تحلیل رمزارزها

تحلیل روزانه بیت کوین

تحلیل بیت کوین 21 دی ماه 1400 بصورت حرفه ای و روزانه  : چه عواملی روی بالا و پایین رفتن قیمت بیت کوین تاثیر می‌گذارد؟ متخصصان، قیمت بیت کوین را چگونه پیش بینی می‌‌کنند؟‌ با توجه به اینکه بیت کوین بزرگترین مارکت کپ بازار کریپتو را دارد، بنابراین روند حرکت بیت کوین می تواند تاثیر بسزایی در مسیر حرکت بازار ارز دیجیتال داشته باشد.

فهرست مطالب

پیش بینی و تحلیل قیمت روز بیت کوین

امروزه ابزارهای بسیار پیشرفته و کارآمدی مانند اندیکاتور ها ، پرایس اکشن ، فیبوناچی و … در اختیار تحلیل گران ارزهای دیجیتال است. شما بعنوان فردی که در بازار ارزهای دیجیتال در حال فعالیت هستید، بهتر است با این دنیای بی نظیر آشنا شده و آموزش های لازم را دریافت کنید. تحلیل روزانه بیت کوین تیم مسترسیگنال ، علاوه بر تحلیل، سرشار از آموزش ها در بازار آنلاین است که می تواند شما را به یک متخصص بازار ارز دیجیتال تبدیل کند.

تحلیل بیت کوین | 27 دی ماه

تحلیل کوتاه: همچنان به نظر میرسد نقدینگی کافی برای شکستن ناحیه 44 وجود ندارد و فشار فروش بیشتر از فشار خرید است پس قیمت برای تامین نقدینگی به سطوح پایین تری نیاز خواهد داشت.

تحلیل بیت کوین | 26 دی ماه

با توجه به وضعیت کندل ماهانه و هفتگی و ساختار سه روز گذشته مارکت، اگر قیمت از 44000 بازگشت قوی دهد احتمال یک اصلاح قیمتی مجدد تا کف کانال چهل شاید هم بیشتر وجود دارد. این صرفا یک تحلیل است و ممکن است بازار بر خلاف آن عمل کند مسئولیت هر نوع خرید یا فروش و معامله بر اساس آن به عهده مخاطب می باشد.

تحلیل بیت کوین | 25 دی ماه

تحلیل کوتاه: احتمال رنج بودن امروز در محدوده 42-44 بسیار زیاد است و اتفاق مهمی را از مارکت انتظار نداریم

تحلیل بیت کوین | 24 دی ماه

طبق تحلیل روز قبل همچنان روند رنج نزولی مارکت برقرار است و شرایط خوب برای صعود هنوز مهیا نیست ولی به هر حال درشرایط بد هم باید استراتژی داشته باشید. متعادل تر شدن بازار دلیل به صعود یکباره نیست

تحلیل بیت کوین | 23 دی ماه

بیت در شرایط هیجان و ترس قرار دارد اما پتانسیل شروع یک شاخه صعودی را دارد ممکن است باعث ایجاد فومو شود و اجازه اصلاح ندهد. اما اگر در محدوده 40-43 قرار گرفت می توانید با مدیریت سرمایه و پذیرش ریسک آن به صورت پله ای می توانید خریدهایی را داشته باشید در تحلیل به نکات دقیق تری اشاره شده است

بیت در شرایط هیجان و ترس قرار دارد اما پتانسیل شروع یک شاخه صعودی را دارد ممکن است باعث ایجاد فومو شود و اجازه اصلاح ندهد. اما اگر در محدوده 40-43 قرار گرفت می توانید با مدیریت سرمایه و پذیرش ریسک آن به صورت پله ای می توانید خریدهایی را داشته باشید در تحلیل به نکات دقیق تری اشاره شده است

تحلیل بیت کوین | 22 دی ماه

تحلیل بیت کوین | 21 دی ماه

تحلیل کوتاه بیت کوین :
اولین نشانه تعادل بازار عکس العمل قیمت 39500 بود که توانست بخشی از فشار نزول را کاهش دهد اما برای گرفتن تاییدیه . هنوز کمی زود است و باید قیمت یک محدوده تراکم ایجاد کند و به اندازه کافی رنج بزند تا بتواند انرژی کافی برای شاخه بعدی را ایجاد کند

