بایننس

وریفای حساب بایننس صدرصد تضمینی با تخفیف ویژه

صدرصد تضمینی به همراه پشتیبانی

وریفای حساب کاربری بایننس و رفع بلاک اکانت بایننس و احراز هویت بایننس به کمک iD کارت ، گواهینامه و  پاسپورت بصورت تضمینی توسط تیم مسترسیگنال.

همانطور که میدانید صرافی باینننس کشورهایی مانند ایران و آمریکا را برای استفاده از این صرافی تحریم کرده است. بنابراین  اگر می خواهید از این صرافی استفاده کنید، از پاسپورت ایرانی خود برای احراز هویت و وریفای حساب بایننس نمی توانید استفاده کنید و بایستی با مدارکی وابسته به کشورهای دیگر برای وریفای حساب کاربری خود در بایننس اقدام کنید.

اگر به دنبال خدمات تضمینی و مطمین جهت احراز هویت اکانت بایننس و سایر صرافی ها هستید و می خواهید درصد ریسک مایل به صفر باشد، تیم مسترسیگنال خدمات زیر را در صرافی بایننس با تضمین ۱۰۰% ارائه می دهد.

تعرفه خدمات در ازای حاصل شدن نتیجه مطلوب و حل مشکل کاربران میباشد لذا مسترسیگنال متعهد میگردد در صورت عدم موفقیت در بازگشایی حساب کاربران و یا عدم پاسخگویی به نیاز کاربران بدون چون و چرا مبلغ پرداختی را عودت نماید.

چه کسانی می توانند خدمات احراز هویت بایننس را دریافت کنند؟

”کاربران جدید” : با توجه به حساسیت های FTAF بر روی حساب های کاربران در صرافی های ارز دیجیتال مخصوصا حساب کاربران ایرانی را با توجه به تحریم های موجود ، صرافی بایننس، احراز هویت را برای کاربران خود اجباری کرده و برداشت را محدود تا همه کاربران وریفای حساب خود را تکمیل کنند. لذا کاربران قدیمی ، مجبور به وریفای حساب بایننس خود هستند.

”کاربران قدیمی” : همه افرادی که می خواهند فعالیت خود را در سایت بایننس شروع کنند، بایستی در زمان ثبت نام در سایت ، بافاصله مراحل وریفای را طی کنند که نیاز به ID کارت ، پاسپورت و یا گواهینامه جعلی از کشورهای مطمین دارند که بتوانند ثبت نام خود را بدرستی انجام داده و با خیال راحت معاملات خود در بایننس را شروع کنند.

احراز هویت بایننس برای ایرانیان

با توجه به تحریم های آمریکا برای ایران، احراز هویت بایننس برای ایرانیان امکان پذیر نمی باشد و در حال حاضر هموطنان با کمک مدارک جعلی و یا فیک از کشورهای دیگر این وریفای را بصورت کامل انجام می دهند . البته دقت کنید که تیم حرفه ای و پشتیبانی قوی در زمان وریفای حساب و همچنین پس از وریفای در زمان درخواست نیازهای آتی بایننس بسیار حایز اهمیت می باشد.

هزینه وریفای حساب بایننس

هزینه وریفای حساب بایننس و احراز هویت بایننس بر اساس نوع آی پی که با آن به بایننس متصل می شوید، متفاوت است. لذا در زمان سفارش ، حتما در مورد ای پی خود با پشتیبان صحبت کنید. اما در حال حاضر با تخفیف ویژه هزینه وریفای کامل حساب بایننس محاسبه می شود.  شایان ذکر است که وریفای حساب بایننس تضمینی است و در صورتی که به هر دلیل بر اساس عدم توانایی تیم ما وریفای شما انجام نشد، کل مبلغ عودت داده می شود.

کشور های قبض یا آدرس وریفای ادونس بایننس 

در حال حاضر قبض کشورهای  استرالیا ، بلژیک ، بلغارستان ، قبرس ، دانمارک ، فرانسه ، فنلاند ، گرجستان ، آلمان ، یونان ، ایرلند ، ایتالیا ، لیتوانی ، لوکزامبورگ ، مالدوا ، نروژ ،کانادا ، پرتغال ، رومانی ، صربستان ، سنگاپور ، اسلواکی ، اسلوونی ، اسپانیا ، سوئد ، ترکیه ، انگلستان ، آمریکا (تقریبا تمام ایالت ها) موجود است که در کمتر از 4 ساعت می توانید سفارش خود را دریافت کنید. 

