معرفی اجمالی از خانواده 10X تیم مسترسیگنال

همانطور که میدانید تیم مسترسیگنال ، با شروع سال 1401 در موررد موضوعی صحبت هایی جسته و گریخته کرده است، و در نهایت تصمیم گیری شده است که خانواده ای بنام خانواده 10X را با حضور دوستانی که تمایل دارند، در کنار ما رشد 10 برابری را در حداقل زمان یکسال تجربه کنند، تشکیل دهد.

این خانواده در 4 بعد مختلف فعالیت میکند چرا که ما نمیتوانیم در یک بعد نوزاد، در یک بعد کودک، در یک بعد نوجوان و در یک بعد جوان باشیم.

چهار بعدی که برای رشد 10 برابری باید بر روی آنها تمرکز کنیم تا با هم رشد پیدا کنند به شرح زیر است:

🟢 1- بعد رفتارشناسی : ابتدا مدل رفتاری خودم را بعنوان یک تریدر بشناسم تا بتوانم از نقاط قوت خودم در تبدیل شدن به یک تریدر موفق استفاده کنم و علاوه بر آن درک کنم که با شناخت رفتار خودم و دیگران میتوانم در دیگر ابعاد زندگی نیز رشد کرده و ارتباطات موثر و هدفمندی را ایجاد کنم

🟢 2- بعد مدیریت سرمایه : مدیریت سرمایه در بازارهای مالی یکی از کلیدی ترین کلیدهاست و فرد در صورت داشتن علم مکفی در این قسمت بدون داشتم علم کافی در تکنیکال هم میتواند روند مثبتی را تجربه کند. حال تصور کنید، مدیریت سرمایه و بعد تکنیکال در کنار هم چه موفقیتی را رقم خواهد زد.

🟢 3- بعد مهارت و تکنیکال: داشتن علم تکنیکال و شناخت روش ها، اندیکاتور ها و .. میتواند در رشد و موفقیت در ترید تاثیر گذار باشد اما ما در این بعد از فعالیت قرار است یک استراتژی مشخص را یاد بگیریم و همان استراتژی مشخص را بارها و بارها تمرین و شخصی سازی کنیم .. این استراتژی یک فوت کوزه گریست که قطعا ارزشی بسیار بالا و غیرقابل اندازه گیری دارد. علاوه بر اینکه در این قسمت افراد میتوانند بر اساس دانسته های خود آرام آرام استراتژی هایی را تدوین کنند.
❤️❤️ در تصویر بالا شرح بخش تکنیکال و ترید بصورت اجمالی تصویر سازی شده است.

🟢 4- بعد مدار ثروت : در این بعد ما بر روی باورها، ذهنیت و روش های افزایش مدار ثروت کار میکنیم تا آرام آرام مدارهایمان ارتقا پیدا کنه و بتوانیم ثروت بیشتر را به سمت خود جذب کنیم.

✅✅ دوستان عزیز اگر بخواهیم در مورد برنامه های تدوین شده صحبت کنیم، ساعت ها و یا کتابها می شود نوشت . پس صحبت را در همین نقطه کوتاه کرده و مابقی توضیحات را در طول مسیر شرح خواهیم داد

برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.