تحلیل بیت کوین | 20 دی ماه

ه نظر می رسد که بیت کوین در حال کاهش فشار نزولی قرار دارد اما به معنی صعود نیست و همچنان رنج نزولی مورد انتظار است تا تعیین ناحیه تریدینگ رنج بازار صبر می طلبداین محدوده می تواند بین 40-43 باشد یا 37.5-43 به همین دلیل بهتر است اجازه دهید تا بازار نقطه تعادل خودش را پیدا کند

تحلیل بیت کوین | 19 دی ماه

با توجه به قرار گرفتن قیمت در کف کانال 40 بهترین استراتژی فعلا می تواند صبر کردن باشد تا بازار حرکت بعدی خودش را تعیین کند. و این کار نیاز به فرصت زمانی دارد تا این ناحیه ساخته شود. همچنان قیمت می تواند محدوده های پایینتر 37500 الی 39500 را ببیند.

تحلیل بیت کوین | 18 دی ماه

وضعیت بیت کوین در حال پیدا کردن یک ناحیه بیس برای ساخت حرکت بعدی خود می باشد که این محدوده می تواند کف کانال 40 یا محدوده 38500 که در ویدیو توضیح داده شد باشد.

تحلیل بیت کوین | 17 دی ماه

مارکت در حال تلاش برای حفظ کانال 40 می باشد ولی هیچ پتانسیلی در کندل ها فعلا وجود ندارد ناحیه هایی که می تواند عکس العمل نشان دهد در تحلیل عنوان شد

تحلیل بیت کوین | 16 دی ماه

وضعیت مارکت در شرایط بسیار پیچیده و سختی قرار خواهد گرفت کف کانال 40 آخرین ناحیه ای که می تواند حمایتی برای قیمت باشد اگر اصلاح تا زیر کانال 40 ادامه پیدا کند هر شاخه صعودی محکوم به شکست خواهد بود و مارکت وارد یک دوره رکود خواهد شد

تحلیل بیت کوین | 15 دی ماه

در تحلیل بیت کوین امروز مطرح کردیم که فعلا در محدوده رنج قرار دارد که رنج منفی اتفاقا برای ایجاد شاخه صعودی می تواند مفید باشد اما به هر حال می توان انتظار یک شاخه صعودی را از بیت کوین را داشت. یا در همین حرکت یا در یک بیس پایین تر ولی احتمال حفظ ناحیه کنونی بیشتر است

تحلیل بیت کوین | 14 دی ماه

در تحلیل بیت کوین امروز مطرح کردیم که با توجه به حفظ ناحیه رنج بیت کوین می توان انتظار شروع یک شاخه صعودی را داشت که هدف آن 53 الی 54 می تواند باشد/

تحلیل بیت کوین | 13 دی ماه

بیت کوین همچنان در ناحیه رنج قرار دارد و در یک ناحیه متراکم می شود

تحلیل بیت کوین | 12 دی ماه

قرار گرفتن در یک ناحیه رنج که حفظ قیمت 45500 همچنان مهم است.

تحلیل بیت کوین | 11 دی ماه

قرار گرفتن در یک ناحیه رنج که حفظ قیمت 45500 همچنان مهم است.

تحلیل بیت کوین | 10 دی ماه

بازار در وضعیت هشدار است و از دست رفتن 45500 میتونه نتیجه اش کف کانال 40 یا 37500 باشد.

تحلیل بیت کوین | 9 دی ماه

بازار در وضعیت هشدار است و از دست رفتن 45500 میتونه نتیجه اش کف کانال 40 یا 37500 باشد.

تحلیل بیت کوین | 8 دی ماه

در تحلیل روزانه بیت کوین ، امروز شاهد این هستیم که در صورتی که بیت کوین نتواند بالای 48 هزار نتواند ثتبیت کند ، احتمال ریزش تا محدوده 37500 الی 39 هزار دلار وجود دارد.

تحلیل بیت کوین | 7 دی ماه

تحلیل بیت کوین | 6 دی ماه

تحلیل بیت کوین عقربه ای

 برای استفاده از نمودار عقربه ای تحلیل تکنیکال بیت کوین، کافی است وارد سایت تریدینگ ویو شده و از بالای نمودار، بازه زمانی (تایم فریم) مورد نظر خود را انتخاب کنید. مثلا 1 Minute (یک دقیقه ای)، 1 Hour (یک ساعته) یا 1 Month (یک ماهه).