مزایای اکانت وریفای شده نسبت به اکانت بدون وریفای چیست؟

 • باز شدن دسترسی اکانت و برداشت ارزها در صورت بلاک شدن
  اگر اکانت کاربر دچار مشکلی شده و یا اکانت او بلاک شده باشد امکان برداشت موجودی از صرافی بایننس وجود نخواهد داشت. در این صورت باید به پشتیبانی صرافی پیام بدهید تا امکان برداشت ارز را به طور موقت برای شما باز کند تا بتوانید موجودی را از آن اکانت برداشت کنید. سپس اکانت دیگری در صرافی بایننس ایجاد نمایید تا بتوانید با حساب جدید خود به کار با صرافی بایننس ادامه دهید.
  اگر بخواهید از همان حساب استفاده کنید می توانید مراحل احراز هویت بایننس را تکمیل کنید تا حساب برایتان باز شود. در این صورت می توانید در همان اکانت ترید یا مبادله ارزها را انجام دهید.
 • افزایش سقف برداشت روزانه و ماهانه در بایننس
  کاربران در حالت عادی و بدون احراز هویت بایننس، روزانه دو بیت کوین می توانند از حساب خود برداشت کنند. به تازگی بایننس محدودیت هایی را روی برخی از اکانت ها اعمال نموده و محدودیت برداشت بیت کوین را به نیم تا پنج صدم بیت کووین رسانده که مبلغ بسیار کمی می باشد. اگر حساب وریفای شده بایننس داشته باشید تا صد بیت کوین که مبلغ قابل توجهی است می توانید برداشت نمایید.
 • شرکت در IEO های بایننس
  در صورت احراز هویت یا وریفای بایننس می توان در مراسم عرضه اولیه کوین ها و یا Lunchpad بایننس شرکت نمود. نحوه شرکت در IEO های بایننس به این صورت است که توسط بیت کوین می توان ارز جدیدی که به تازگی در Lunchpad بایننس اضافه شده است را خریداری نمود. سپس وقتی آن ارز در لیست ارزهای بایننس وارد شد، می توان همان ارز را با قیمت بالاتری به فروش رساند. زیرا قیمت ارزی که در IEO عرضه می شود کمتر از قیمت معامله در صرافی است و می توان از این اختلاف قیمت سود کسب نمود.
 • عدم استفاده از سرور مجازی
  اگر اکانت ما با احراز هویت بایننس تکمیل شده باشد می توان از سرور مجازی استفاده نکرد و بنابراین همیشه با IP ثابت وارد صرافی شد که مشکلی از جهت بلاک شدن اکانت پیش نیاید. اگر اکانت کاربران ایرانی وریفای نشده باشد برای آنکه مورد تحریم بایننس واقع نشود بایستی از طریق VPS وارد شود که با مشکلاتی روبرو خواهد شد. به عنوان نمونه اگر بخواهید با گوشی موبایل ایران در صرافی ترید کنید، مشکل به وجود می آید. در استفاده از سرور مجازی لازم است نکاتی رعایت شود که در یک مقاله و همچنین ویدیویی در همین وب سایت به صورت کامل توضیح داده شده است.
 • استفاده از نرم افزار و اپلیکیشن بایننس
  اگر اکانت شما وریفای شده باشد می توانید بدون هیچ نگرانی از اپلیکیشن بایننس استفاده نمایید. به این معنا که با یک تغییر آی پی که با VPN داده می شود، می توانید عملیات احراز هویت را انجام دهید. زیرا همین که IP از ایران، آمریکا یا کشورهایی که ممنوعیت استفاده برای کاربران وجود دارد، نباشد کافی است که وریفای بایننس انجام شود، لازم نیست برای ادامه کار با صرافی همیشه با یک آی پی ثابت در صرافی فعالیت کنیم.
 • عدم مسدود شدن اکانت
  در صورت احراز هویت بایننس، هیچ نگرانی از بابت مسدود شدن اکانت و این مورد که با IP ایران وارد شده ایم، وجود ندارد.
 • بازیابی اکانت در صورت فراموشی فاکتور دو عاملی 2FA یا Authenticator
  امکان دارد که کاربر کد مربوط به 2FA را فراموش کند و یا اپلیکیشن از روی گوشی کاربر حذف گردد، یا گوشی موبایل به سرقت رود یا گم شود، در این صورت کاربر نمی تواند وارد اکانت خود شود. زیرا برای ورود نیاز به کد تایید دو مرحله ای وجود دارد که توسط Google Authenticator روی گوشی خود وارد کرده ایم.
  در شکل زیر مشاهده می کنید که در صفحه احراز هویت وقتی در خواست کد شش رقمی می گردد، عبارتی با عنوان Security verification unavailable وجود دارد که با کلیک بر روی آن، صفحه سمت راست باز می شود. حال اگر مراحل احراز هویت را طی کنیم دوباره می توانیم به اکانت خود دسترسی داشته باشیم.
  در حالت عادی اگر به کد Google Authenticator دسترسی نداشته باشیم، تحت هیچ شرایطی نمی توان وارد اکانت خود شد.

روش های احراز هویت بایننس کدامند؟

چهار روش برای احراز هویت اکانت در صرافی بایننس وجود دارد که روش چهارم برای کاربران ساکن ایران توصیه می شود. این چهار روش عبارتند از:

 • اگر اقامت خارج از ایران دارید، با مشخصات خود وریفای بایننس را انجام دهید.
  اگر در کشورهایی مثل کشورهای اروپایی که تحت تحریم بایننس نیستند، اقامت دارید می توانید با کارت ID، پاسپورت و حتی گواهینامه رانندگی خود اکانت ایجاد نمایید. این روش جهت احراز هویت بایننس توصیه شده است.
  البته در برخی از کشورها مثل آلمان اگر ساکن باشید محدودیت های دیگری وجود دارد. به عنوان نمونه باید مالیات پرداخت نمایید.
 • اگر آشنایی در خارج کشور دارید.
  این روش زیاد توصیه نمی شود ولی اگر شخص قابل اعتمادی مقیم در کشورهای مورد قبول بایننس دارید، می توانید مشخصات خود شامل نام کاربری، گذرواژه، کد تایید دو مرحله ای را در اختیار او قرار دهید. آن شخص اکانت شما را با نام خود وریفای می کند و هرگاه مشکلی پیش بیاید باید دوباره به او درخواست دهید تا مشکل را برطرف نماید. این روش به این دلیل توصیه نمی شود که شما باید تمامی مشخصات اکانت خود را در اختیار شخص دیگری قرار دهید و آن شخص با دسترسی کامل به اکانت شما هر زمان که بخواهد اگر حتی کد تایید دو مرحله ای گوگل را هم نداشته باشد، می تواند طبق فرایند بالا دوباره کد را دریافت نماید و به حساب شما دسترسی پیدا کند. در این صورت احتمال دارد این اشخاص موجودی ارزهای شما را به سرقت ببرند.
 • اشخاصی که مشخصات اکانت شما را دریافت می کنند.
  اشخاصی در شبکه های اجتماعی و کانال های تلگرامی اعلام می کنند که عملیات احراز هویت بایننس را در قبال دریافت پول برای شما انجام می دهند. اشکال کار در این است که اینگونه افراد نیز به مشخصات شما دسترسی پیدا می کنند و چون افراد غریبه ای هستند احتمال سرقت موجودی شما بیشتر خواهد بود.
  اشکال دیگر آن است که این افراد با روش جدید احراز هویت بایننس آشنا نیستند و نمی توانند حساب وریفای شده را تحویل شما دهند. در روش جدید احراز هویت، بایننس اعلام کرده که کاربر باید ویدیویی از خود بگذارد که بدانند فردی که احراز هویت را انجام می دهد ربات نیست و کاربر واقعی است.
 • احراز هویت توسط خودتان و با استفاده از مشخصات لازم جهت انجام وریفای بایننس انجام گیرد.
  این روش بهترین حالت است که توصیه می شود طبق آن عمل کنید، زیرا مشخصات خود را در اختیار هیچکس دیگر قرار نمی دهید و مانند روش اول به کسی وابسته نیستید. در این روش تمامی مراحل را خودتان انجام می دهید، فقط در مواردی که نیاز به کمک دارید از شخصی که قبلا این کار را انجام داده راهنمایی می گیرید. پروسه کلی مانند ارسال ویدئو، ارسال عکس و تکمیل مشخصات توسط خود کاربر انجام می گردد. بنابراین اگر مراحل دریافت کد دو مرحله ای Google Authenticator را انجام دهید، می توانید به راحتی اکانت خود را بازیابی کرده و به آن دسترسی پیدا کنید. در این صورت نیازی نیست در هنگام مواجهه با هرگونه اشکالی به شخص دیگری مراجعه نمایید.

