معرفی کتاب

معرفی بهترین و پرفروش ترین کتاب سرمایه گذاری و بازار های مالی (بورس و فارکس و ارز دیجیتال)

از مبتدی تا تریدر حرفه ای

بهترین کتاب های بازارهای مالی

بورس + ارز دیجیتال + فارکس

این روزها بسیاری از افراد به دنبال راهی برای سرمایه‌ گذاری مطمئن هستند، شاید شما نیز چنین برنامه‌ای برای خود در نظر دارید. اگر می‌خواهید سرمایه‌ گذاری کنید و وارد بازاری با سوددهی بیشتر شوید، به تنهایی نمی‌توانید در این زمینه فعالیت کنید و نیاز به راهنمایی و مشاوره دارید. ما با معرفی بهترین کتاب‌های سرمایه گذاری و آموزش ارز دیجیتال و دوره آموزش ارز دیجیتال خانواده ده ایکس و کانال وی آی پی ارز دیجیتال همراهی‌تان می‌کنیم.

این روزها سرمایه‌ گذاری در ارز دیجیتال بسیار محبوب است و به تبع آن کتاب‌های بازارهای مالی نیز مورد توجه هستند. شاید در نگاه اول کتاب مورد انتخاب افراد زیادی قرار نگیرد اما پیشنهاد می کنیم بهترین کتاب ها را تهیه و در کنار آموزش های ویدیو بازارهای مالی از تجربیات تریدرهای موفق استفاده نمایید. 

در ادامه با بهترین و پرفروش‌ترین کتاب‌های آموزش سرمایه گذاری، به ویژه کتاب‌های آموزش ارزدیجیتال آشنا می‌شوید.

کتاب چگونه در بورس دو میلیون دلار بدست آوردم

در کتاب چگونه در بورس دو میلیون دلار بدست آوردم به بخش های مختلفی اشاره می کند که نیکلاس دارواس چطور معامله می کرده است ابتدا چطور شروع کرده است و از سود و زیان های خود در بازار سهام می گویید همچنین از تجربیاتی که در این مسیر بدست آورده است و هر تازه کاری ممکن است این مسیر را برود . این کتاب برای ورود به بازارهای مالی بورس پیشنهاد می شود.

کتاب اخبار را دنبال نکنید

اخبار دقیقاً چیست؟ این ساده ترین تعریف است: «اطلاعاتی از وقایع از سراسر جهان.» تصادف یک اتوبوس در استرالیا، زلزله ای در گواتمالا، رئیس جمهور A در حال ملاقات با رئیس جمهور B است. یک موشک در کره شمالی آزمایش شد. یک برنامه موبایل رکوردشکنی کرد. یک شرکت بین المللی مدیرعامل خود را اخراج کرد. یک توییت ناخوشایند از یک سیاست مدار، دبیر کل جدید سازمان ملل متحد انتخاب شد. یک تاجر به زندان افتاد. یک نخست وزیر کناره گیری کرد. یک کودتا. یک حادثه کشتی . قیمت پایانی شاخص داوجونز. در کتاب اخبار را دنبال نکنید ، بر تاثیر اخبار بر روی بازارهای مالی صحبت می کند.

کتاب تحلیل موج های الیوت در بازار سرمایه

“نظریه امواج اليوت” را رالف نلسون اليوت” در نیمه نخست قرن بیستم ارائه کرد. این نظریه رفتار روند را در قالب چند الگوی مجزا، قابل شناسایی و تکرار شونده بررسی می کند. الیوت با بررسی قیمت ها در بازار سرمایه پی برد که تغییرات قیمت نه تنها کاملاً منظم است بلکه، از ساختار خاصی که با طبیعت نیز هماهنگی و هارمونی کامل دارد، پیروی می کند. با این کشف، او مکانیزمی برای تحلیل و پیش بینی تغییرات قیمت در بازار سرمایه طراحی. در کتاب تحلیل موج های الیوت  در نهایت ۱۳ الگوی مختلف که دائم در بازار تکرار می شوند را شناسایی و معرفی کرد.

کتاب تحلیل تکنیکال

یکی از بزرگترین نقاط قوت تحلیل تکنیکال این است که در بازه های زمانی مختلف کاربرد دارد. چه معامله گران روزانه چه معامله گران چند روزه و کوتاه مدت و چه خریداران میان مدت و چه افرادی که در بازه های زمانی طولانی مشغول به خرید و فروش می باشند، می توانند از تحلیل تکنیکال بهره ببرند در حقیقت تحلیل تکنیکال شامل زمان خاصی نمی شود و این سلیقه و روش کار معامله گر می باشد که در چه بازه ای به تحلیل بپردازد. تحلیل گر تکنیکی با تعیین بازه زمانی موردنظرش این را مشخص میکند که قصد پیش بینی برای چه مدت زمانی را دارد. این عقیده که برخی از افراد می گویند کتاب تحلیل تکنیکال صرفاً در بازه زمان های کوتاه مدت کاربرد دارد املا درست نیست.