مشاهده نمودار تحلیل بیت کوین عقربه ای

سپس در زیر نمودار نتیجه تحلیل تکنیکال را مشاهده کنید. این نتیجه ۵ حالت دارد:

 • Buy: پیشنهاد به خرید
 • Sell: پیشنهاد به فروش
 • Neutral: پیشنهاد به نگهداری
 • Strong Buy: پیشنهاد اکید به خرید
 • Strong Sell: پیشنهاد اکید به فروش

برای مثال اگر شما بازه زمانی 1 روزه (1 Day) را انتخاب کنید و نتیجه تحلیل تکنیکال Buy (پیشنهاد به خرید) باشد، به این معنی است که از نظر اندیکاتورهای تکنیکال، قیمت این رمزارز پس از 1 روز (24 ساعت دیگر) از قیمت فعلی بیشتر خواهد بود. بنابراین پیشنهاد تحلیل تکنیکال، خرید است.

ابزارک تحلیل تکنیکال ابزاری پیشرفته است که رتبه بندی ها را بر اساس شاخص های فنی نمایش می دهد و معمولا سایت های مختلف ابزارهای متفاوتی را ارائه می دهند. در سایت تریدینگ ویو ابزار عقربه ای طراحی شده است که این امکان را می دهد خلاصه ای را بر اساس همه شاخص ها در یک نگاه سریع ببینید.  در این ابزار دیگر لازم نیست چندین شاخص را برای تجزیه و تحلیل  اعمال کنید، زیرا در تردینگ ویو و ابزار عقربه ای این کار را برای شما انجام می دهد.

نمودار تکنیکال بیت کوین

خصوصیات رمز ارز بیت کوین

ویرایش
عنوان توضیحات
نام ارزدیجیتال BITCOIN
نماد ارزدیجیتال BTC
دسته ارز دیجیتال ارزهای دیجیتال صنعت پرداخت
خالق ارز دیجیتال ساتوشی ناکاموتو
سال راه اندازی ۲۰۰۸
قابلیت استخراج دارد
تعداد سکه ها ۲۱ میلیون

ارز دیجیتال بیت کوین BTC چیست؟

رمز ارز بیت کوین برخلاف پول‌های امروزی، در کنترل هیچ فرد، گروه و یا سازمان خاصی نیست. باید بدانید که ، اشخاصی که وارد شبکه این ارز دیجیتال می‌شوند، باید قوانین مربوط به این شبکه را بپذیرند. این قوانین به صورت کدهای برنامه‌نویسی‌ هستند که در اینترنت توسط همه قابل مشاهده می باشد.

ارز بیت کوین توسط هیچ شخص یا گروه خاصی کنترل نمی‌گردد. گروه‌های مختلفی در شبکه بیت کوین حضور دارند که از مهمترین آن‌ها می تواند به افراد زیر اشاره کرد:

 1. استخراج کنندگان : تولید، تایید و انتقال‌ بیت کوین‌ها که به آن تراکنش هم گفته می‌شود، را در شبکه انجام می‌دهند.
 2. توسعه‌دهندگان : برنامه‌نویسانی که وظیفه شان بهبود نرم‌افزار بیت کوین می باشد.
 3. نودهای شبکه : دستگاه‌هایی که به شبکه متصل شده‌اند و تاریخچه تراکنش‌هایی که در شبکه انجام می گیرند را در هاردهای خود ذخیره و نگهداری می‌نمایند.

تاریخچه ارز دیجیتال بیت کوین

ارز دیجیتال بیت کوین Bitcoin، در اواخر سال ۲۰۰۸ متولد شد. احتمالا بحران مالی بزرگ سال ۲۰۰۸ و اتفاقات مربوط به آن دوران در تولد این ارز و ایجاد سایر ارز دیجیتال بی تاثیر نبوده است.

هویت پدیدآورنده ارز بیت‌کوین نامشخص است. اما گفته شده « ساتوشی ناکاموتو » مخترع بیت‌کوین است. در همین دوران فرد یا گروه ناشناسی با نام مستعار ساتوشی ناکاموتو، مقاله‌ای را به تعداد زیادی از متخصصین علم رمزنگاری ارسال کردند که در آن از پول الکترونیکی جدیدی صحبت کرده بودند. ساتوشی ناکاموتو در این مقاله، بیت کوین را معرفی و نحوه کار کردن آن را شرح داده بود. بعد از گذشت چند ماه، در ابتدای سال ۲۰۰۹ شبکه بیت کوین کار خود را آغاز نمود.