چرا باید در بایننس وریفای کنیم؟

مخاطبان بایننس فارسی به دنبال آن هستند که به چه دلیل باید در بایننس احراز هویت کنیم؟ در این قسمت به دلایلی اشاره می‌کنیم که باید احراز هویت در بایننس انجام شود:

۱. با توجه به قوانین مالی جهانی

افرادی که در جهان شناخته شده هستند و ما از آنها به‌عنوان سیاست‌گذاران مالی یاد می‌کنیم، قوانین و شرایطی را برای کاربران وضع کرده‌اند که امنیت مالی را افزایش دهد و از کلاهبرداری و سوءاستفاده‌ها و مخصوصا پولشویی جلوگیری شود. برای مثال می‌توان به مفاد KYC (هویت مشتری) و AML (مبارزه با پول‌شویی) اشاره کرد که تمامی بازارهای رمزنگاری شده باید طبق اصول آن به کار خود ادامه بدهند. احراز هویت نیز در این قوانین قرار دارد و شاید یکی از اهداف شما برای احراز هویت در بایننس همین مورد باشد.

۲. افزایش امنیت

شاید نگران حساب کاربری خود در صرافی بایننس هستید و برای این منظور قصد دارید امنیت حساب خود را افزایش دهید. با احراز هویتی که انجام می‌دهید، اعتبارنامه‌ای مانند جزئیات حساب بانکی غیرقابل تغییر است و این اطمینان به شما داده می‌شود که هیچ‌کس نمی‌تواند غیر از خود شما به اکانت بایننس دسترسی داشته باشد.

۳. دسترسی به امکانات بیشتر

احتمالاً از محدودیت‌هایی که حساب معمولی بایننس برخوردار است، با خبر هستید. ثبت‌نام و فعال‌کردن گوگل آتنتیکتور و… تنها بخشی از اطلاعات هستند که در اختیار بایننس قرار می‌گیرند و در ازای آن محدودیت‌هایی برای ترید شما در نظر گرفته می‌شود. بایننس نیز برای رهایی از این محدودیت‌ها احراز هویت را در مسیر کاربران قرار داده است.

در گذشته افرادی که به شکل ساده در بایننس ثبت‌نام کرده‌اند نیاز به وریفای در زمان ثبت نام نداشتند، و بعد بایننس به علت اجباری کردن وریفای برای اکانت های قدیمی، محدودیت های زیر را اعمال تا افراد به سرعت وریفای خود را تکمیل کنند .

برای شروع وریفای چه باید بکنیم؟

برای اینکه بتوانیم در مسیر روند اجرای وریفای حساب بایننس خود و روند بلاک اکانت بایننس خود قرار بگیرید ، بر روی دکمه زیر فشار داده تا روند وریفای اکانت شما شروع شود.

مدارک مورد نیاز جهت وریفای حساب بایننس چیست؟

 • نام و نام خانودگی بصورت انگلیسی
 • سال تولد بصورت میلادی
 • عکس پرسنلی کاملا جدید (چون صورت شما با عکس روی کارت چک می شود)
 • لباس آبی نپوشید
 • آرایش نداشته باشید
 • موها بصورت کامل پشت سر جمع شده باشد
 • عکس اتلیه نباشد
 • بدون کلاه ، عینک ، گوشواره و …  باشید
 • لبخند نزنید
 •  عکس بصورت باحجاب و بی حجاب می تواند باشد

منتظر باشید تا ای دی کارت و یا گواهینامه برای شما صادر شود. در اینفوگرافی زیر بطور کامل فرایند داخلی ما ذکر شده است.
و تصویر آن برای شما ارسال شود. و فردا آن روز مدرک به آدرس شما پست شود.
در صورتی که پیامی از سمت پشتیبان دریافت نکردید، نگران نباشید، در اولین فرصت، به شما پیام ارسال می شود. لذا پیشاپیش از اعتماد و صبوری شما متشکریم.

چرا سرویس احراز هویت بایننس مسترسیگنال؟

مجموعه مسترسیگنال، مجموعه ای جوان از متخصصین ، کارشناسان و تحلیل‌گران تکنیکال و بنیادی ارزهای رمز نگاری شده و رمز ارزها می باشند . این متخصصین تمام تلاش خود را کرده اند که تمامی نیازهای کاربران را در ورود به بازارهای ارز دیجیتال تامین و امن ترین مسیر را پیشنهاد دهند و هر روز بیش از یکسال است که تحلیل روزانه بیت کوین را در کانال یوتیوب خود به اشتراک می گذارند.

بهترین کشور برای بایننس

وریفای بایننس برای اکثر کشورها قابلیت انجام دارد و می توان برای اکثر کشور مدارکی را برای وریفای بایننس آماده سازی کرد. اما بر اساس تجربه یکساله ما در زمینه احراز هویت بایننس، بهترین کشورها برای وریفای حساب ، کشورهای آسیایی مانند امارات ، فیلیپین ، گرجستان  و کشورهای اروپایی مانند فنلاند و سوئیس هستند که صدرصد تضمینی می باشد.
دقت بفرمایید برای احراز هویت بایننس با مدارک جعلی، حداقل کشوری را انتخاب کنید که کمترین میزان ریسک را به همراه داشته باشد.

وریفای بایننس با اقامت ترکیه یا کیمیلیک ترکیه

خیلی از کاربران صرافی بایننس گمان می کنند با دریافت اقامت کشور ترکیه و کیملیک صورتی رنگ و توریستی ترکیه می توانند براحتی در بایننس احراز هویت کنند. در صورتی که می توانیم صدرصد به شما این اطمینان را بدهیم که با کیملیک و دریافت اقامت ترکیه، به هیچ وجه نمی توانید در بایننس احراز هویت کنید. چرا؟ چون در آن کارت دقیقا کشور شما ایرانی ذکر شده و بایننس به کلیه ایرانی های مقیم دنیا نیز هیچ گونه خدماتی ارائه نمی دهد.

وریفای بایننس با گواهینامه کشور ترکیه

دوستانی که در کشور ترکیه مقیم هستند، با دریافت گواهینامه ده ساله این کشور ، نمی توانند در بایننس احراز هویت کنند. چرا که در گواهینامه کاملا ملیت فرد بعنوان یک ایرانی ذکر شده است.