کتاب الگو های شمعی ژاپنی

یکی از اولین و مشهورترین ژاپنی هایی که با استفاده از گذشته ایست، حرکت های آتی آن را پیشبینی می کرد، مردی افسانه ای به نام مانهیسا هما بود. او با انجام معاملات برنج در قرن هفدهم به ثروتی عظیم دست یافت. قبـل از بررسی فعالیت های همـا، قصد دارم پیرامون پیشینه اقتصادی دورانی که هما در آن شکوفا شد، صحبت کنم. محدوده زمانی مورد بحث، از سال ۱۵۰۰ بعد از میلاد تا اواسط قرن هفدهم است. در این دوران اپنا ۶۰ ایالت مستقل به کشوری واحد با اقتصادی موفق تبدیل شد. در کتاب الگوهای شمعی ژاپنی به طور کامل به روند تشکیل و تشخیص الگوها شمعی پرداخت شده است.

کتاب محدودیت صفر

تمام برنامه‌های خودیاری و هدف‌گذاری در یک نقطه‌ی مشخص با شکست روبه‌رو می‌شوند. آن‌ها در برابر این واقعیت نگران‌کننده قرار می‌گیرند که اگر فردی آمادگی دستیابی به هدف را نداشته باشد، نمی‌تواند انرژی لازم را برای تجلی آن فراهم آورد. و اگر کسی دچار اشتباهی شود چطور آن اشتباه را بپذیرد و مقصر را خودش بداند نه دیگران. در بازارهای مالی معمولا افراد سیاست، نهنگ های بازارهای مالی،کانال سیگنال ارز دیجیتال ، آموزش ارز دیجیتال بصورت نادرست و … را مسبب همه اشتباهات و شکست هایشان در بازار مالی می دانند و موفقیت هایشان را نشانه هوش و ذکاوت خود. در کتاب محدودیت صفر به ما یاد می دهد که چگونه در همه زمان ها اشتباهات را بپذیریم و آن ها را برطرف و با قدرت به ادامه مسیر ادامه دهیم.

كتاب تئوری آشوب - معاملات سودآور

كتاب تئوری آشوب – معاملات سودآور به روش chaos

كتاب معاملات سودآور بر اساس تئوری آشوب، اگر قصد داریم از راه معاملات به ثروت دست پیدا کنیم شاید بهتر است …

مطالعه کتاب
هفت گناه کبیره در بورس

خلاصه کتاب هفت گناه کبیره در بورس روث بارونز روزولت

( معامله گری ساده است ، اما آسان نیست ‍‍) این عبارت به این واقعیت اشاره دارد که بسیاری از …

مطالعه کتاب
کتاب معامله گر منظم

کتاب معامله گر منضبط مارک داگلاس

معامله گر منظم اثر مارک داگلاس یا معامله گر منضبط از مارک داگلاس به طور کامل به کاوش، تحلیل و سپس …

مطالعه کتاب
چگونه در بورس دو میلیون دلار بدست آوردم

کتاب چگونه در بورس دو میلیون دلار بدست آوردم اثر نیکلاس دارواس

کتاب چگونه در بورس دو میلیون دلار بدست آوردم ، از سری کتاب های بازار مالی است. اگر در بازارهای …

مطالعه کتاب
کتاب اخبار را دنبال نکنید

کتاب اخبار را دنبال نکنید رولف دوبلی

کتاب اخبار را دنبال نکنید ، از سری کتاب بازار مالی است که مورد استقبال در فعالان بازار مالی قرار گرفته است. …

مطالعه کتاب
کتاب تحلیل موج های الیوت در بازار سرمایه

کتاب تحلیل موج های الیوت در بازار سرمایه رابرت پریچر

کتاب تحلیل موج های الیوت در بازار سرمایه ، یکی از بهترین کتاب بازار مالی است که مورد استقبال در …

مطالعه کتاب
تحلیل تکنیکال جان مورفی

کتاب تحلیل تکنیکال جان مورفی

کتاب تحلیل تکنیکال جان مورفی ، از سری کتاب بازار مالی است که می توان گفت هر فردی که در بازار مالی …

مطالعه کتاب
کتاب الگو های شمعی ژاپنی استیو نیسون

کتاب الگوهای شمعی ژاپنی استیو نیسون

کتاب الگوهای شمعی ژاپنی استیو نیسون ، از سری کتاب بازار مالی است که معروف نیست اما برای شناسایی الگوهای …

مطالعه کتاب
کتاب محدودیت صفر

کتاب صوتی محدودیت صفر به همراه خلاصه و دانلود PDF کتاب

کتاب محدودیت صفر نوشته‌ی جو ویتالی و ایهالیا کالاهولن، یکی از بهترین کتاب بازار مالی در زمینه روانشناسی است که له شما کمک می …

مطالعه کتاب
کتب تحلیل بنیادی، تکنیکال یا ذهنی

کتاب تحلیل بنیادی تکنیکال یا ذهنی مارک داگلاس

کتاب تحلیل بنیادی تکنیکال یا ذهنی در زمینه آموزش مهارت های روان شناختی لازم برای کـسب سود مستمر در بازار …

مطالعه کتاب
تخفیف در کامزد

بهترین صرافی های ارز دیجیتال

nobitext

صرافی نوبیتکس

تخفیف در معاملات

BingX

صرافی BingX

تخفیف در معاملات

opo finance

کارگزاری آپوفایننس

تخفیف در معاملات

coinex

ترید در صرافی کوینکس

تخفیف در معاملات

bybit

ترید در صرافی بای بیت

تخفیف در معاملات

برای دیدن محصولات که دنبال آن هستید تایپ کنید.
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x