ساتوشی ناکاموتو در سال‌های اولیه در پروژه بیت کوین حضور داشت و نواقص آن را همراه با توسعه‌دهندگان دیگری که به پروژه می‌پیوستند، برطرف می‌کرد تا اینکه در سال ۲۰۱۱  ایمیلی از سوی ناکاموتو ارسال شد که می‌گفت او دیگر از بیت‌کوین دست کشیده و به سوی پروژه‌های دیگر متمایل شده‌ است.

تاکنون پس از گذشت بیش از ۱۰ سال از ایجاد ارز بیت کوین، هنوز هویت ساتوشی ناکاموتو مشخص نشده است. ساتوشی ناکاموتو ممکن است یک شخص، یک گروه برنامه‌نویس و یا حتی یک سازمان مخفی دولتی باشد. فرضیه‌هایی بسیار زیادی درباره هویت ساتوشی ناکاموتو وجود دارد که در کنار آن مدعیان بسیار بیشتری هم خود را به عنوان ساتوشی ناکاموتو معرفی کرده‌اند. با این وجود هیچ کدام آن‌ها مدارک کافی برای اثبات ادعایشان ندارند. البته بسیاری بر این باورند که او یک شخص نیست و بیت‌کوین محصولی از یک گروه برنامه‌نویسی بزرگ می باشد.

استخراج و تولید ارز دیجیتال بیت کوین

ارز دیجیتال بیت کوین‌ طی فرایندی که استخراج یا ماین کردن نامیده می شود، تولید شده و در شبکه آزاد می‌شوند و قابلیت خرید و فروش برای آن فراهم می شود.

اگر بخواهیم ارز دیجیتال بیت کوین را شبیه سازی کنیم، دقیقا کل بیت کوین یک مزرعه ۲۱ میلیون هکتاری است که  هر تکیه ای از این مرزعه توسط ماینرها روشن و قابل بهره برداری می شود. این مزرعه دقیقا ۲۱ میلیون هکتار است که حدودا ۱۸ میلیون هکتار به بهره برداری رسیده است. بنابراین هر چقدر جلوتر می رویم، دسترسی به نقاط دور دست مزرعه سخت تر و زمان بیشتری نیاز است تا به انتهای مزرعه برسیم.

یکی از دلایل مهمی که موجب ارزشمند شدن رمز ارز بیت کوین در طول زمان و یا به عبارت دیگر بالا رفتن قیمت آن شده، همین ویژگی محدود بودن آن است.

استخراج بیت کوین یا ماینینگ تنها با استفاده از دستگاه‌های خاصی به نام ای‌سیک انجام می‌شود (با لپ تاپ هرگز این کار را انجام ندهید!).

این ویژگی تولید محدود که موجب کمیابی ارز بیت کوین و باعث ارزشمندی آن می گردد، در برابر خاصیت تورمی پول‌های امروزی که ارزش آن‌ها در طول زمان به تدریج کاهش می‌یابد قرار دارد. دولت‌ها و بانک‌های مرکزی این قدرت را دارند که به صورت نامحدود پول‌ چاپ کنند و با این کار ارزش پول‌های ملی خود را کم می کنند. علاقه سرمایه‌گذاران به خرید بیت کوین و نسبت دادن القابی مانند طلای دیجیتال به آن، گواهی بر این موضوع است.

روش کار استخراج ارز بیت کوین به زبان ساده

استخراج بیت کوین یا همان ماینینگ، یک فعالیت داوطلبانه می باشد که در آن اشخاصی به طور داوطلبانه، قدرت پردازش دستگاه‌های استخراج خود را در اختیار شبکه قرار می‌دهند تا امنیت شبکه حفظ و تراکنش‌های بیت کوین تأیید گردد.

ماینرها برای این کار پاداش می‌گیرند و این پاداش همان بیت کوین‌ است. مثلا زمانی که برای دوست خود بیت کوین ارسال می‌کنید، ماینرها در پشت قضیه با فعالیت های خود به تأیید شدن تراکنش‌ شما کمک می‌کنند و شبکه به این کار آنها پاداش می‌دهد.

در اصل با ماینینگ، سه کار اصلی انجام می‌شود

 1. تأیید تراکنش‌های بیت کوین
 2. حفظ امنیت شبکه‌ بیت کوین
 3. تولید واحدهای جدید بیت کوین به‌صورت غیرمتمرکز.