سوالات  کاربران در رابطه با احراز هویت بایننس

کاربران سوالات زیادی را در رابطه با احراز هویت بایننس مطرح می کنند که در زیر بالای 15 سوال را پاسخ داده ایم :

1. برای احراز هویت با آی دی کارت یا پاسپورت جعلی به چه مدارکی احتیاج هست؟

 • نام و نام خانودگی بصورت انگلیسی
 • سال تولد بصورت میلادی
 • عکس پرسنلی کاملا جدید  ( لباس آبی نپوشید  | آرایش نداشته باشید | موها بصورت کامل پشت سر جمع شده باشد | عکس اتلیه نباشد | بدون کلاه ، عینک ، گوشواره | لبخند نزنید
  ❌❌ عکس بصورت باحجاب و بی حجاب می تواند باشد

✅✅ بهترین حالت عکس این است : کاملا صاف بایستید ، چشم ها کاملا رو به دوربین باشه ، دوربین کاملا با چشم در یک راستا باشه . فاصله دوربین با شخص رو تنظیم کنید نه خیلی دور باشه نه خیلی نزدیک  باشد. از سینه به بالا عکس گرفته شود. نور از چپ و راست به اندازه کافی وجود داشته باشد. روی صورت یا بدن سایه نباشد.

۲) برای احراز هویت چه کشورهایی را پیشنهاد می دهید؟

وریفای بایننس برای اکثر کشورها قابلیت انجام دارد و می توان برای اکثر کشور مدارکی را برای وریفای بایننس آماده سازی کرد. اما در حال حاضر پیشنهاد ما کشور فیلیپین ، اسپانیا ، سوئیس ، امارات ، فنلاند ، گرجستان  هست که صدرصد تضمینی می باشد.
دقت بفرمایید برای احراز هویت بایننس با مدارک جعلی، حداقل کشوری را انتخاب کنید که کمترین میزان ریسک را به همراه داشته باشد.

3) من وی پی ان (VPN) و یا وی پی اس (VPS) کشور مثلا هلند را دارم و همیشه با ای پی هلند وارد می شدم. آیا باید حتما برای کشور هلند وریفای کنم؟ و اگر خیر چطور برای کشور دیگری احراز هویت کنم؟

در حال حاضر بایننس حساسیتی بر روی آی پی وصل شده و کشوری که وریفای بایننس را انجام می دهید، ندارد. یعنی اگر با آی پی هلند متصل میشوید، لازم نیست که حتما با مدارک هلند وریفای را انجام دهید.

بنابراین شما می توانید مثلا با ای پی کشور هلند یا انگلستان وصل شده باشید اما برای کشور انتخالی خود وریفای را انجام دهید.

✅✅  البته این نکته را در نظر بگیرید که در صورتی که وی پی ان همان کشور وصل شوید ، قطعا بهتر است .

۴) وریفای باینس را تا کدام سطح ها می توان انجام داد؟

در هر حال حاضر وریفای بایننس در دو سطح انجام می شود، که ما در خدمات احراز هویت Binance هر دو سطح را ارائه می دهیم.

۵) سطح های وریفای صرافی بایننس چه تفاوتی با هم دارند؟

دو سطح احراز هویت صرافی بایننس وجود دارد که هر فرد بر اساس مدارک و اطلاعاتی که دارد می تواند برای دسترسی به امکانات بیشتر، از سطح یک تا سطح دو وریفای خود را تکمیل کند.

احراز هویت بایننس سطح وریفای : در سطح وریفای احراز هویت بایننس برداشت روزانه از ۲ بیت کوین تا ۱۰۰ بیت کوین فعال می شود و شما می توانید بصورت اهرم دار و فیوچرز  با لوریج نامحدود وارد معامله شوید. دقت کنید در این حالت شما باید حتما پاسپورت، ای دی کارت و یا گواهینامه از کشورهای معتبر داشته باشید. البته دقت کنید که گواهینامه برای کشورهایی فعال است که گواهینامه آنها اعتبار بسیار بسیار بالایی دارد و می تواند حکم آی دی کارت را بازی کند، فعال است.

احراز هویت بایننس وریفای پلاس ( سطح ادونس) : در سطح ادونس احراز هویت بایننس در این حالت برداشت روزانه نامحدود شده و شما هیچ محدودیتی در بایننس نداشته و احتمال بررسی مجدد حساب شما و مشکلاتی در رابطه با تکرار درخواست وریفای و یا تشخیص ساختگی بودن مدارک تقریبا به صفر می رسد. در این حالت شما بایستی مدارکی را ارسال کنید تا ادرسی که در مرحله بیسیک احراز هویت معرفی کرده اید را ثابت کنید که مربوط به خود شما است. که این کار معمولا با آپلود کردن قبض مربوط به همان ادرس انجام می شود.

۶) هزینه احراز هویت و وریفا ی حساب بایننس توسط تیم مسترسیگنال چقدر است؟

ما پیشنهاد وریفای سطح اول را برای شما دارید ، چرا که همان سطح اول مورد نیاز بایننس است و کلیه نیازهای شما را برطرف می کند البته در صورتی که با ای پی کشورهای اروپایی متصل نشده باشید. اما در نهایت با توجه به درخواست کاربران به انجام  شما می توانید به ترید خود در صرافی بایننس ادامه دهید. بنابراین هزینه در دو سطح زیر به شرح زیر است

✅ هزینه وریفای تا سطح وریفای : با تخفیف ویژه
✅ هزینه وریفای تا سطح پلاس : 100 تتر

۷) در صورتی که وریفای انجام نشد، آیا امکان بازگشت وجه وجود دارد؟

تا به امروز بالای ۱۰۰۰ نفر در وریفای حساب بایننس همراه ما بودند و از خدمات ما استفاده کردند و حتی یک مورد هم مشکل عدم وریفای را نداشتیم. اما در هر حالت اگر حتی ۱% هم مشکل از سمت ما ایجاد شده و وریفای تکمیل نشد، کل هزینه پرداختی به شما عودت داده خواهد شد.

۸) بعد از اینکه من حساب بایننس را وریفای کردم، چقدر خیالم بابت فعالیت در بایننس راحت هست و اگر مشکلی پیش بیاید چه باید بکنم؟

با توجه به اینکه ما کارت فیزیکی  (ای دی کارت و گواهینامه آماده شده) را برای شما پست می کنیم، شما با خیال راحت می توانید به فعالیت خودتان در بایننس ادامه دهید. اگر هر مشکلی در بایننس ایجاد شود، می توانید با همان کارت و ارسال عکس یا فیلم با همان کارت مشکل را برطرف کرده و فعالیت خود را در بایننس ادامه می دهید.

۹) از زمانی که اطلاعات را برای تیم مسترسیگنال ارسال می کنیم تا زمانی که مدارک برایتان ارسال می شود، چقدر طول می کشد؟

در صورتی که مدارک خود را تا قبل از ساعت ۵ بعدازظهر ارسال کنید، تا شب همان روز کارت شما آماده شده و تصویر ارسال می شود و فردا آن روز پست می شود و اگر بعد از ساعت ۵ بعدازظهر ارسال شود، یک روز زمان میبرد تا کارت ارسال شود.

زمان ارسال تصاویر کارت ها، هر روز ساعت ۷ شب به بعد می باشد.

۱۰) آیا امکان مراجعه حضوری و سفارش حضوری وجود دارد؟

دفتر ما در کشور ترکیه، شهر استانبول ، منطقه کادیکوی است و با توجه به اینکه دفتر ما ، مختص تریدرهای تیم است، امکان مراجعه حضوری به دفتر وجود ندارد .

۱۱) چگونه میتونیم هزینه احراز هویت را برداخت کنیم؟

هزینه احراز هویت بصورت ریال یا تتر قابل پرداخت است.

۱۲) نمونه های کارت های پست شده را می توانیم ببینید؟

برای اینکه افراد سودجو زیادی هستند، که می توانند از کارت ها کپی برداری کنند از گذاشتن نمونه کارت معذور هستیم. اما تصویر گذاشته شده، نمونه کارت های فیزیکی ارسال شده برای دوستان است.

۱۳) آیا اگر وریفای حساب بایننس را با تیم شما انجام دهیم، امنیت حساب ما تامین میشود؟ و ایا شما با توجه به اینکه کارت ما را دارید، می توانید به اطلاعات حساب ما دسترسی پیدا کنید؟

ما اطلاعاتی از حساب شما مانند ایمیل، پسورد و گوگل اتنتیکیتور شما را نداریم و در ضمن در کارت شما، تصویر شما حک شده است. دقت بفرمایید، برای دسترسی به حساب شما نیاز به چندین اطلاع وجود دارد که ما هیچکدام از این اطلاعات را موجود نداریم. لذا با اینکه با تصویر کارت شما را داریم اما به هیچ عنوان، امکان دسترسی به حساب شما را نخواهیم داشت.

۱۴) برای وریفای بایننس ویدیویی رو دیدم که عکس سلفی بهمراه کارت در دست و یه کاغذ که روی آن نوشته باشه باینانس و تاریخ رو میخواد. میشه در این مورد توضیح دهید؟ آیا بدون کارت فیزیکی وریفای انجام می شود؟

در حال حاضر برای احراز هویت بایننس نیاز به ارسال فیلم نیست. و با تصویر و شناسایی تصویر چهره شما با تصویر روی کارت، وریفای شما در بایننس انجام می شود. اما این موضوع ، این را تایید نمی کند که شما به کارت فیزیکی نیاز ندارید. چرا که اگر اطلاعات خودتون را از دست بدید، حتما به کارت فیزیکی نیاز دارید.

۱۵) ما چطور می توانیم به شما اعتماد کنیم؟

تیم مسترسیگنال، ماه هاست هر روز صبح در یوتیوب مسترسیگنال ،  تحلیل بیت کوین را ارائه می دهد و بخاطر یک موضوع احراز هویت اعتبار خود را خراب نخواهد کرد.
در ضمن تا آخرین لحظه در کنار شما هستیم تا وریفای شما به اتمام برسد. اما در نهایت انتخاب با شماست. ما در خدمتتان هستیم.

آموزش وریفای حساب بایننس

در ابتدای امر قبل از شروع آموزش مراحل وریفای بایننس بایستی بدانید که شما به هیچ عنوان نمی توانید با مدارک ایرانی خود وریفای کنید و حتی اگر مقیم کشور دیگری هستید ولی در مدرک شناسایی شما، ملیت اصلی یعنی ایرانی ذکر شده است باز هم نمی توانید با مدراک خود وریفای کنید. لذا بهترین حالت این است که یک مسیر مطمین و تضمینی , یک تیم حرفه ای را برای دریافت ID کارت انتخاب نمایید.
می توانیم به جرات بگویم در این مدت مسترسیگنال در این مسیر خدمات تضمین شده ای را ارائه داده که می توانید وریفای احراز هویت بایننس خود با خیال راحت سفارش دهید. البته نظرات کاربران را هم می توانید در زیر همین پست مطالعه کنید و مطمین شوید که بهترین انتخاب را خواهید داشت.

پس از دریافت ID کارت و یا گواهینامه خود ، نحوه وریفای حساب بایننس را به ترتیب زیر انجام دهید :

1. وارد حساب کاربری خود در بایننس شوید. سپس روی گزینه آیکون حساب کاربری بروید و روی «Identification» کلیک کنید.مراحل زیر را به ترتیب طی کنید :

2. روی «Get verified» بزنید.

3. در این قسمت 2 سطح برای احراز هویت جود دارد که به ترتیب از چپ به راست، احراز هویت ساده و متوسط  (Verify )، احراز هویت پلاس (Verified PLUS) است. توجه داشته باشید که محدودیت‌ها در هر یک از سطح‌ها، متفاوت است. همچنین محدودیت‌ها در کشورهای مختلف نیز متفاوت است. در قسمت «Residential Country/Region» امکان تغییر محل سکونت وجود دارد.

با خرید کارت می‌توانید روی سطح اول یا همان VERIFY احراز هویت خود را انجام دهید. امکان احراز هویت در حالت پیشرفته وجود دارد ؛ و برای کشور های پیشنهادی، با بارگذاری قبض آدرس اعلام شده، وریفای تکمیل می شود .

4. بعد از اینکه سطح احراز هویت خود را مشخص کردید و کشور مورد نظر را انتخاب کردید، روی گزینه «Verify Now» بزنید تا به ادامه مراحل احراز هویت در سایت بایننس برسیم.

5. در این قسمت باید اطلاعات هویتی و شخصی خود را وارد کنید. نکته‌ای که باید حتماً به آن توجه کنید این است که از صحت واردکردن اطلاعات اطمینان حاصل کنید؛ زیرا بعد از ثبت امکان تغییر در اطلاعات وجود ندارد. با استفاده از اطلاعاتی که در ID Card موجود است، به‌راحتی مشخصات خود را تکمیل کنید. بعد از ثبت اطلاعات، روی گزینه «Continue» کلیک کنید.

۶. در این قسمت می‌توان از کارت شناسایی، گذرنامه (پاسپورت) و گواهینامه کشور مورد نیز استفاده کرد. بر اساس نوع سفارش خود، یکی از گزینه هار انتخاب می کنید.

 

۷. در این قسمت بر اساس نوع کشور، مدارک دریافتی در بایننس متفاوت است در صورتی که گاهی فقط روی کارت و گاهی هم رو و هم پشت کارت دریافت می کند.

در این قسمت تصویر ID Card و یا گواهینامه خود را بارگذاری کنید. در صورتی که اپلیکیشن موبایل یا لپ تاپ استفاده می کنید، حتما بایستی از کارت فیزیکی عکس گرفته و بارگذاری کنید.

8. بعد از آپلود عکس مشخصات، باید عکسی سلفی از خودتان بگیرید. در هنگام عکس گرفتن باید بدون عینک یا کلاه باشید، به طور کلی در تصویر، صورت واضح و مشخص باشد و از زاویه روبه‌رو عکس گرفته شود. همچنین محیطی که در آن عکس گرفته شده است، از نود کافی برخوردار باشد. سپس آن را در قسمت موردنظر بارگذاری کنید و گزینه «Upload» را بزنید.

9. اگر از لپ‌تاپ یا کامپیوتر استفاده می‌کنید، به شما یک QR Code داده می شود .  برای ادامه مراحل باید QR code را با استفاده از برنامه بایننس اسکن کنید تا مرحله احراز هویت چهره به اتمام برسد.

۱۰. بعد از انجام مراحل تشخصی چهره شما پیامی بررسی را دریافت میکنید که این بررسی بین ۵ دقیقه تا ۱ روز انجام می شود. و تیک سبز وریفای را دریافت می کنید.

آموزش احراز هویت در بایننس سطح وریفای پلاس

در قسمت وریفای پلاس، شما بایستی آدرسی که در مرحله قبل وارد کردید، تایید کنید که در این مرحله باید از آن مکان قبضی کمتر از ۳۰ روز را ارائه دهید . و مراحل کار بصورت زیر است

1. در ابتدا باید روی «Verify Now» بزنید تا وارد مراحل احراز هویت پیشرفته شوید. ( در حال حاضر بجای کلمه ADVANCE ، شما عبارت VERIFY PLUS را میبینید)

2. آدرس دقیق خود که شامل شماره ساختمان، پلاک است را وارد کرده  و روی «Continue» کلیک کنید.

3.  در این قسمت باید عکسی را ارسال کنید که ثابت کند شما واقعاً در این محل زندگی می‌کنید و آدرس متعلق به خود شما است. برای مثال می‌توانید عکس از حساب بانکی خود ارسال کنید یا از قبض‌های برق و گاز استفاده کنید. سپس عکس را آپلود کنید. اگر مراحل به‌درستی انجام شده باشد می‌توانید روی «Cofirm» بزنید.

سوالات پرتکرار در مورد احراز هویت و رفع بلاک و مسدودی حساب بایننس

در خصوص احراز هویت در بایننس و رفع مسدودی حساب بایننس سوالات پرتکرار از سوی کاربران مطرح می شود. ما بطور جامع در این مورد صحبت کرده ایم اما تصمیم گرفتیم برای آن دسته از عزیزان که حال و حوصله ای برای خواندن مطالب ندارند، یک سری از موارد را به صورت پرسش و پاسخ با آن ها به اشتراک بگذاریم. امیدواریم مطالب برای شما مفید بوده باشند.

 • آیا برای وریفای و رفع مسدودی حساب میبایست اطلاعات یوزر و پسود ارائه شود؟
  خیر کلیه فرایند احراز هویت و رفع انسداد حساب بایننس بدون نیاز به ارائه اطلاعاتی از قبیل یوزرنیم و پسورد اکانت میباشد.
 • مدت زمان تحویل اکانت چند روزه است؟
  از زمان سفارش تا ارسال تصاویر، تنها 6 ساعت زمان و ارسال کارت فیزیکی نیز، بر اساس آدرس شما بین 3 روز تا 7 روز متغییر است.
 • برای ساخت اکانت وریفای شده بایننس چه مدارکی لازم است؟
  برای افتتاح حساب لازم است مالک حساب اطلاعات هویتی و آناتومی چهره خود را در اختیار مجموعه قرار دهد
 • آیا حساب بایننس بنام متقاضی ایجاد میشود؟
  مالک حساب اطلاعات هویتی و آناتومی چهره خود را در اختیار مجموعه قرار دهد
 •  برای رفع مسدودی حساب بایننس چه کاری انجام دهیم؟
  کلیه متقاضیان که دچار مشکل مسدودی حساب و بلاک حساب خود شده اند می توانند با پشتیبان ارتباط برقرار کرده تا در این زمینه خدمات ویژه ای را دریافت کنند
 • مدت زمان مورد نیاز برای رفع مسدودی حساب بایننس چند روز است؟
  با توجه به شرایط هر اکانت مدت زمان بین ۴۸ ساعت لغایت ۵ روز کاری میباشد .
 • آیا برای رفع مسدودی حساب بایننس باید اطلاعات ورود به حساب را به مجموعه ارائه دهیم؟
  خیر ، در حین فرایند وریفای و رفع بلام اکانت هیچگونه نیازی به ارائه اطلاعات محرمانه اکانت از قبیل یوزر و پسورد نمیباشد
 •  چه مواردی در هنگام مسدودی حساب نباید انجام شود؟
  درج هرگونه اطلاعات در بخش بیسیک و ادونس ، ارائه و اپلود هرگونه مدارک شناسایی ، هر گونه دستکاری در اکانت موجب از بین رفتن سرمایه کاربران خواهد شد .
 • چه افرادی میتوانند از خدمات مسترسیگنال استفاده نمایند ؟
  کلیه متقاضیانی که قصد افتتاح حساب در بایننس و یا رفع انسداد اکانت خود را دارند میتوانند از خدمات این مرکز بهره مند شوند.
 • هزینه و تعرفه ارائه احراز هویت چه میزان است؟
  هزینه احراز هویت کامل بایننس با توجه به تخفیفات سال نو میلادی 100 تتر می باشد که بصورت ریال و تتر قابل پرداخت است.
 • میزان اطمینان و احتمال باز شدن حساب های مسدودی چقدر است؟
  تا کنون اکانت هایی با موجودی های متفاوت از 10 هزار دلار تا 500 هزار دلار برای رفع مسدودی به تیم ما مراجعه کرده و با توجه به خبرگی افراد تیم، براحتی حساب بایننس رفع مسدودی شده است.

‫83 دیدگاه ها

 1. با سلام
  موارد با ذکر جزییات و جامع ارایه شده و مناسب تمامی کاربرها با هر سطحی میباشند. . تحلیل ها هم بسیار کار امد است .
  با سپاس و تشکر از گروه شما

 2. سلام شما با کارت های فیک وریفای میکنید دیگه با عکس و اسم شخص؟ یا نه با کارهای افراد واقعی که در واقع اکانت به اسم اون شخص هستش؟

 3. از زمانی که حسابم بلاک شد، تا زمانی که رفع مسدودیت شد حسابم 72 ساعت طول کشید و جا داره از تیم همراه و خوب مسترسیگنال بابت راهنمایی و همراهیشون تشکر کنم

   1. سلام وقتتون بخیر خیلی کارتون عالی بود واقعا ممنونم و بابت این رضایتمندیم حتما
    تبلیغات وسیعی واستون انجام میدم بازم متشکرم

 4. سلام. من گزینه درخواست خدمات بایننس رو نیزنم . ولی کار نمیکنه. چجوری میتونم با شما ارتباط بگیرم ؟؟
  البته از طریق تلگرام پیام ارسال کرده و پیگیری کردم. ایا مسیر درست است؟

 5. با سلام ممنون از مقاله خوبتون. من از صرافی نوبیتکس استفاده کردم و راضی بودم فقط تعداد ارزهاش برای خرید و فروش کم هستن که بنظرم صرافی ایران بایننسhttps://ibnns.net با 300 ارز دیجیتال اونو حل کرده

 6. سلام من حسابم توی باینسس بلاک شده بود و نیاز به احراز هویت داشت (همیشه هم با وی پی ان انگلیس می رفتم)
  بعدش احراز هویت در سطح بیسیک رو انجام دادم ولی با اسم و آدرس فیک، که بازم در وضعیت بلاک شدنم تغییری ایجاد نشد و بازم اجازه برداشت پول رو نداشتم و ظاهرا باید در سطح بالاتری وریفای کنم.
  حالا سوال من اینه که باتوجه به اینکه اطلاعات سطح بیسیک رو کاملا فیک وارد کردم، میشه به فامیلمون توی انگلیس بگم با اطلاعات و مدارک واقعی وریفای کنه؟
  یا چونکه اطلاعات سطح بیسیک بصورت فیک وارد شده دیگه کار تمومه؟؟!!
  ممنون میشم بهم بگید. چون هرچی بایننس رو زیرو رو کردم هیچ ایمیل و یا قسمت چتی پیدا نکردم که بتونم باهاشون صحبت کنم

  1. سلام و وقتتون بخیر
   برای اینکه بتونید برداشت را داشته باشید، حتما بایستی تا سطح اینترمدیت وریفایتون را کامل کنید. با توجه به اینکه اطلاعات فیک انجام دادید، ابتدا باید از بایننس بخواهید که اطلاعات شما را ویرایش و سپس با اطلاعات و کارت فیزیکی وریفای خود را تکمیل کنید. برای دریافت اطلاعات بیشتر با پشتیبان ما در تلگرام در ارتباط باشید
   https://t.me/Master_Signal_Verify

 7. با سلام
  من در ترکیه زندگی میکنم و حساب خودم رو در ترکیه ساختم و Basic Verification را انجام دادم و معاملات را به آسانی انجام میدادم،
  بعد از مدتی Intermediate verification رو با کارت شهروندی ترکیه ام (کیملیک) انجام دادم ابتدا بدون مشکل کار میکرد اما بعد از چند ساعت یک ایمیل از بایننس دریافت کردم که Verification was unsuccessful بوده و حساب من بسته شده است و من نمیتوم معامله جدیدی انجام دهم، حال چه باید کرد؟

  1. سلام. دلیل این اتفاق این بوده است که بر روی کیملیک ترکیه دقیقا مشخص است که شما ملیت ایرانی دارید و به همین دلیل حساب شما قفل شده است. در صورتی که می توانید حساب خود را تخلیه کنید، در صورتی که امکان تخلیه حساب را نیز ندارید، به پشتیبانی بایننس پیام داده و اعلام کنید که این موضوع را نمی دانستید که ایرانی های مقیم ترکیه هم اجازه فعالیت نداشته اند. در این حالت امکان باز شدن قسمت برداشت شما وجود دارد و شما حساب خود را می توانید تخلیه کنید.

   فقط دقت کنید، که شما به هیچ عنوان با چهره خود نمی توانید در بایننس فعالیت کنید، چرا که چهره شما شناسایی شده و بعنوان یک ایرانی شما در دیتابیس بایننس ثبت شده اید.

  2. سلام. با توجه به اینکه در کیملیک ترکیه مشخص است که شما ملیت ایرانی دارید، به همین دلیل حساب شما بسته شده است. البته بسته شدن به این معنا که شما دیگر نمی توانید ترید انجام دهید وگرنه می توانید پول خود را خارج کنید

 8. سلام چطور میشه به سایت شما اعتماد کرد؟؟؟
  من نه ادرسی از شما دارم نه شماره ای پس برام سخته اطلاعات کاربری در اختیار شما بذارم،لطفا راهنمایی کنید.

  1. سلام
   ما برای انجام خدمات احراز هویت اطلاعات ورود به حساب شما را احتیاج نداریم. یعنی شما یک سری اطلاعات اولیه مثل نام و نام خانوادکی و عکس خود را ارسال و اطلاعات و مدارک مورد نیاز برای وریفای برای شما ارسال می شود. شما با کمک پشتیبان و مرحله به مرحله با مدارک و اطلاعات وریفای خود را تکمیل می کنید.

 9. این تیم یکبار دیگه ثابت کرد که ایرانی جماعت بلاخره یه راهی پیدا میکنه.
  من باورم نمیشد پلی براحتی وریفای کردم امشب و الان منتظر کارت فیزیکی هستم
  ممنون از تیم شما.!

 10. سلام ممنون بابت پاسخگویی سریع و کار بی نقصتون . از اعتماد به شما خیلی خوشحالم و دقیقا همونطوری که گفتن در عرض 4 روز مدارک آماده شد.

 11. دوستان من ۲ تا وریفای باینانس با مستر سیگنال انجام دادم خیلی عالی و بی دردسر خدا شاهده پلیس + ۱۰ میرفتم کارم بیشتر طول میکشید با خیال راحت بسپارید بهشون من راحت تو باینانس وریفای کردم هم خودم هم برای دوستم و چند نفر دیگه ، مستر سیگنال ممنون خوشحالم که اعتماد کردم بهتون

   1. کارتون حرف نداره
    بخاطر همکاری و راهنمایی هایی که ارائه دادین صمیمانه سپاسسسسسگزارم
    بخاطر مشکل و اشتباهی که در انجام وریفای حساب در مرحله بیسیک خودم انجام داده بودم فکر میکردم دیگه نشه حسابم رو وریفای و فعال کنم
    با کمک و دریافت کارت از شما و راهنمایی های فراوانی که بهم کردین مشکل وریفای حسابم اوکی شد
    خییییلی ممنون

 12. سلام. یعنی من بعد از این همه پیگیری و این وب سایت و این کانال و اون کانال بالاخره یه جایی رو پیدا کردم که به آدم راهنمایی درست بده و آدم رو نترسونه همین جا بود و همین کانال به جون بچه هام اینقدر که پشتیبانی شما بهم قوت قلب داد هیچ جای دیگه ندیدم. خیلی راحت جوابم رو دادند و بدون اینکه بخان ازم پولی بگیرن راهنمایی کردند. در حالی که هر جا رفتم بجز ترسوندن آدم فقط دنبال این بودن که 100 تتر یا 200 تتر ازم بگیرن و وریفای کنن. اصلا هم کاری نداشتم که تو میخای چکار کنی یا مشکلت چیه. فقط میگفتن پول رو بریز. لازم باشه براتون میفرستم متن هاشون رو. هر کی خواست بهم پیام بده اینجا. مطمین باشید میفرستم. چون دو ماه تموم دنبال حل کردن مشکلم بودم. تا اینجا رو پیدا کردم. نه دوستم هستند و نه فامیل. از این بابت خیالتون راحت.
  واقعا از پشتیبانی و حسن نیت شما تشکر میکنم و ممنونم که تو این کار راهنماییم کردید و کمک کردید.
  خدا خودش میدونه کی داره درست کار میکنه آدمش رو ه جلو راهش میزاره
  بازم ازتون ممنونم

 13. با سلام. کاربری بنده در بایننس اینه jmljmly85 که این سایت در زمان کوتاهی برام احراز هویت کامل و بی دردسر انجام دادن. متشکرم از لطفشون

 14. ممنون از تیم خوب مستر سیگنال، وریفای برای من با موفقیت انجام شد، از ابتدا تا انتهای کار بصورت کاملا آنلاین و حرفه ای راهنمایی کردن، دم همشون گرم

 15. سلام یه سوال داشتم ازتون من دو تا اکانت بایننس دارم که الان باهاشون به مشکل برخوردم. یکیشون مسدود شده و یکی دیگه که هنوز مسدود نشده احراز بیسیک رو قبلا انجام دادم ولی حالا احراز اینترمدییت میخواد. آیا امکان این رو دارم که با احراز هویت هر دوتا اکانتم رو برداشت کنم؟ لطفا راهنماییم کنید.ممنون

  1. سلام برای هر اکانت بایستی با ماهیت جداگانه وریفای انجام دهید. و با یک کارت نمیتونید هر دو حساب را وریفتی کنید. برای وریفای دوم که بیسیک را انجام دادید، مشکلی نیست در زمان وریفای پشتیبان ها شما را راهنمایی میکنند تا مسیر را براحتی طی کنید

 16. کارتون حرف نداره
  بخاطر همکاری و راهنمایی هایی که ارائه دادین صمیمانه سپاسسسسسگزارم
  بخاطر مشکل و اشتباهی که در انجام وریفای حساب در مرحله بیسیک خودم انجام داده بودم فکر میکردم دیگه نشه حسابم رو وریفای و فعال کنم
  با کمک و دریافت کارت از شما و راهنمایی های فراوانی که بهم کردین مشکل وریفای حسابم اوکی شد
  خییییلی ممنون

 17. درود
  انقدر خوشحالم بابت وریفای حساب بایننس که نمیدونم چی بگم
  بابت کمک بزرگی که بمن کردید خیلی سپاسگزارم
  بدون کمک بانو احسانپور و مدیریت محترم و بزرگ MASTER SIGNAL من همیشه با استرس ترید می کردم اما الان مشکلم کاملا حل شد
  از خدا می خوام هرچی احتیاج دارید خدا ده برابرشو بهتون بده
  مرسی مرسی

 18. سلام،وریفای من بعداز رسیدن کارت کمتر از ده دقیقه انجام شد،سپاسگزار تیم حرفه‌ای مسترسیگنال هستم،علی‌الخصوص قسمت پشتیبانی که هر وقت شبانه‌روز پیام دادم بلافاصله جواب دادند و راهنمایی کرد.
  خواستم بگم تو این دنیای آشفته و پراز کلک آدم چقدر لذت میبره وقتی با آدمای حسابی و صادق کار میکنه.ممنون بابت زحمت و صداقتتون.

 19. سلام.
  من همین الان وریفای اکانت بایننسم رو انجام دادم، خیلی خوشحالم و ازتون بینهایت سپاس گزارم.
  و از پشتیبانی تلگرام تون هم یه تشکر ویژه میکنم، به تمام سوالاتم خیلی با حوصله و سریع جواب میدادند و در تمام مراحل وریفای همراهم بودن و کمکم میکردن.
  دوست عزیز، master signal بهترین گزینه موجود برای وریفای بایننس هستش اصلا شک نکن. من خیلی جست‌وجو کردم ولی گزینه بهتری پیدا نکردم.

  master signal عاشقتم❤️

 20. با سلام ممنون از تیم مستر سیگنال بخصوص پشتیبان مستر سیگنال که با صبوری و راهنمایی هاشون وریفای اکانتم در مدت زمان کم انجام دادن

   1. با سلام و تشکر بسیار از مستر سیگنال؛
    خیلی خوشحالم که با این موسسه آشنا شدم و از خدماتی مانند احراز هویت استفاده کردم؛
    بسیار مطمئن، پیگیری و فالوآپ عالی ، صداقت و ببررسی فنی دقیق در پاسخ دهی ها و خدمات و هرینه بسیار مناسب و تنوع خدمات و آموزش و ….

    آرزوی سلامتی و موفقیت برای اعضا و تیم مستر سیگنال

 21. سلام واقعا از پشتیبانی شما برای وریفای بایننس خیلی خیلی راضی هستم دوستان صد در صد اعتماد کنید کارشون درسته و جدا حرفه ای هستن تو یک کلام دمتون گرمعالی هستید

 22. حقیقتش اولش فکر نمیکردم بشه و قید معاملم که تو ضرر بود رو زدم‌و گفتم بایننس اکانتمو میبنده.ولی یهو تو نت سایتو دیدم و گفتم یه ریسک بکنم.خیلی هم اکانتم مشکل داشت چون بیسیک کرده بودم و یادم نبود اطلاعاتمو.ولی تا اخر همراهم بودن و کمکم کردن و کارم انجام شد واقعا ممنونم

 23. ممنون از خدمات و پشتیبانی عالی، وریفای حساب من به خوبی و بدون هیچ مشکل با کمک پشتیبانی انجام شد. ممنون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا