از سیگنال ها وجود ندارد. شما نیز سرمایه و زمان محدودی دارید. از طرفی این کانال ها اکثرا توسط افراد ناآگاه اداره می شود و با ایجاد جو و هیجان کاذب خطاها رو می پوشانند و موفقیت ها را بزرگ جلوه می دهند. البته نمی توان به آنها خورده گرفت چرا که هر فرد خود باید به این آگاهی برسد برای کارکسب درآمد در این بازار مانند هر شغل یا کسب و کار دیگر نیاز به آموزش ارزدیجیتال و معامله گری و ترید دارد. به یاد شعر حافظ افتادم:

                                     هزار نکته باریکتر ز مو این جاست      نه هر که سر بتراشد قلندری داند

در بازار کریپتو سیگنال ارز دیجیتال برای افرادی که به عنوان معامله گر یا تریدر فعالیت می کنند، به دلایل زیر اهمیت دارد:

 • تعیین نقطه ورود (تریگر ورود Entry price)
 • نوع معامله خرید یا فروش(spot-future-long-short)
 • تعیین حد سود مناسب(Take profit)
 • تعیین حدضرر مناسب (Stop loss)

 تصمیم ورود به معامله سیگنال نامیده می شود.

کانال سیگنال فارکس

بازار فارکس یک بازار جهت معاملات جفت ارزها می باشد. مثلا جفت ارز یورو دلار به این مفهوم که شما اگر تحلیل کرده اید یا شرایط اقتصادی را برای دلار مناسب می دانید، معامله خود را بر روی بالا رفتن قیمت دلار باز می کنید. یا معاملات طلا که در بازار فارکس انجام می شود. بازار فارکس یک بازار دوطرفه است و شما در صورتی که تحلیل کاهش قیمت طلا داشته باشید می توانید از کاهش قیمت سود بگیرید.

در کانال سیگنال فارکس معاملاتی که از افزایش قیمت یک دارایی سود می کنید را معامله خرید(BUY) و در معاملاتی که از کاهش قیمت سود می کنید معامله فروش(SELL) نامیده می شود.

در سیگنال فارکس شما برای سود از اهرم استفاده می کنید. اهرم در فارکس به این معنی است که با پول کمتری یک معامله بزرگتر باز می کنید. در واقع از کارگزار خود پول قرض می گیرید برای انجام یک معامله بزرگتر البته این موضوع خود نیاز به ساعت ها آموزش دارد. اما در نهایت نکته ای که وجود دارد اصطلاح کال مارجین CALLMARGIN شدن در فارکس می باشد. به این معنی که کل دارایی شما از بین خواهد رفت. بدون داشتن اطلاعات و مهارت کافی و صرف اینکه یک کانال سیگنال به شما توصیه های معاملاتی می دهد، دارایی خود را به خطر نیاندازید. هیچ کانالی چه کانال سیگنال رایگان و چه کانال سیگنال پولی تضمینی به شما نمی تواند بدهد.

در قسمت نظرات سایت می توانید تجربه خود را در استفاده از سیگنال فارکس برای اطلاع دیگران قرار دهید. اگر کانال سیگنال فارکس خوبی را نیز میشناسید معرفی کنید تا شاید مورد استفاده کسی قرار گیرد. اما به نظر نویسنده هرشحص باید اولویت آموزش فارکس را برای خود قرار دهد و سیگنال فارکس را شخصا بررسی کند. بازار هیچ قطعیتی ندارد و زمانی که وارد معامله می شوید حرکت هایی خارج از انتظار شما اتفاق می افتد که باید برای آنها آماده باشید.

انواع کانال سیگنال رایگان

کلا رایگان چیز خوبی است و همه به دنبال سیگنال رایگان ارز دیجیتال، سیگنال رایگان بورس ایران، سیگنال رایگان فارکس، سیگنال رایگان طلا و غیره هستند. اما اگر واقع بین باشیم هیچ رایگانی وجود ندارد و هر مجموعه یا کانالی با یک هدف اقدام به ارائه خدمات رایگان می کند. این هدف گاها تبلیغات، وابسته کردن، بدست آوردن اطلاعات شخصی و بسیاری موارد دیگر است. اما در کل رایگان بودن چیز خوبی است هر چند می دانیم به قول ضرب المثل قدیمی پنیر مفت در تله موش است.

 1. کانال سیگنال رایگان ارز دیجیتال
 2. کانال سیگنال فیوچرز رایگان

سیگنال رایگان ارز دیجیتال در کل خوب است و به وفور هم یافت می شود. اما مهم است که شما باید توانایی های خود شخصیت معاملاتی، احساسات و روانشناسی بازار را یادگرفته باشید تا به جای استفاده از سیگنال دیگران، خودتان بتوانید نقاط ورود و خروج مناسب، حدسود و حدضرر مناسب را تعیین کنید. آن موقع فرقی نمی کند که سیگنال فیوچرز رایگان را استفاده می کنی یا کانال سیگنال فیوچرز خارجی که توسط فلان استاد ارزدیجیتال یا تیم حرفه ای فلان داده شده است. شروع میکنی به بررسی و با توجه به پارامترهای ذهنی خودتان به یک معامله ورود می کنید یا نمی کنید.

کانال سیگنال خارجی

برخی معتقدند با عضویت در کانال سیگنال خارجی می توانند موفقیت بیشتری داشته باشند. حال آنکه باید بدانند صرف اینکه یک کانال سیگنال فیوچرز خارجی است نمی تواند عملکرد بهتری داشته باشد. هر سیگنال از یک دیدگاه معاملاتی ایجاد می شود و مهم این است که شما آموزش های لازم در این خصوص را دیده باشد نا با مدیریت سرمایه درست، مدیریت ریسک دارایی خودتان و پارامترهای زیاد دیگری که مستقیما به شما و شخصیت معاملاتی شما باز می گردد.تجربیات خود را در خصوص استفاده از کانال های سیگنال خارجی و داخلی در بخش نظرات مطرح کنید.

 

ربات سیگنال گرید ترید

آموزش گرید تریدینگ برای استفاده از ربات گرید GRID که در اغلب صرافی ها وجود دارد در سایت مستر سیگنال را مطالعه کنید. هرچند این ربات به شما سیگنال نمی دهد اما در محدوده ای که شما تعیین می کنید برایتان عملیات خرید و فروش را انجام می دهد. جنبه های مثبت و منفی متفاوتی دارد که باید در نظر بگیرید.

 • بهترین اندیکاتور ارز دیجیتال
 • آموزش اندیکاتور مووینگ اوریج
 • آموزش اندیکاتور مکدی (MACD)
 • آموزش اندیکاتور rsi شاخص قدرت نسبی
 • آموزش اندیکاتور استوکاستیک (stochastic)

سوالات و نظرات شما در رابطه با کانال سیگنال ارز دیجیتال

در صورتی که سوال یا نظری در رابطه با کانال وی آی پی یا سیگنال دارید، مطرح کنید

3 2 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
3 نظرات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
میلاد
4 ماه قبل

من از کانال های سیگنال زیادی استفاده کردم هم کانال سیگنال رایگان هم پولی اما نتیجه ای غیر از ضرر نداشتم به این نتیجه رسیدم که خودم باید بیشتر یاد بگیرم الانم کانال های سیگنال رو چک میکنم برای اینکه ببینم چه ارزی رو بررسی کنم. ولی تا خودم مطمئن نشم هیچ سیگنالی رو نمی گیرم.
کانال سیگنال سودهاش رو بزرگ نشون میده و از ضررهاش هم حرف نمیزنه اینقدر پر شور و هیجان از نتایج سیگنالاشون حرف میزنند که فکر میکنی همه دارند سود می کنند فقط تویی که داری ضرر میکنی امیدوارم کانال شما این طور نباشه ولی من تصمیم گرفتم دیگه هیچ کانال سیگنالی پول ندم تا خودم یاد بگیرم. بابت توضیحات خوبتون ممنونم.

سینا
4 ماه قبل

تجربه من میگه کانال سیگنال در عمل قابل استفاده نیست چون روزی 10 تا 20 سیگنال میذاره و من که سرکار میرم نمیتونم بشینم این همه پوزیشن بگیرم. هر کدوم رو هم که من میزنم ضرر میشه حدضررها هم اینقدر زیاده که اصلا منطقی نیست. بعد هم تا میای بفهمی چی به چیه و استراتژی شون چه شکلیه میگن خوب اشتراکت تمام شده باید تمدید کنی یا خوش اومدی

10Xlogo

خانواده ده ایکس

با عضویت در خانواده ده ایکس علاوه بر یادگیری استراتژی های مختلف معاملاتی بصورت مادام العمر در کانال وی آی پی خانواده ده ایکس عضو شوید.

برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
3
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x