روش کار استخراج ارز بیت کوین به زبان فنی

نام علمی‌تر ماینینگ، اثبات کار (Proof Of Work) می باشد. در اصل فرایند استخراج از الگوریتمی به نام اثبات کار سرچشمه گرفته است که شخصی به نام آدام بک (Adam Back) نخستین بار در سیستم ضد اسپم خود از آن استفاده نمود که هش‌ کش (HashCash) نام داشت.

آدام بک برای جلوگیری از ارسال پیام‌های بیهوده از طرف اسپمرها، در ابداع خود این الزام را ایجاد نمود که کاربران برای ارسال پیام باید با کامپیوتر خود یک سری محاسبات ریاضی انجام می‌دادند که نیاز به مصرف پردازنده (CPU) داشت. با این کار، اگر کسی پیام‌های هرزنامه به سیستم ارسال می کرد، مجبور می‌شد مقدار زیادی قدرت پردازش تهیه نماید. در واقع اثبات کار به این معنی می باشد که استخراج‌کنندگان بیت کوین یا ماینرها کاری انجام می‌دهند که به‌وسیله آن می‌توانند بلاک معتبر ایجاد نمایند و به بیت کوین‌ دست پیدا کنند.

ماینرها با تولید بلاک‌هایی از تراکنش‌های معتبر و اتصال آنها به بلاک چین پاداش دریافت می نمایند. با وجود این فرایند، افراد خرابکار برای حمله تأثیرگذار به شبکه ارز بیت کوین و به‌دست گرفتن کنترل آن، باید بیش از ۵۰٪ از قدرت پردازش شبکه را از آن خود کنند که برای شبکه‌ای به عظمت بیت کوین، هزینه بسیار بالایی دارد و انجام آن منطقی نخواهد بود.

یک نود (Node) یا گره در شبکه بیت کوین، کامپیوتری است که نرم‌افزار بیت کوین را اجرا و با انتقال اطلاعات، به حفظ کار شبکه بیت کوین کمک می‌نماید. هر کاربر متصل به شبکه بیت‌کوین، یک گره (node) به‌شمار می‌رود. هر شخصی می‌تواند با دریافت رایگان نرم‌افزار بیت کوین و دانلود کل تاریخچه تراکنش‌های بلاک چین (که در حال حاضر حجم آن  حدود ۲۰۰ گیگابایت می باشد) یک نود را اجرا کند. نودها تراکنش‌های بیت کوین را اعتبارسنجی کرده و به شبکه مخابره می نمایند. اما بعضی از نودها شرایط ویژه ای دارند که آنها را «نود ماینینگ» می‌نامند.

در آغاز کار ارز بیت کوین، همه نودها ماینر بودند اما اکنون نودهای ماینینگ با نودهای صرفاً اعتبارسنج تفاوت دارند. نودهای ماینر که قدرت پردازش دارند، تراکنش‌های بیت کوین را در بسته‌هایی به‌نام بلاک‌ جمع‌آوری می‌نمایند.

اضافه کردن بلاک به بلاک چین مستلزم حل معادلات ریاضی پیچیده است که تنها با حدس زدن اعداد می‌توان این کار را انجام داد.کامپیوترهای قدرتمند ماینر، اعداد را یکی پس از دیگری امتحان کرده تا بتوانند پاسخ معادله هر بلاک را به‌دست بیاورند. راهکاری به نام تابع هش این فرآیند را تضمین می‌نماید.

ماینرها روشی جز امتحان کردن و حدس زدن ندارند تا این که سرانجام به نتیجه درست دست یابند. پس، یافتن معادله بلاک کاملاً تصادفی می باشد، اما هر چقدر که یک ماینر قدرت پردازش بیشتری داشته باشد، شانس یافتن پاسخ افزایش می یابد، چون به این ترتیب چند قدم از بقیه ماینرها جلوتر است. اولین ماینری که به جواب معادله و هش صحیح برسد، برنده می‌گردد و آن را به بقیه نودها اعلام می‌نماید. بلافاصله تمام ماینرها رقابت را برای بلاک بعدی دوباره  از سر می‌گیرند. به‌عنوان پاداش، مقدار مشخصی بیت کوین که پروتکل بیت کوین تعیین کرده است، به ماینر برنده تعلق می‌گیرد.

ماینر همچنین همه کارمزدهای تراکنش‌های یک بلاک را دریافت می کند. پس از هر ۲۰۰,۰۰۰ بلاک (هر چهارسال یکبار)، پاداش استخراج شبکه نصف می‌گردد. تخمین زده می‌شود که استخراج همه واحدهای بیت کوین (به تعداد ۲۱ میلیون واحد) تا سال ۲۱۴۰ به طول انجامد. وقتی همه بیت کوین‌ها استخراج شوند، ماینرها تنها از کارمزدها سود خواهند برد.

مزایای ارز دیجیتال بیت کوین

تراکنش‌های ارز بیت کوین شفاف اند. جالب است بدانید هر تراکنشی که در شبکه انجام می شود، توسط همه قابل مشاهده‌ است. یعنی هر شخصی که بخواهد می‌تواند یک تراکنش را پیگیری نماید، اما نه به این معنی که اطلاعات هویتی افراد مشخص گردد و فقط می‌توان آدرس‌ها را به همراه دریافتی و ارسالی‌هایشان مشاهده نمود.

تراکنش‌ها غیر قابل برگشت هستند شاید این خاصیت در ابتدا یک ویژگی منفی به نظر برسد اما فراموش نشود که یکی از دلایل غیرمتمرکز بودن بیت کوین، کنترل نشدن آن توسط یک گروه خاص است.

ارز دیجیتال بیت کوین غیرقابل جعل می باشد. همانطور که قبلا اشاره شد تعداد کل واحدها محدود به ۲۱ میلیون واحد می باشد و از طرفی هم کسی نمی‌تواند تراکنش ساختگی در شبکه ایجاد کند و بیت کوینی خارج از قوانین موجود وارد شبکه نماید و یا بیت کوین‌های افراد دیگر را با این کار به سرقت ببرد.

حمل و جابجایی رمز ارز بیت کوین از طلا و پول‌های فیزیکی بسیار آسان‌تر است که این یکی از ویژگی‌های برتر تمام ارزهای دیجیتال نسبت به نسل‌های قدیمی پول مانند طلا است.

روش نگهداری رمز ارز بیت کوین

ارز دیجیتال بیت کوین با استفاده از کیف پول های نرم افزاری و یا سخت افزاری نگهداری می شوند. نگهداری ارزهای دیجیتال از جمله بیت کوین با نرم‌افزار یا سخت‌افزارهایی که کیف پول نام دارند، انجام می‌شود.

چگونه بیت کوین بخریم؟

خرید ارز دیجیتال بیت کوین عموما از طریق صرافی‌های آنلاین یا افراد فروشنده صورت می‌گیرد.

برای خرید رمز ارز بیت کوین  می‌توانید از طریق کارت‌های بانکی، کارت‌های اعتباری یا سایر ارزهای دیجیتال اقدام کنید.

روش خرید ارز  بیت کوین

ابتدا یک کیف پول نرم افزار را بر روی سیستم و یا موبایل خود نصب کنید. سپس یک فروشنده معتبر (صرافی آنلاین یا فرد حقیقی) را جستجو کرده و پول خود را به حساب آنها واریز کرده و آدرس کیف پول ارز دیجیتال خود را در اختیار آن قرار می دهید.

خرید ارز بیت کوین یا سایر ارزها نیاز به احراز هویت با مدارک شناسایی دارد . چرا که با توجه به عدم شناسایی کیف پول دریافتی ارز دیجیتال احتمال کلاهبرداری و پولشویی زیاد شده و دلیل آن هم برای جلوگیری از کلاهبرداری‌ و پولشویی می باشد.

سوالات متداول تحلیل ارز بیت کوین

۱- ارز دیجیتال بیت کوبن قانونی است؟ 

خرید و فروش و معاملات بر روی بستر ارز دیجیتال بیت کوبن کاملا قانونی است.

۲- آینده ارز دیجیتال بیت کوبن چگونه است؟

ارز دیجیتال بیت کوبن، یک ارز دیجیتال با آینده خوب است . اما برای نگهداری و خرید و فروش حتما از مشاوران همراهی بگیرید.

۳- جدیدترین اخبار ارز دیجیتال بیت کوبن را از کجا دریافت کنم؟

جدیدترین اخبار ارزهای دیجیتال در سایت کریپتورنک است.

4- استخراج ارز دیجیتال بیت کوین آسان است؟

استخراج ارز دیجیتال بیت‌کوین، نیاز به توان محاسباتی زیادی دارد و بنابراین نیاز به ماینرهای مخصوص استخراج بیت کوین دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا