وریفای حساب بایننس

ID کارت ، قبض و خط تلفن بین المللی بصورت صدرصد تضمینی

ما در مسترسیگنال ، خدمات تضمینی وریفای حساب صرافی های ارز دیجیتال ، وریفای سایت های بازی آنلاین و پولساز،  باز کردن حساب بایننس و باز کردن اکانت لیمیت شده بایننس ، وریفای حساب صرافی کوکوین در زمان گم شدن کد گوگل و خدمات گسترده برای کلیه سایت هایی که نیاز به احراز هویت و وریفای دارند را با سرعت بالا و بهترین کیفیت ارائه می دهیم. 

همچنین آموزش ارز دیجیتال  را بصورت رایگان و دوره آموزش ارز دیجیتال  به دوستداران این بازار مالی ارائه می دهیم.

وریفای اکانت بایننس | رفع مسدودی حساب بایننس | احراز هویت بایننس و اکثر صرافی ها

وریفای بایننس و رفع بلاک اکانت بایننس و احراز هویت بایننس به کمک ای دی کارت ، گواهینامه و  پاسپورت بصورت تضمینی توسط تیم مسترسیگنال که بیش از دو سال است در این زمینه در کنار دوستان است. برای دیدن نظر کاربران، می توانید قسمت نظر کاربران را مطالعه کنید و با خیال راحت وریفای بایننس حساب صرافی را به تیم ما بسپارید.

صرافی بایننس Binance و سایر صرافی ها مثل کوکوین ، کراکن و ... کشورهایی مانند ایران و آمریکا را برای استفاده از این صرافی تحریم کرده است. بنابراین  اگر می خواهید از این صرافی ها استفاده کنید، از پاسپورت ایرانی خود برای احراز هویت و وریفای حساب بایننس به هیچ عنوان استفاده نکنید چرا که با ارائه پاسپورت و مدارک شناسایی، چهره شما بعنوان یک ایرانی شناخته شده و متاسفانه از هیچ طریقی نمی توانید در بایننس اکانتی حتی با مدارک جعلی داشته باشید. بهترین حالت برای استفاده از این صرافی این است که با مدارک وابسته به کشورهای دیگر برای وریفای اکانت بایننس اقدام کنید.

اگر به دنبال خدمات تضمینی و مطمین جهت احراز هویت بایننس و سایر صرافی ها هستید و می خواهید درصد ریسک مایل به صفر باشد، تیم مسترسیگنال خدمات زیر را در صرافی بایننس با تضمین ۱۰۰% ارائه می دهد.

تعرفه خدمات در ازای حاصل شدن نتیجه مطلوب و حل مشکل کاربران میباشد لذا مسترسیگنال متعهد میگردد در صورت عدم موفقیت در بازگشایی حساب کاربران و یا عدم پاسخگویی به نیاز کاربران بدون چون و چرا مبلغ پرداختی را عودت نماید.

 

اگر به دنبال صرافی بدون دردسر احراز هویت و آی پی ثابت هستید. پیشنهاد ما صرافی بینگ ایکس bingx می باشد. در این صرافی با آی پی ایران و بدون نیاز به احراز هویت می توانید فعالیت داشته باشید. پشتیبانی فارسی سایت نیز پاسخگو شما خواهد بود.

شما در کدام دسته قرار گرفته اید؟​

چه کسانی می توانند خدمات احراز هویت بایننس را دریافت کنند؟

”کاربران قدیمی” 
با توجه به حساسیت های FTAF بر روی حساب های کاربران در صرافی های ارز دیجیتال مخصوصا حساب کاربران ایرانی را با توجه به تحریم های موجود ، صرافی بایننس، احراز هویت را برای کاربران خود اجباری کرده و برداشت را محدود تا همه کاربران وریفای حساب خود را تکمیل کنند. لذا کاربران قدیمی ، مجبور به وریفای حساب بایننس خود هستند

”کاربران جدید” 
همه افرادی که می خواهند فعالیت خود را در سایت بایننس شروع کنند، بایستی در زمان ثبت نام در سایت ، بافاصله مراحل وریفای را طی کنند که نیاز به ID کارت ، پاسپورت و یا گواهینامه جعلی از کشورهای مطمین دارند که بتوانند ثبت نام خود را بدرستی انجام داده و با خیال راحت معاملات خود در بایننس را شروع کنند.

هزینه وریفای بایننس

آی دی کارت
usdt 60
سفارش آی دی کارت
ارسال فیزیکی کارت
کشور : اکثر کشورها
پرداخت : تتر و ریال
صدرصد تضمینی
وریفای آدرس
usdt 30
قبض برق، آب و فیش بانکی
کشور: اکثر کشورها موجود است
ارسال الکترونیکی
پرداخت : تتر و ریال
صدرصد تضمینی
وریفای کامل صرافی
تخفیف ویژه
usdt 80
سفارش آی دی کارت + قبض
ارسال فیزیکی کارت
کشور : سایر کشورها
پرداخت : تتر و ریال
صدرصد تضمینی
پاسپورت
usdt 100
پاسپــورت
ارسال فیزیکی
کشور : سایر کشورها
پرداخت : تتر و ریال
صدرصد تضمینی

احراز هویت ( افتتاح حساب ) بایننس برای ایرانیان

با توجه به تحریم های آمریکا برای ایران، احراز هویت بایننس برای ایرانیان امکان پذیر نمی باشد و در حال حاضر هموطنان با کمک مدارک جعلی و یا فیک از کشورهای دیگر این وریفای را بصورت کامل انجام می دهند . البته دقت کنید که تیم حرفه ای و پشتیبانی قوی در زمان وریفای حساب و همچنین پس از وریفای در زمان درخواست نیازهای آتی بایننس بسیار حایز اهمیت می باشد.

لیست کشورهای احراز هویت

ارائه ای دی کارت برای احراز هویت اکانت صرافی الزامی است. بنابراین لیست کشور های موجود : امارات ، سوییس ، اسپانیا ، ترکیه ، انگلستان ، اکراین ، هلند ، روسیه ، قبرس ، فرانسه ، یونان ، ایرلند ، ایتالیا ، نروژ، کانادا ،پرتغال و …

کشورهای مورد تایید ما : در حال حاضر اکراین، ترکیه ، آذربایجان 

پاسپورت فیک برای بایننس

بعضی از کاربران تمایل دارند برای وریفای اکانت خود از پاسپور فیک و یا جعلی استفاده کنند. البته ما بعنوان تیمی که بیش از یکسال است امور احراز هویت صرافی ها و بایننس را انجام می دهیم، پیشنهاد می کنیم از پاسپورت جعلی برای وریفای استفاده نکنید. پاسپور فیک برای بایننس و صرافی یا کارگزاری ها را در زمانی سفارش دهید و یا ارائه دهید که از شما فقط پاسپورت درخواست شده باشد و راهی جز ارائه پاسپورت نداشته باشید.

آیا وریفای بایننس با پاسپورت جعلی امن است؟

زمانی که قانون KYC در این صرافی اجباری شد. یک سری افراد برای ادامه فعالیت مجبور شدند که گذرنامه برای احراز هویت بایننس جعل کنند که این کار ریسک خیلی بالایی داشت زیرا تمام سندهای شناسایی توسط کارشناسان تایید میشود. اگر حساب کابری مسدود شود و بایننس آن شخص را به عنوان کاربر ایرانی شناسایی کند. پس از اعتراف به ایرانی بودن اجازه برداشت داده میشود؛ اما در صورتی که این سایت متوجه شود شما از مدارک تقلبی برای احراز هویت استفاده کردید؛ تنها راه برداشت از حساب پیدا کردن شخص اصلی صاحب کارت شناسایی است که با توجه به جعلی بودن هیچ راه برداشتی وجود ندارد و به طور کلی باید موجودی را باید فراموش کنید. بهتر است اگر در بازار مالی تازه وارد هستید از صرافی کوینکس که با ایرانی ها مشکلی ندارد استفاده نمایید. 

چرا باید در بایننس با مدارک جعلی و فیک ( پاسپورت و آیدی کارت )  احراز هویت کنیم ؟

بایننس الزامات احراز هویت کاربران را در بستر خود سخت و دقیق تر کرده و نظارت خود را افزایش داده است. این قوانین برای کشورهایی که در لیست تحریم بایننس بودن شرایط را پیچیده تر کرده و عملا  انجام وریفای بایننس با پاسپورت ایرانی یا کشورهای تحت تحریم امکان پذیر نیست. یکی از سؤالاتی پرتکراری که مخاطبان تلماتو به دنبال آن هستند این است که به چه دلیل باید در بایننس احراز هویت کنیم؟ پاسخ این سؤال در چند سطر بعدی داده خواهد شد و به طور کلی در این قسمت به دلایلی اشاره می‌کنیم که باید با مدارک جعلی از قبیل پاسپورت ، گواهینامه و آیدی کارت احراز هویت در بایننس انجام شود:

1. بر اساس قوانین مالی جهانی

افرادی که در جهان شناخته شده هستند و ما از آنها به‌عنوان سیاست‌گذاران مالی یاد می‌کنیم، قوانین و شرایطی را برای کاربران وضع کرده‌اند که امنیت مالی را افزایش دهد و از کلاهبرداری و سوءاستفاده‌ها، جلوگیری شود. برای مثال می‌توان به مفاد KYC (هویت مشتری) و AML (مبارزه با پول‌شویی) اشاره کرد که تمامی بازارهای رمزنگاری شده باید طبق اصول آن به کار خود ادامه بدهند. احراز هویت نیز در این قوانین قرار دارد و شاید یکی از اهداف شما برای احراز هویت در بایننس همین مورد باشد.

2. افزایش امنیت

شاید نگران حساب کاربری خود در صرافی بایننس هستید و برای این منظور قصد دارید امنیت حساب خود را افزایش دهید. با احراز هویتی که انجام می‌دهید، اعتبارنامه‌ای مانند جزئیات حساب بانکی غیرقابل تغییر است و این اطمینان به شما داده می‌شود که هیچ‌کس نمی‌تواند غیر از خود شما به اکانت بایننس دسترسی داشته باشد. البته برای ایرانی ها که در تحریم بایننس هستند، چاره ای جز استفاده از مدارک  مدارک فیک و جعلی نیست.

3. دسترسی به امکانات بیشتر

احتمالاً از محدودیت‌هایی که حساب معمولی بایننس برخوردار است، با خبر هستید. ثبت‌نام و فعال‌کردن گوگل آتنتیکتور و… تنها بخشی از اطلاعات هستند که در اختیار بایننس قرار می‌گیرند و در ازای آن محدودیت‌هایی برای ترید شما در نظر گرفته می‌شود. بایننس نیز برای رهایی از این محدودیت‌ها احراز هویت را در مسیر کاربران قرار داده است. بنابریان برای انیکه بتوانید از امکانات بایننس اتقاده کنید باید با ساخت مدارک جعلی و فیک از قبیل پاسپورت ، آیدی کارت ، گواهینامه رانندگی رانندگی در این صرافی احراز هویت انجام دهید، این فعالیت توسط تلماتو صورت می گیرد و تمامی مدارک مورد نیزا را در اختیارتان قرار می دهد.

نکته: برای دسترسی به پاسپورت و آیدی کارت فیک و جعلی برای بایننس بر روی لینک زیر کلیک کنید. مسترسیگنال تمامی این مدارک را در اختیار شما عزیزان قرار می دهد. شایان ذکر است که این مدارک مطابقت کامل با عکس و مشخصات شما دارد . و به صورت فیزیک و چاپ شده در اختیرا شما عزیزان قرار می گیرد.

احراز صرافی ها ( Binance ) و نکات مهم در ساخت اکانت بایننس تا انجام وریفای پلاس + خرید مدارک بایننس

نکته اول:  تمامی صرافی های ارزهای دیجیتال ایران را تحریم کرده اند. و بعضی از آنها برای فعالیت کردن معامله گر نیاز به انجام وریفای و احراز هویت صرافی بایننس binance دارند که قطعا ایرانی ها نمی توانند در اینگونه صرافی ها فعالیت کنند. اما در این صرافی شما نیاز به احراز هویت بایننس دارید که این یکی از مشکلات ایرانیان محسوب میشه . سوالی که ممکن است با آن مواجه شوید چگونه بایننس خود را وریفای کنیم است.

نکته دوم: برای ورود به سایت بایننس شما نیاز به یک فیلتر شکنی دارید که آی پی آن ثابت باشد که به اصطلاح به آن vps می گویند. (یعنی اگر آی پی شما فرانسه بود ، برای ورود مجدد با آی پی انگلیس وارد نشوید )

توجه : با vpn هم میتوانید وارد شوید ولی حتما آی پی مربوط به یک کشور باشد. دوم اینکه سعی کنید آی پی همان کشور هم مدام تغییر نکند.

در ساخت حساب و احراز هویت یا وریفای بایننس binance از چه وی پی ان یا VPN استفاده کنیم

پیشنهاد می شود از open vpn یا nord vpn استفاده کنید. طی تحقیقاتی که تیم ما بر روی انواع vpn های موجود در بازار انجام داد این دو فیلتر شکن از بهترین و پر سرعت ترین فیلتر شکن ها می باشد. همچنین آی آپی آن هرگز تغییر نمی کند و شما همیشه با یک آی پی ثابت و بدون دغدغه به اینترنت کانکت خواهید شد و به جواب اصلی چگونه بایننس خود را وریفای کنیم خواهید رسید .

بصورت خلاصه اگر خودتان فیلتر شکن آی پی ثابت دارید از همان برای افتتاح حساب و وریفای و احراز هویت تضمینی بایننس استفاده کنید. اگر فیلتر شکن آی پی ثابت ندارید می توانید در اینترنت جستجو کنید تا به سایت هایی که از این دو شرکت خدمات VPN می دهند استفاده نمایید.( ورفای و اهراز هویت بایننس Bainance ) 

توجه داشته باشید که ما قیمت وریفای بایننس یا احراز هویت Binance بایننس را بصورت واضح برای شما اعلام کرده ایم همچنین تبلیغ مجموعه خاصی را برای برای افتتاح حساب و وریفای و احراز هویت تضمینی بایننس نمی کنیم و صرفا فیلتر شکنی هایی که خودمان سال هاست استفاده می کنیم و رضایت داریم را به شما معرفی کرده ایم.

خرید وریفای بایننس و اکانت آماده binance | قیمت انجام وریفای بایننس

در صورتی که نمی توانید بایننس خود را وریفای کنید پیشنهاد مسترسیگنال برای شما خرید حساب وریفای شده بایننس ( خرید وریفای بایننس ) می باشد. در اکانت وریفای شده بایننس تمامی مدارک صفر تا صدر در اختیارتان قرار میگیرد.
دقت کنید که پشتیبانی مسترسیگنال در هر زمان که نیاز بود در کنارتان هست تا با اکانت آماده بایننس ترید های خودتان را تهیه نمایید. برای اطلاعات بیشتر و اطلاع از هزینه و قیمت وریفای بایننس و احراز هویت بایننس با ما تماس بگیرید.( ورفای و اهراز هویت بایننس Bainance )

وریفای پلاس بایننس و مدارک لازم جهت وریفای سطح 3 یا همان پیشرفته

وریفای پلاس بایننس یا همان وریفای پیشرفته که بعضا سطح 3 هم بهش میگن اجباری نیست. اما برای دوستانی که میخوان دسترسی کامل به امکانات بایننس داشته باشن لازم هست. بطور مثال کسانی که با بایننس فیوچرز ( Binance futures )  کار میکنن باید حتما وریفای پلاس هم انجام بدن تا بخش فیوچرز براشون باز بشه. یک نکته دیگر هم که هست اینه که زمانی هم ه از آی پی های مختلف استفاده کنید و یا آی پی ایران شما لو بره و به بایننس با آی پی ایران وصل بشین ، بایننس به حساب شما مشکوک میشه و در این گونه موارد از شما میخواد که وریفای پلاس یا پروف آدرس انجام بدید که مطمئن بشه شما اهل کجا هستین. که در چنی مواقعی معمولا از شما قبض و یا بانک استیتمنت و … برای اثبات سکونت میخواد.

صرافی بایننس و مشکلات به وجود آمده برای کاربران ایرانی

یکی از مهم ترین نکات برای هر صرافی، رعایت قوانین و نکات مالی مربوط به شرکت ها است. از آنجایی صرافی بایننس در کشور ژاپن مشغول به فعالیت است، موظف به رعایت مقررات مالی در این کشور شده است و به دلیل تحریم های اعمال شده بر کشور ایران، صرافی بایننس بدون احراز هویت بایننس به کاربران ایرانی امکان استفاده از صرافی را نمی دهد.

این صرافی در 3 گام متوالی اقدام به برقراری قوانین مقاله با پولشویی و تروریسم کرد.

  1. در گام اول این صرافی همکاری خود را با شرکت سایفر تریش که شرکتی بزرگ برای تحلیل داده ها است، آغاز نمود.
  2. در گام دوم این صرافی میزان سقف برداشت روزانه را از حساب هایی که احراز هویت نشده بودند، کاهش داد. به گونه ای که نهایت برداشت برای کاربران احراز هویت نشده از 2 بیت کوین در روز به 0.06 بیت کوین کاهش پیدا کرد.
  3. در گام سوم، صرافی بایننس به کاربران خود مهلت چند ماهه برای وریفای حساب بایننس خود داد. این احراز هویت باید در سطح 2 انجام شود و بعد از تاریخ 27 مهرماه هیچ شخصی بدون احراز هویت بایننس قادر به فعالیت در این صرافی نبود.

مزایای استفاده از صرافی بایننس

اگر تاکنون با این صرافی قدرتمند کار نکرده باشید، این سوال در ذهنتان به وجود می آید که چرا استفاده از این صرافی تا این حد برای کاربران و سرمایه داران مهم و با ارزش است؟ برای پاسخ به سوال، بهتر است با مزایای این صرافی آشنا شوید.

  • صرافی بایننس از بیشتر آلت کوین ها پشتیبانی می کند.
  • کارمزد تراکنش در این صرافی بسیار پایین است
  • در این صرافی به کاربران فعال، هدایایی بسیار با ارزش اهدا می شود.
  • بایننس لانچ یکی از برترین ویژگی های این سایت برای شرکت در عرضه اولیه ها است.
  • امنیت صرافی بایننس به دلیل لایه های مختلف امنیتی که دارد، بسیار بالا است.
  • در این صرافی به دلیل حجم بالای معاملات، قدرت نقد شوندگی بسیار بالا است.
  • صرافی باینس بهترین صرافی برای معاملات فیوچرز و مارجین است.

دلایل بلاک شدن اکانت در بایننس

اکنون که با این صرافی آشنا شدید، بهتر است با دلایل بلاک شدن و چگونگی رفع بلاک اکانت این صرافی نیز آشنا شوید.

اعمال قوانین مقابله با پولشویی و همچنین تحریم هایی که علیه ایران صورت گرفته است، باعث شده تا بسیاری از کاربران ایرانی با مسدود شدن حساب خود مواجه شوند.

رفع مسدودی حساب بایننس پروسه ای زمان بر، بسیار حساس و پیچیده است و به همین دلیل فرد بهتر است از متخصصان این حوزه یاری بگیرد. رفع این مشکل به وسیله افراد حرفه ای، مانع از بروز مشکل خواهد شد.

مهم ترین عوامل در بلاک شدن حساب بایننس به شرح زیر هستند.

  • حساب های احراز هویت نشده در تمام دنیا
  • احراز هویت بایننس به وسیله مدارک ایرانی
  • ورود به حساب کاربری بایننس با ای پی کشورهایی که اجازه ورود به بایننس را ندارند، مانند ایران و آمریکا
  • استفاده از مدارک شناسایی کشور هایی که ماهیت ایرانی اشخاص در آن ذکر شده است.
  • تغییر پیاپی آی پی برای ورود به حساب کاربری بایننس در مدت زمان کوتاه
  • 3 مرتبه اشتباه زدن رمز ورود به حساب بایننس
  • استفاده زیاد از حساب کاربری بایننس و واریز و برداشت ها متعدد در یک روز

شناخت دلایل مسدود شدن حساب کاربری بایننس به شما کمک می کند تا با آگاهی بیشتر از حساب بایننس خود استفاده نمایید تا دچار مشکل نشوید.

بهترین راه کارها برای حل مشکلات به وجود آمده در صرافی بایننس

شاید تا کنون بسیاری از اشخاص برای رفع مشکل مسدودی حساب بایننس به شما پیشنهاد استفاده از دیگر صرافی ها را داده باشند. اما لازم است بدانید که صرافی های دیگر، ویژگی و مزایا این صرافی قدرتمند را ندارند. پیشنهاد ما به شما کمک گرفتن از تیمی حرفه ای برای احراز هویت بایننس و رفع مسدودی حساب شما است.

همانطور که میدانید برای احراز هویت بایننس، نمی توانید از مدارک و پاسپورت ایرانی خود استفاده کنید. به همین دلیل ما راه حلی بسیار مطمئن و قطعی را به شما نشان می دهیم تا با احراز هویت، امکان استفاده از حساب کاربری بایننس را داشته باشید.

اولین گام ما برای جلب اعتماد و رضایت شما، تعهد برای بازگرداندن مبلغ پرداختی شما در صورت رفع نشدن مسدودی و یا عدم پاسخگویی رضایت بخش از سمت ما است.

پس برای احراز هویت صرافی بایننس و دستیابی به حساب کاربری خود، تا انتها با ما همراه باشید.

بهترین روش برای حل مشکل حساب کاربری در صرافی بایننس

شاید با دیدن پیام بلاک شدن حساب بایننس خود، حتی اگر مبلغ اندکی نیز در صرافی داشته باشید، کلافه و آشفته شوید. اما لازم است بدانید که مهم ترین نکته در این مواقع حفظ آرامش تا یافتن بهترین راه برای رفع مسدودی است.

لازم است دقت داشته باشید که هیچ گاه در هنگام بروز این مشکلات، خودتان کاری را بدون علم انجام ندهید. زیرا کم تجربگی و نداشتن علم کافی در این زمینه می تواند باعث بلاک شدن حساب شما برای همیشه شود.

در هنگام رفع بلاک، پشتیبانان صرافی بایننس سوالاتی بسیاری از شما می پرسند که پاسخ غلط به هر سوال می تواند درصد ریسک عدم رفع مسدودی را بالا ببرد. پس بهترین راه در احراز هویت بایننس، کمک گرفتن از افراد آگاه است.

بسیاری از افراد به راهنمایی هایی که در فضای مجازی برای رفع مسدودی حساب بایننس است، اعتماد می کنند. اما لازم به ذکر است که بسیاری از این راهنمایی ها منجر به از دست رفتن سرمایه و اکانت بایننس شما خواهد شد.

احراز هویت در بایننس چگونه است؟

احراز هویت در بایننس برای افراد متفاوت است و این تفاوت به زمان ورود و ساختن حساب کاربری افراد بستگی دارد. اگر از گذشته در بایننس فعال بودید و بعد از اعمال تحریم ها مجبور به تغییر صرافی خود شدید، بهتر است بدانید که می توانید از طریق شرکتی معتبر اقدام به احراز هویت بایننس و راه اندازی مجدد حساب خود نمایید.

برای انجام این مهم فقط کافیست مدارک مورد نیاز را برای ما ارسال نمایید تا بتوانیم در رفع مسدودی حساب شما، همراهتان باشیم. برای افرادی که به تازگی وارد بازار کریپتوکارنسی شده اند، برای ورود به بایننس از همان ابتدا نیاز است که احراز هویت را انجام دهند.

پس اگر به تازگی تصمیم به معامله در بایننس گرفته اید، در قدم اولی نیاز به ID کارت و پاسپورت و دیگر مدارک شناسایی جعلی از کشورهایی که فعالیت در بایننس برایشان ممنوع نیست داشته باشید. در این کار، استفاده از مدارک شناسایی جعلی باید به گونه ای باشد که برای شما مشکل ثانویه ای ایجاد نکند و بتوانید به آسانی احراز هویت خود را انجا داده و معاملات خود را در برترین صرافی دنیا آغاز کنید.

تفاوت سطوح احراز هویت بایننس

اکنون که دانستید برای وریفای حساب بایننس نیاز به انجام چه مراحلی دارید، بهتر است با انواع سطوح احراز هویت در بایننس نیز آشنا شوید تا این پروسه را بهتر درک کنید.

احراز هویت بایننس سطح یک ( بیسیک)

در این سطح که در گذشته نیز کاربران ایرانی از همین طریق در بایننس فعال بودند، شما فقط نیاز به یک آدرس در کشوری که تحریم نیست دارید. در این سطح احراز هویت می توانید روزانه تا 0.06 بیت کوین برداشت کنید و معاملات فیوچرز و اهرم دار فقط تا لوریج 20 برای شما فعال خواهد شد.

احراز هویت بایننس سطح دو ( اینترمدیت)

در این سطح احراز هویت بایننس، شما می توانی روزانه بین 2 تا 100 بیت کوین برداشت کنید. و لوریج در معاملات فیوچرز و اهرم دار نیز برای شما نامحدود خواهد بود. از تاریخ 19 اکتبر، این سطح از احراز هویت برای معامله در بایننس به سطح پایه تبدیل شده است و برای انجام این سطح از احراز هویت، نیاز به مدارک شناسایی مانند پاسپورت، آیدی کارت و همچنین گواهینامه معتبر از کشور هایی که از طرف بایننس تحریم نیستند، دارید.

احراز هویت بایننس سطح سوم ( ادونس)

شما با انجام این سطح از احراز هویت، می توانید به آسانی برداشت نامحدود از حساب خود داشته باشید. انجام این سطح از احراز هویت به قدری دقیق است که دیگر نیازی به بررسی مجدد اطلاعات نیست و مشکلی نیز در حساب شما به وجود نمی آید. در انجام این سطح از احراز هویت، شما باید مدارکی را ارسال نمایید که نشان دهد آدرسی که در هنگام احراز هویت ثبت کرده اید متعلق به شماست. بهترین مدرک برای ثابت کردن این مهم، آپلود کردن یکی از قبوض مربوط به آدرس است.

چه کشور هایی برای وریفای و احراز هویت بایننس بهتر هستند؟

اکنون که دانستید بهترین راه برای وریفای حساب بایننس، استفاده از مدارک جعلی کشور هایی است که ممنوعیت فعالیت در بایننس را ندارند، شاید این سوال در ذهنتان شکل بگیرید که کدام کشور برای این کار بهتر است؟ برای پاسخ به این سوال بهتر است بدانید که انجام احراز هویت بایننس بهتر است از کشورهایی انجام شود که درصد ریسک پایین تری داشته باشند و مدارک شناسایی معروف و شناخته شده ای ندارند.

در وهله دوم، بهتر است کشوری برای این مهم انتخاب شود که امکان اتصال به سایت از طریق آی پی آن کشور موجود باشد و بتوان در فیلتر شکن ها آی پی کشور مورد نظر را پیدا کرد. تجربه هایی که ما در زمینه احراز هویت بایننس داشته ایم، نشان داده که کشور هند و امارات یکی از بهترین کشور ها برای انجام این مهم است. پس اگر به دنبال فعال کردن حساب بایننس خود هستید، کافیست با ما در ارتباط باشید تا حساب شما را از طریق مدارک کشور هند و امارات، وریفای کنیم.

برای احراز هویت بایننس به چه مدارکی نیاز است؟

همانطور که اشاره کردیم، احراز هویت بایننس در سه سطح متفاوت انجام می شود و برای اینکه بتوانید حساب خود را از بلاک بودن خارج کنید و یا اکانت جدیدی در این صرافی ایجاد کنید، باید سطح دوم احراز هویت را به طور کامل انجام دهید. برای احراز هویت سطح دوم بایننس، نیاز به مدارک جعلی از کشوری مانند هند و امارات خواهید داشت. پس بهتر است ابتدا مدارک زیر را برای ما ارسال کنید تا مدارک جعلی مورد نیاز شما را آماده کنیم و سپس برای وریفای حساب خود اقدام کنید.

مدارک مورد نیاز برای آماده کردن کارت شناسایی احراز هویت بایننس عبارتند از: ارسال نام و نام خانوادگی فرد به صورت انگلیسی و کامل تاریخ تولد میلادی فرد. به عنوان مثال 18 ژانویه 1987 عکس پرسنلی جدید به منظور قرار گرفتن بر روی کارت. زیرا عکس روی کارت شما با تصویری که از صورت خود ارسال می کنید، چک می شود.

عکس پرسنلی را می توانید خودتان و به وسیله تلفن همراه بگیرید، اما لازم است که نکات زیر را رعایت کنید.

 • به هیچ عنوان لباس آبی به تن نداشته باشید.
 • صورت شما باید عاری از هر گونه آرایش باشد
 • موهای خود را کاملا پشت سر جمع کنید تا روی صورتتان قرار نگرفته باشد.
 • در عکس از کلاه، گوشواره، گردنبند، کلاه و ... استفاده نکنید.
 • حالت صورت شما باید عادی باشد ،پس لبخند نزنید و اخم نکنید.
 • داشتن یا نداشتن حجاب در عکس اهمیتی ندارد.
 • بهتر است عکس در منزل گرفته شود تا ادیت های آتلیه روی عکس نباشد.

اکنون که عکس پرسنلی و دیگر مدارک مورد نیاز را آماده کرده اید، کافیست برای ما ارسال نمایید تا در کوتاه ترین زمان، کارت شناسایی شما را تحویل دهیم.

آیا آی پی که از آن به صرافی متصل می شوید، اهمیت دارد؟

یکی از سوالاتی که ممکن است بعد از وریفای حساب برای شما به وجود آید، آی پی کشوری است که با آن به صرافی متصل می شود. بهتر است بدانید که تا کنون، آی پی کشور های متصل به باننس اهمیتی نداشته است. پس اگر با آی پی کشوری مانند فرانسه به صرافی متصل می شوید، می توانید برای کشور هند و امارات احراز هویت انجام دهید. اما دقت داشته باشید که از ای پی های متفاوت در مدت زمان کوتاه به صرافی وصل نشوید. لازم به ذکر است که اتصال از آی پی کشوری که به وسیله آن احراز هویت کرده اید، بسیار مطمئن تر و کم ریسک تر خواهد بود.

آیا احراز هویت صرافی بایننس از این روش امن است؟

برای انجام وریفای حساب بایننس شما، تنهای کاری که ما انجام خواهیم داد، آماده کردن مدارک و راهنمایی شما برای انجام احراز هویت خواهد بود و به همین دلیل تیم ما به هیچ یک از اطلاعات حساب کاربری شما دسترسی نخواهند داشت. از همین رو می توانید با خیال آسوده احراز هویت بایننس را انجام دهید. برای ورود به حساب بایننس، شما نیاز به آدرس ایمیل و پسورد خود و گوگل اتنتیکیت دارید و از آنجایی که ما فقط با اطلاعات اندک و همچنین عکس شما، کارت شناسایی شما را آماده کرده ایم، دسترسی ای به حساب کاربری شما نخواهیم داشت. از طرف دیگر ما به شما تضمین می دهیم که در تمام مراحل احراز هویت همراهتان باشیم و اگر به هر دلیلی احراز هویت بایننس شما انجام نشد و یا از پشتیبانی ما رضایت کافی نداشتید، هزینه به طور کامل به شما برگردانده می شود. علاوه بر این احراز هویت بایننس فقط گوشه ای از فعالیت های ما است و این احراز هویت تنها به منظور بهبود معاملات شما انجام می شود. پس اکنون می توانید با خیالی آسوده احراز هویت خود را انجام داده و در بهترین صرافی دنیا به انجام معاملات مشغول شوید.

روند وریفای حساب صرافی بایننس

صفر تا صد وریفای حساب بایننس

بعد از دریافت کارت شناسایی کشور سفارش داده شده خود، می توانید به سراغ وریفای حساب بایننس خود بروید. برای احراز هویت فقط کافیست مراحل زیر را به ترتیب و با دقت انجام دهید، در هر بخش اگر با کوچکترین مشکل یا سوالی مواجه شدید، همکاران ما پاسخگوی شما خواهند بود. در مرحله اول بهتر است وی پی ان کشوری که می خواهید به وسیله آن احراز هویت نمایید را فعال کنید. در گام بعدی وارد سایت بایننس شوید و برای وریفای حساب، بر روی پنجمین آیکون بالا سمت چپ کلیک کنید.

در کشوی باز شده بر روی گزینه دوم کلیک نمایید.

مراحل احراز هویت بایننس ( 1 )

در گام بعدی می توانی با کلیک کردن بر روی کادر زرد رنگ که کلمه get verified نوشته شده است، احراز هویت را آغاز نمایید.

مراحل احراز هویت بایننس ( 2 )

اکنون می توانید با وارد کردن اطلاعات کشوری که مدارک آن را دارید، در کادر مشخص شده شماره 1 و کلیک کردن بر روی کلمه start now کشور خود را مشخص نمایید.

به دلیل اینکه کارت طراحی شده از سمت ما مربوط به کشور هند و امارات است، حتما کشور خود را بر اساس ای دی کارت فیک انتخاب کنید.

مراحل احراز هویت بایننس ( 3 )

در این مرحله باید اطلاعاتی که بر روی کارت شناسایی شما ثبت شده است را بسیار دقیق و بدون هیچ گونه تغییری در کادر های مخصوص خود وارد نمایید. لازم به ذکر است که تاریخ روی کارت شناسایی به ترتیب از چب به راست، نشانگر روز، ماه و سال است. اما برای وارد کردن در سایت بایننس باید این اعداد را از راست به چپ وارد نمایید.

مراحل احراز هویت بایننس ( 4 )

حتما در این مرحله با تمرکز و دقت بالا، اطلاعات را وارد کنید. بعد از ثبت اطلاعات روی کارت شناسایی، نوبت به ثبت آدرس می رسد. اطلاعاتی که برای شما ارسال خواهیم کرد، به ترتیب نشانگر خیابان، سپس شهر و در آخر کد پستی است. این فیلد ها را مانند تصویر زیر کامل کنید.

مراحل احراز هویت بایننس ( 5 )

در مرحله بعد باید احراز هویت بایننس را به وسیله گواهینامه رانندگی ، ای دی کارت و یا پاسپورتی که برایتان ارسال کرده ایم، ادامه دهید. پس ابتدا مانند عکس زیر، گزینه درست را انتخاب کنید.

مراحل احراز هویت بایننس ( 6 )

اکنون فایل های عکسی که در سیستم خود سیو کرده اید را به ترتیب مشخص شده، ارسال کنید. دقت کنید که انتخاب جلو و پشت کارت باید به ترتیب باشد. البته ممکن است بجای اجازه دادن به ورود عکس کارت ، دوربین باز شود و بخواهد بصورت آنلاین از کارت فیزیکی شما عکس گرفته شود.

مراحل احراز هویت بایننس ( 7 )

مرحله بعد مربوط به ارسال عکس به صورت آنلاین است. برای ارسال این عکس، کافیست نکاتی که در هنگام گرفتن عکس پرسنلی برای روی کارت انجام دادید را رعایت کنید. در هنگام گرفتن عکس، آرایش نداشته باشید، از کلاه، عینک و ... استفاده نکنید، همچنین باید نور محیطی که در آن عکس می گیرید، کافی باشد. در هنگام عکس گرفتن هیچ فیلتری نباید فعال باشد.

مراحل احراز هویت بایننس ( 8 )

برای آسان شدن کار شما، نمونه ای از عکس پذیرفته شده در این صفحه قرار دارد. اگر با تلفن همراه خود در حال انجام مراحل احراز هویت هستید، می توانید به صورت آنلاین عکس بگیرید. در غیر این صورت عکس را با گوشی خود ثبت کنید و سپس به کامپیوتر خود منتقل کنید و در فایل مورد نظر آپلود کنید.

مراحل احراز هویت بایننس ( 0 )

اگر تمام مراحل را درست انجام داده باشید، بر روی صفحه، بارکدی ظاهر می شود و می توانید به وسیله تلفن همراه خود، بارکد را اسکن کنید. لازم به ذکر است که باید از قبل نرم افزار بایننس را بر روی گوشی خود نصب کرده باشید و از طریق نرم افزار این صرافی، بارکد را اسکن کنید.

مراحل احراز هویت بایننس ( 10 )

در این مرحله فقط کافیست بر روی کادر زرد رنگ که بر روی آن کلمه ok قرار دارد، کلیک کنید و منتظر تاییدیه صرافی در ایمیلتان باشید.

مراحل احراز هویت بایننس ( 11 )

اگر در هر بخش از ثبت نام و احراز هویت بایننس با مشکل یا خطا مواجه شدید، کافیست با پشتیبانان سایت تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.

چگونه می توان در سطح وریفای پلاس، احراز هویت کرد؟

همانطور که اشاره کردیم، احراز هویت بایننس در سه سطح تعیین می شود. اگر تمایل دارید که دسترسی به همه امکانات داشته باشید و سقفی برای برداشت از حساب و یا اعمال اهرم در معاملات خود نداشته باشید، کافیست سطح سوم احراز هویت را نیز انجام دهید. برای انجام این سطح از وریفای حساب بایننس، کافیست مراحل زیر را به ترتیب و با دقت بالا انجام دهید. در ابتدا لازم است بدانید که برای انجام احراز هویت مرحله 3، به یکی از قبوض آدرسی که برای حساب کاربری خود وارد کرده اید، نیاز دارد و از زمان قبض نیز بیشتر از 30 روز نباید گذشته باشد. با داشتن قبض، کافیست بر روی گزینه verify now کلیک کنید و در این قسمت گزینه ADVANCE را انتخاب نمایید.

مراحل احراز هویت بایننس ( 12 )

در مرحله دوم باید آدرس دقیق خود را همانند مرحله احراز هویت سطح دوم، وارد کنید. در مرحله سوم، عکس قبض مورد نظر را نیاز خواهید داشت. نکته بسیار مهم در این موضوع، اثبات زندگی شما در محل آدرس اعلام شده است. برای انجام این مرحله می توانید برگه حساب بانکی خود را در کنار قبض مورد نظر آپلود کنید تا اثباتی بر زندگی شما در آدرس قبض باشد. انجام صحیح و دقیق این مرحله، آیکون Confirm را برای شما فعال می کند و با کلیک بر روی آن، اطلاعات حساب شما تکمیل خواهد شد.

مراحل احراز هویت بایننس ( 13 )

اکنون که توانستید حساب بایننس خود را در هر دو مرحله وریفای نمایید، می توانید با خیالی آسوده از تمامی مزایا و امکانات برترین صرافی دنیا با خیالی آسوده استفاده کنید.

روش های غیر فعال کردن حساب بایننس

اگر در بسیاری از مواقع از بابت حساب بایننس و معاملات خود نگران شدید، می توانید با غیر فعال کردن حساب خود،امکان هرگونه سوء استفاده را از بین ببرید. برای غیر فعال کردن حساب بایننس 3 راه حل وجود دارد، که به آنها اشاره خواهیم کرد. در روش اول می توانید از طریق نرم افزار بایننس نصب شده بر روی گوشی خود، مراحل زیر را به ترتیب انجام دهید تا حساب شما غیر فعال شود.

در قدم اول نرم افزار را باز کنید، سپس بر روی سه آیکون زیر به ترتیب کلیک نمایید. Account Security Disable Account اکنون اکانت شما غیر فعال است. در روش دوم، بهتر است با فعال کردن وی پی ان خود، وارد سایت بایننس شوید. در این مرحله وارد پروفایل خود شوید. این آیکون، عکس شخصی در دایره را در نوار بالای سایت دارد. با کلیک بر روی آیکون Security و وارد شدن به قسمت Account Activity می توانید حساب بایننس خود را غیر فعال نمایید.

اگر به هیچ کدام از موارد بالا دسترسی نداشتید، در روش سوم، می توانید از طریق ایمیل خود این کار را انجام دهید. برای این کار، کافیست ایمیل های مربوط به حساب بایننس خود را جستجو کنید و سپس با کلیک بر روی کلمه (غیر فعال کردن اکانت) در ایمیل، اکانت خود را غیر فعال نمایید. بعد از غیر فعال کردن حساب خود، اگر از خطرات احتمالی خیالتان آسوده شد. می توانید دوباره اکانت خود را بازیابی نمایید و معاملات خود را در صرافی بایننس از نو آغاز کنید.

کلام آخر

همانطور که اطلاع دارید، امنیت و همچنین مزایای صرافی بایننس باعث شده تا این صرافی به برترین صرافی در دنیا تبدیل شود. به همین دلیل بسیاری بنا به دلایل مختلف، علاقه به فعالیت در این صرافی دارند. اگر شما نیز از فعالان بازار سرمایه هستید و استفاده از این صرافی برایتان بسیار مهم است، با ما همراه باشید تا شما را در احراز هویت بایننس یاری کنیم و همچنین اکانت مسدود شده شما را به آسانی و با کمترین ریسک برایتان بازیابی کنیم.

برای اطلاع از هزینه و نحوه انجام کار، کافیست با ما در ارتباط باشید تا پشتیبانان ما علاوه بر راهنمایی شما در وریفای اکانت و رفع مسدودی حساب بایننس، هزینه و نحوه انجام کار را به طور کامل برایتان شرح دهند.

سوالات کاربران احراز هویت و رفع بلاک و مسدودی حساب بایننس​

در خصوص احراز هویت در بایننس و رفع مسدودی حساب بایننس سوالات پرتکرار از سوی کاربران مطرح می شود. ما بطور جامع در این مورد صحبت کرده ایم اما تصمیم گرفتیم برای آن دسته از عزیزان که حال و حوصله ای برای خواندن مطالب ندارند، 15 سوال اصلی را واکشی کرده و به صورت پرسش و پاسخ به اشتراک بگذاریم.

برای وریفای صرافی نیاز به اطلاعات و مدارک زیادی وجود ندارد فقط کافیست اطلاعات زیر را ارسال کنید :

 • نام و نام خانودگی بصورت انگلیسی
 • سال تولد بصورت میلادی
 • عکس پرسنلی کاملا جدید  ( لباس آبی نپوشید  | آرایش نداشته باشید | موها بصورت کامل پشت سر جمع شده باشد | عکس اتلیه نباشد | بدون کلاه ، عینک ، گوشواره | لبخند نزنید
 • عکس بصورت باحجاب و بی حجاب می تواند باشد

 

شما می توانید با اطلاعات واقعی و اطلاعات فیک اقدام به تهیه مدارک نمایید. اما دقت بفرمایید که عکس باید واقعی باشد. چرا که در زمان وریفای چهره شما بصورت انلاین با عکس مطابقت داده می شود.

وریفای بایننس برای اکثر کشورها قابلیت انجام دارد و می توان برای اکثر کشور مدارکی را برای وریفای بایننس آماده سازی کرد. اما در حال حاضر پیشنهاد ما کشور امارات ، گرجستان و اکراین است.   دقت بفرمایید برای احراز هویت بایننس با مدارک جعلی، حداقل کشوری را انتخاب کنید که کمترین میزان ریسک را به همراه داشته باشد.

در حال حاضر بایننس حساسیتی بر روی آی پی وصل شده و کشوری که وریفای بایننس را انجام می دهید، ندارد. یعنی اگر با آی پی هلند متصل میشوید، لازم نیست که حتما با مدارک هلند وریفای را انجام دهید. بنابراین شما می توانید مثلا با ای پی کشور هلند یا انگلستان وصل شده باشید اما برای کشور انتخابی خود وریفای را انجام دهید. (البته این نکته را در نظر بگیرید که در صورتی که وی پی ان همان کشور وصل شوید ، قطعا بهتر است .)

دفتر ما در کشور ترکیه، شهر استانبول ، منطقه کادیکوی است و با توجه به اینکه دفتر ما ، مختص تریدرهای تیم است، امکان مراجعه حضوری به دفتر وجود ندارد .

برای وریفای حساب صرافی شما ابتدا نیاز به آی دی کارت فیزیکی دارید. و پس از آن می توانید با سفارش قبض ، سطح وریفای خود را افزایش دهید. ( البته در بعضی از کشورها ارسال قبض اجباری می باشد )

تا به امروز بالای ۱۰۰۰ نفر در وریفای حساب بایننس همراه ما بودند و از خدمات ما استفاده کردند و حتی یک مورد هم مشکل عدم وریفای را نداشتیم. اما در هر حالت اگر حتی ۱% هم مشکل از سمت ما ایجاد شده و وریفای تکمیل نشد، هزینه چاپ از هزینه پرداختی کسر و مابقی هزینه به حساب شما عودت داده می شود.

صرافی ها برخلاف کارگزاری ها، همیشه در حال تغییر سیستم وریفای خود هستند تا از ورود افراد با ماهیت فیک جلوگیری کنند. بنابراین ممکن است از شما بارها و بارها مدارک وریفا را دریافت و یا در بازه هایی مدارک بیشتری را درخواست کند. 
اگر میخواهید با خیال راحت وریفای کنید، مهمترین قسمت مواظبت از وی پی ان است که استفاده می کنید که آی پی ثابت داشته باشد و نشتی آی پی ایران را نداشته باشد.

مدت زمان آماده سازی مدارک 1 روز و برای ارسال مدارک نیز وابسته به شهر و آدرس شما، زمان ارسال پست را بایستی در نظر بگیرید

هزینه احراز هویت بایننس و سایر صرافی ها را می توانید بصورت ریال و یا تتر پرداخت کنید

با توجه به اینکه شناسایی فیک بودن پاسپورت بسیار راحت تر از آی دی کارت است، پیشنهاد می کنیم در صورتی پاسپورت را سفارش دهید که صرافی و بایننس از شما حتما پاسپورت درخواست کرده باشد.

افراد سودجو زیادی هستند، که می توانند از کارت ها کپی برداری کنند از گذاشتن نمونه کارت معذور هستیم. اما تصویر گذاشته شده، نمونه کارت های فیزیکی ارسال شده برای دوستان است.

ما اطلاعاتی از حساب شما مانند ایمیل، پسورد و گوگل اتنتیکیتور شما را نداریم و در ضمن در کارت شما، تصویر شما حک شده است. دقت بفرمایید، برای دسترسی به حساب شما نیاز به چندین اطلاع وجود دارد که ما هیچکدام از این اطلاعات را موجود نداریم. لذا با اینکه با تصویر کارت شما را داریم اما به هیچ عنوان، امکان دسترسی به حساب شما را نخواهیم داشت.

در حال حاضر برای احراز هویت بایننس نیاز به ارسال فیلم نیست. و با تصویر و شناسایی تصویر چهره شما با تصویر روی کارت، وریفای شما در بایننس انجام می شود. اما این موضوع ، این را تایید نمی کندً که شما به کارت فیزیکی نیاز ندارید. چرا که اگر اطلاعات خودتون را از دست بدید، حتما به کارت فیزیکی نیاز دارید.

تیم مسترسیگنال، ماه هاست هر روز صبح در یوتیوب مسترسیگنال ،  تحلیل بیت کوین را ارائه می دهد و بخاطر یک موضوع احراز هویت اعتبار خود را خراب نخواهد کرد. در ضمن تا آخرین لحظه در کنار شما هستیم تا وریفای شما به اتمام برسد. اما در نهایت انتخاب با شماست. ما در خدمتتان هستیم.

 

نظرات خود را با ما به اشتراك بگذاريد!

اگر سوالات خود را در بالا نيافتيد، ما در اين بخش به سوالات شما پاسخ خواهيم داد.

137 دیدگاه در “وریفای بایننس بصورت تضمینی

 1. اسماعیلی گفت:

  خیلی ممنون که بی ریا این اطلاعات خوب را در اختیار ما قرار می دهید.

 2. معصومه گفت:

  MER30

 3. فرزاد گفت:

  سلام شما با کارت های فیک وریفای میکنید دیگه با عکس و اسم شخص؟ یا نه با کارهای افراد واقعی که در واقع اکانت به اسم اون شخص هستش؟

  1. ناصر گفت:

   سلام وقتتون بخیر خیلی کارتون عالی بود واقعا ممنونم و بابت این رضایتمندیم حتما
   تبلیغات وسیعی واستون انجام میدم بازم متشکرم

   1. نادر رمضانی گفت:

    سلام وریفای حساب بایننس با گواهینامه فنلاند قابل انجام است

 4. صادق گفت:

  از زمانی که حسابم بلاک شد، تا زمانی که رفع مسدودیت شد حسابم 72 ساعت طول کشید و جا داره از تیم همراه و خوب مسترسیگنال بابت راهنمایی و همراهیشون تشکر کنم

 5. سید مصطفی پرتوی گفت:

  سلام درخواست احراز هویت در بایننس رو دارم

 6. مهرداد گفت:

  سلام. من گزینه درخواست خدمات بایننس رو نیزنم . ولی کار نمیکنه. چجوری میتونم با شما ارتباط بگیرم ؟؟
  البته از طریق تلگرام پیام ارسال کرده و پیگیری کردم. ایا مسیر درست است؟

 7. مبین گفت:

  سلام میخواستم ببینم میتونید برای من از کشور فنلاند احراز هویت انجام بدین یا ن ممنون

 8. سعید گفت:

  سلام ادرس تلگرام یا کانال تلگرامی هم دارید

 9. رضا گفت:

  سلام من حسابم توی باینسس بلاک شده بود و نیاز به احراز هویت داشت (همیشه هم با وی پی ان انگلیس می رفتم)
  بعدش احراز هویت در سطح بیسیک رو انجام دادم ولی با اسم و آدرس فیک، که بازم در وضعیت بلاک شدنم تغییری ایجاد نشد و بازم اجازه برداشت پول رو نداشتم و ظاهرا باید در سطح بالاتری وریفای کنم.
  حالا سوال من اینه که باتوجه به اینکه اطلاعات سطح بیسیک رو کاملا فیک وارد کردم، میشه به فامیلمون توی انگلیس بگم با اطلاعات و مدارک واقعی وریفای کنه؟
  یا چونکه اطلاعات سطح بیسیک بصورت فیک وارد شده دیگه کار تمومه؟؟!!
  ممنون میشم بهم بگید. چون هرچی بایننس رو زیرو رو کردم هیچ ایمیل و یا قسمت چتی پیدا نکردم که بتونم باهاشون صحبت کنم

 10. پویا تابعی گفت:

  سلام بایننس کد ایمیل رو نمیاره

  1. سلام. دلیل این اتفاق این بوده است که بر روی کیملیک ترکیه دقیقا مشخص است که شما ملیت ایرانی دارید و به همین دلیل حساب شما قفل شده است. در صورتی که می توانید حساب خود را تخلیه کنید، در صورتی که امکان تخلیه حساب را نیز ندارید، به پشتیبانی بایننس پیام داده و اعلام کنید که این موضوع را نمی دانستید که ایرانی های مقیم ترکیه هم اجازه فعالیت نداشته اند. در این حالت امکان باز شدن قسمت برداشت شما وجود دارد و شما حساب خود را می توانید تخلیه کنید.

   فقط دقت کنید، که شما به هیچ عنوان با چهره خود نمی توانید در بایننس فعالیت کنید، چرا که چهره شما شناسایی شده و بعنوان یک ایرانی شما در دیتابیس بایننس ثبت شده اید.

  2. سلام. با توجه به اینکه در کیملیک ترکیه مشخص است که شما ملیت ایرانی دارید، به همین دلیل حساب شما بسته شده است. البته بسته شدن به این معنا که شما دیگر نمی توانید ترید انجام دهید وگرنه می توانید پول خود را خارج کنید

 11. احسان گفت:

  با سلام
  من در ترکیه زندگی میکنم و حساب خودم رو در ترکیه ساختم و Basic Verification را انجام دادم و معاملات را به آسانی انجام میدادم،
  بعد از مدتی Intermediate verification رو با کارت شهروندی ترکیه ام (کیملیک) انجام دادم ابتدا بدون مشکل کار میکرد اما بعد از چند ساعت یک ایمیل از بایننس دریافت کردم که Verification was unsuccessful بوده و حساب من بسته شده است و من نمیتوم معامله جدیدی انجام دهم، حال چه باید کرد؟

 12. جواد گفت:

  سلام چطور میشه به سایت شما اعتماد کرد؟؟؟
  من نه ادرسی از شما دارم نه شماره ای پس برام سخته اطلاعات کاربری در اختیار شما بذارم،لطفا راهنمایی کنید.

 13. اکبر سلیمانی گفت:

  سلام در صورت احراز هویت اگر بایننس استعلام بگیرد و مشخص شود کارت جعلی است آیا حساب رو میبنده

 14. ابوالفضل گفت:

  این تیم یکبار دیگه ثابت کرد که ایرانی جماعت بلاخره یه راهی پیدا میکنه.
  من باورم نمیشد پلی براحتی وریفای کردم امشب و الان منتظر کارت فیزیکی هستم
  ممنون از تیم شما.!

 15. رضا حدادی گفت:

  سلام ممنون بابت پاسخگویی سریع و کار بی نقصتون . از اعتماد به شما خیلی خوشحالم و دقیقا همونطوری که گفتن در عرض 4 روز مدارک آماده شد.

 16. اسد گفت:

  دوستان من ۲ تا وریفای باینانس با مستر سیگنال انجام دادم خیلی عالی و بی دردسر خدا شاهده پلیس + ۱۰ میرفتم کارم بیشتر طول میکشید با خیال راحت بسپارید بهشون من راحت تو باینانس وریفای کردم هم خودم هم برای دوستم و چند نفر دیگه ، مستر سیگنال ممنون خوشحالم که اعتماد کردم بهتون

 17. ممنون از همراهی و اعتمادتون

 18. مهدی گفت:

  سلام. یعنی من بعد از این همه پیگیری و این وب سایت و این کانال و اون کانال بالاخره یه جایی رو پیدا کردم که به آدم راهنمایی درست بده و آدم رو نترسونه همین جا بود و همین کانال به جون بچه هام اینقدر که پشتیبانی شما بهم قوت قلب داد هیچ جای دیگه ندیدم. خیلی راحت جوابم رو دادند و بدون اینکه بخان ازم پولی بگیرن راهنمایی کردند. در حالی که هر جا رفتم بجز ترسوندن آدم فقط دنبال این بودن که 100 تتر یا 200 تتر ازم بگیرن و وریفای کنن. اصلا هم کاری نداشتم که تو میخای چکار کنی یا مشکلت چیه. فقط میگفتن پول رو بریز. لازم باشه براتون میفرستم متن هاشون رو. هر کی خواست بهم پیام بده اینجا. مطمین باشید میفرستم. چون دو ماه تموم دنبال حل کردن مشکلم بودم. تا اینجا رو پیدا کردم. نه دوستم هستند و نه فامیل. از این بابت خیالتون راحت.
  واقعا از پشتیبانی و حسن نیت شما تشکر میکنم و ممنونم که تو این کار راهنماییم کردید و کمک کردید.
  خدا خودش میدونه کی داره درست کار میکنه آدمش رو ه جلو راهش میزاره
  بازم ازتون ممنونم

 19. جمال یگانه گفت:

  با سلام. کاربری بنده در بایننس اینه jmljmly85 که این سایت در زمان کوتاهی برام احراز هویت کامل و بی دردسر انجام دادن. متشکرم از لطفشون

 20. مهدی گفت:

  ممنون از تیم خوب مستر سیگنال، وریفای برای من با موفقیت انجام شد، از ابتدا تا انتهای کار بصورت کاملا آنلاین و حرفه ای راهنمایی کردن، دم همشون گرم

 21. arash jamali گفت:

  سلام یه سوال داشتم ازتون من دو تا اکانت بایننس دارم که الان باهاشون به مشکل برخوردم. یکیشون مسدود شده و یکی دیگه که هنوز مسدود نشده احراز بیسیک رو قبلا انجام دادم ولی حالا احراز اینترمدییت میخواد. آیا امکان این رو دارم که با احراز هویت هر دوتا اکانتم رو برداشت کنم؟ لطفا راهنماییم کنید.ممنون

 22. علیرضا گفت:

  کارتون حرف نداره
  بخاطر همکاری و راهنمایی هایی که ارائه دادین صمیمانه سپاسسسسسگزارم
  بخاطر مشکل و اشتباهی که در انجام وریفای حساب در مرحله بیسیک خودم انجام داده بودم فکر میکردم دیگه نشه حسابم رو وریفای و فعال کنم
  با کمک و دریافت کارت از شما و راهنمایی های فراوانی که بهم کردین مشکل وریفای حسابم اوکی شد
  خییییلی ممنون

 23. مهران امیدی گفت:

  درود
  انقدر خوشحالم بابت وریفای حساب بایننس که نمیدونم چی بگم
  بابت کمک بزرگی که بمن کردید خیلی سپاسگزارم
  بدون کمک بانو احسانپور و مدیریت محترم و بزرگ MASTER SIGNAL من همیشه با استرس ترید می کردم اما الان مشکلم کاملا حل شد
  از خدا می خوام هرچی احتیاج دارید خدا ده برابرشو بهتون بده
  مرسی مرسی

 24. MOSLEH گفت:

  سلام،وریفای من بعداز رسیدن کارت کمتر از ده دقیقه انجام شد،سپاسگزار تیم حرفه‌ای مسترسیگنال هستم،علی‌الخصوص قسمت پشتیبانی که هر وقت شبانه‌روز پیام دادم بلافاصله جواب دادند و راهنمایی کرد.
  خواستم بگم تو این دنیای آشفته و پراز کلک آدم چقدر لذت میبره وقتی با آدمای حسابی و صادق کار میکنه.ممنون بابت زحمت و صداقتتون.

 25. مانی گفت:

  سلام بعد از اینکه حسابم از مسدودی دراومد
  چقدر بعدش میشه ارز رو فروخت و حساب رو خالی کرد؟

 26. علی گفت:

  سلام.
  من همین الان وریفای اکانت بایننسم رو انجام دادم، خیلی خوشحالم و ازتون بینهایت سپاس گزارم.
  و از پشتیبانی تلگرام تون هم یه تشکر ویژه میکنم، به تمام سوالاتم خیلی با حوصله و سریع جواب میدادند و در تمام مراحل وریفای همراهم بودن و کمکم میکردن.
  دوست عزیز، master signal بهترین گزینه موجود برای وریفای بایننس هستش اصلا شک نکن. من خیلی جست‌وجو کردم ولی گزینه بهتری پیدا نکردم.

  master signal عاشقتم❤️

  1. نادر رمضانی گفت:

   سلام.
   آی دی پشتیبان https://t.me/Master_Signal_Verify
   آدرس کانال احراز هویت https://t.me/mastersignal_verify

 27. جمال گفت:

  با سلام ممنون از تیم مستر سیگنال بخصوص پشتیبان مستر سیگنال که با صبوری و راهنمایی هاشون وریفای اکانتم در مدت زمان کم انجام دادن

 28. Nima گفت:

  سلام واقعا از پشتیبانی شما برای وریفای بایننس خیلی خیلی راضی هستم دوستان صد در صد اعتماد کنید کارشون درسته و جدا حرفه ای هستن تو یک کلام دمتون گرمعالی هستید

 29. علیرضا گفت:

  با سلام

  چطوری میتونم ارتباط برقرار کنم با شما جهت رفع بلاک بایننس ؟
  ممنون

 30. بهروز گفت:

  کارتون عالی بود …ممنون از تیم شما

  1. نادر رمضانی گفت:

   سلام. هر کاربر فقط می تواند یک اکانت داشته باشد

 31. F گفت:

  حقیقتش اولش فکر نمیکردم بشه و قید معاملم که تو ضرر بود رو زدم‌و گفتم بایننس اکانتمو میبنده.ولی یهو تو نت سایتو دیدم و گفتم یه ریسک بکنم.خیلی هم اکانتم مشکل داشت چون بیسیک کرده بودم و یادم نبود اطلاعاتمو.ولی تا اخر همراهم بودن و کمکم کردن و کارم انجام شد واقعا ممنونم

 32. یزدان گفت:

  از مجموعه مستر سیگنال صمیمانه تشکر میکنم که وریفای اکانت جدیدم رو متعهدانه انجام دادن و من تا حالا این سطح از پیگیری و پاسخگویی رو در هیچ مجموعه ای ندیدم خوشحالم که به شما اعتماد کردم

 33. ali گفت:

  از مجموعه مستر سیگنال صمیمانه تشکر میکنم که در کمتر از 3 روز تمام مراحل احراز هویت من رو انجام دادند. حتی توی همین سه روز کارت فیزیکی رو هم ارسال کردند.

 34. امین گفت:

  با تشکر از وب سایت و مجموعه محترم مستر سیگنال
  وریفای بنده اوکی شد و خدا رو شکر مشکلی نبود.جهت اطمینان دیگر دوستان عرض کنم که به اینستاگرام و یوتیوب مجموعه مستر سیگنال هم سر بزنید.

 35. علی گفت:

  کارتون حرف نداره. کمتر از ده دقیقه مراحل وریفای من انجام شد. کارت هم که خیلی سریع رسید به دستم. خیلی ممنون.

 36. سعید گفت:

  ممنون از تیم خوب مستر سیگنال، وریفای برای من با موفقیت انجام شد، از ابتدا تا انتهای کار بصورت کاملا آنلاین و حرفه ای راهنمایی کردن، دم همتون گرم

 37. محسن محمدی گفت:

  سلام
  من ایران نیستم ، چه راهکاری میتونید ارائه بدید برای وریفای حساب کاربری بایننس ؟

 38. سامان گفت:

  از زمان سفارش تا دریافت تصویر کارتم ، ۶ ساعت طول کشید و سه روز بعد هم کارت فیزیکی را دریافت کردم و در کمتر از ۵ دقیقه وریفای شدم.
  اومدم بگم مسترسیگنال تو محشری

 39. بهنام حیدری گفت:

  من میتونم بگم شما یکی از حرفه ای ترین های این حوزه هستین. واقعا خوشحالم که با سایت شما اشنا شدم و از هر نظر کارهاتون حرفه ای هستن..با سپاس فراوان از پشتیبانتون خانم احسانپور که حرفه ای پاسخگوی سوالات من بودن و تمام مشکلات من رو یکی یکی و با صبر و حوصله و اخلاق حرفه ای حل کردن.

  1. سلام در صورتی که بایننس مشکلی در حساب شناسایی کند، حساب بلاک شده و شما دیگر امکان ترید ندارید و فقط اجازه میدهد حساب را تخلیه کنید.

 40. وحید گفت:

  سلام و عرض ادب، من یک اکانت وریفای سطح 1 دارم، و بدون اطلاع از قوانین یه اکانت دگ ساختم با همون اسم ، حالا اکانت دومم مسدود شده نمتونم دارایی رو انتقال بدم، با اسم دیگه ام قبول نمیکنه برای وریفای. ممنون میشم اگر راه حلی هست با من در ارتباط باشید تا مشکلم برطرف شه.

  1. سلام ممنون از اعتماد و همراهی شما. انشااله با این وریفای حساب بایننس ، سودهای بی نظیر و پربرکتی را داشته باشید

 41. ووکامرس گفت:

  سطح موجودی کاهش یافت: معامله گر منظم (#73) 95→94

 42. ووکامرس گفت:

  وضعیت سفارش از در انتظار پرداخت به در حال انجام تغییر کرد.

 43. ووکامرس گفت:

  سطح موجودی کاهش یافت: اندیکاتور مکدی | MACD (#77) 276→275, اندیکاتور شاخص قدرت نسبی | RSI (#86) 68→67

 44. ووکامرس گفت:

  وضعیت سفارش از در انتظار پرداخت به در حال انجام تغییر کرد.

 45. ووکامرس گفت:

  سطح موجودی کاهش یافت: اندیکاتور پارابولیک سر (#84) 142→141

  1. مرسی از پیام خوبتون و مرسی از این حسن لطفتون… ممنون که هستید

   1. نادر رمضانی گفت:

    ممنون از اعتماد و صبوریتون و خوشحالیم که تونستیم خدمتی را در راستای وریفای حساب بایننس به شما ارائه دهیم.

 46. ووکامرس گفت:

  وضعیت سفارش از در انتظار پرداخت به در حال انجام تغییر کرد.

  1. علیرضا گفت:

   کارتون حرف نداره
   بخاطر همکاری و راهنمایی هایی که ارائه دادین صمیمانه سپاسسسسسگزارم
   بخاطر مشکل و اشتباهی که در انجام وریفای حساب در مرحله بیسیک خودم انجام داده بودم فکر میکردم دیگه نشه حسابم رو وریفای و فعال کنم
   با کمک و دریافت کارت از شما و راهنمایی های فراوانی که بهم کردین مشکل وریفای حسابم اوکی شد
   خییییلی ممنون

 47. مهدی گفت:

  گروه بسیار خوب و پشتیبانی عالی داشتن

 48. مهدی گفت:

  گروه بسیار خوبی هستن و پشتیبانی خیلی خوبی دارن

 49. مبین گفت:

  من کله اطلاعتم غلط بود و google authenticatorهم گم کرده بودم و وریفای هم لازم داشتم هیچ جوره فکر نمیکردم بشه ولی با کمک تیم مستر سیگنال تمامش درست شد و من وریفای شدم
  شک نکنید جواب میگیرید

 50. مبین گفت:

  من بالاخره به تیم مسترسیگنال اعتماد کردم و خداروشکر هم وریفای ام انجام شد هم اطلاعات بیسیکمو عوض کردم هم google authenticator رو ریست کردم خودم باورم نمیشه .
  مرسی از تیم و پشتیبانی خوبتون ❤️

  1. نادر رمضانی گفت:

   با پشتیبان وریفای حساب بایننس تیم مسترسیگنال ارتباط برقرار کنید

  2. مستر سیگنال گفت:

   ممنون از همراهی شما و خوشحالیم که احراز هویت شما در صرافی بایننس بصورت کامل انجام شد

 51. ابوالفضل گفت:

  ممنون از زحمات شما دقیقا بهترین کتاب را برای ترجمه انتخاب کردین دوستون دارم موفق باشین

 52. ووکامرس گفت:

  سطح موجودی کاهش یافت: اندیکاتور شاخص قدرت نسبی | RSI (#86) 67→66

  1. نادر رمضانی گفت:

   اگر نگران این مورد هستید، با تصویر فرد دیگری وریفای اکانت بایننس خود را انجام دهید

 53. ووکامرس گفت:

  وضعیت سفارش از در انتظار پرداخت به در حال انجام تغییر کرد.

 54. محمد گفت:

  سلام

  من حساب باینسس وریفای شده بیسیک دارم الان چند روزه باینسس اخطار میده که مدرک پستی رو ارسال کن میخواستم بدونم میتونید کمکم کنید؟

  حسابم امارات ولی vpn هلند

  تشکر

  1. ممنون که نظر خودتون را برای احراز هویت بایننس به اشتراک گذاشتید. موفق و پرسپد باشید

   1. سلام
    ما برای انجام خدمات احراز هویت اطلاعات ورود به حساب شما را احتیاج نداریم. یعنی شما یک سری اطلاعات اولیه مثل نام و نام خانوادکی و عکس خود را ارسال و اطلاعات و مدارک مورد نیاز برای وریفای برای شما ارسال می شود. شما با کمک پشتیبان و مرحله به مرحله با مدارک و اطلاعات وریفای خود را تکمیل می کنید.

 55. ووکامرس گفت:

  وضعیت سفارش از در انتظار پرداخت به در حال انجام تغییر کرد.

 56. ووکامرس گفت:

  وضعیت سفارش از در انتظار پرداخت به در حال انجام تغییر کرد.

  1. Mahdi گفت:

   سلام من وریفای رو انجام دادم اما تو قسمت verify plus برام نوشته unavailable
   الان مشکل از کجاست؟

   1. نادر گفت:

    واقعا کارتون عالی بود و سریع

 57. ووکامرس گفت:

  وضعیت سفارش از در انتظار پرداخت به در حال انجام تغییر کرد.

 58. ووکامرس گفت:

  وضعیت سفارش از در انتظار پرداخت به در حال انجام تغییر کرد.

 59. ووکامرس گفت:

  وضعیت سفارش از در انتظار پرداخت به در حال انجام تغییر کرد.

 60. ووکامرس گفت:

  وضعیت سفارش از در انتظار پرداخت به در حال انجام تغییر کرد.

  1. نادر رمضانی گفت:

   از اینکه تیم مسترسیگنال را برای احراز هویت خود انتخاب کردید ممنونیم

 61. ووکامرس گفت:

  وضعیت سفارش از در انتظار پرداخت به در حال انجام تغییر کرد.

 62. ووکامرس گفت:

  وضعیت سفارش از در انتظار پرداخت به در حال انجام تغییر کرد.

  1. نادر رمضانی گفت:

   با پشتیبان ارتباط برقرار کنید، راهنمایی می کنند. افراد زیادی از کشور آلمان، انگلستان، چین، ترکیه و گرجستان را همراهی کردیم و همگی بدرستی احراز هویت بایننس خود را تکمیل کردند

   1. سلام ممنون از اعتمادتون و خوشحالم از اینکه رضایت کامل داشتید

 63. ووکامرس گفت:

  وضعیت سفارش از در انتظار پرداخت به در حال انجام تغییر کرد.

 64. ووکامرس گفت:

  وضعیت سفارش از در انتظار پرداخت به در حال انجام تغییر کرد.

 65. ووکامرس گفت:

  وضعیت سفارش از در انتظار پرداخت به در حال انجام تغییر کرد.

 66. silas گفت:

  سلام تو کانال تلگرام قسمت پشتیبان پیام دادم ولی چک نشده لطفا پیگیری کنین

  1. خوشحالیم که تونستیم کمکی هر چند کوچیک در احراز هویت بایننس شما داشته باشیم. انشااله حسابتون پر از برکت و فراوانی باشه براتون

  2. مستر سیگنال گفت:

   سلام مدارک شما ارسال شد. در صورتی که مشکلی وجود دارد لطفا اعلام تا پیگیری های لازم انجام شود

 67. ووکامرس گفت:

  وضعیت سفارش از در انتظار پرداخت به در حال انجام تغییر کرد.

 68. ووکامرس گفت:

  وضعیت سفارش از در انتظار پرداخت به در حال انجام تغییر کرد.

 69. ووکامرس گفت:

  وضعیت سفارش از در انتظار پرداخت به در حال انجام تغییر کرد.

 70. ووکامرس گفت:

  وضعیت سفارش از در انتظار پرداخت به در حال انجام تغییر کرد.

 71. ووکامرس گفت:

  وضعیت سفارش از در انتظار پرداخت به در حال انجام تغییر کرد.

 72. ووکامرس گفت:

  وضعیت سفارش از در انتظار پرداخت به در حال انجام تغییر کرد.

 73. ووکامرس گفت:

  وضعیت سفارش از در انتظار پرداخت به در حال انجام تغییر کرد.

 74. ووکامرس گفت:

  وضعیت سفارش از در انتظار پرداخت به در حال انجام تغییر کرد.

 75. محمد نوری گفت:

  سلام ، من از سال 1392 شمسی در ترکیه شرکت دارم (شرکت بازرگانی ) ، یک سال دفتر کار داشتم ، تلفن داشتم ، سال 1393 دفتر شرکت که اجاره بود با تلفن ثابتش تحویل دادم ، ولی تا سال 1394 مالیات شرکت با اینکه هیچگونه فعالیتی نداشت و هزینه حسابدار را پرداخت کردم (البته خودم کلا در ایران بودم و کارگزارم این کارها را انجام میداد) ، از سال 1394 تا به امروز هزینه حسابدار و مالیات را پرداخت نکردم ، ولی شرکت بصورت واقعی در ترکیه دائر می باشد ، آیا میشه بصورت واقعی و حقیقی از نام شرکت برای ثبت نام در 2 صرافی بایننس و اف تی ایکس بصورت اشخاص حقوقی استفاده کنیم ، چه مدارکی لازم است ؟ و چگونه شما می توانید در رابطه با ثبت نام در این 2 صرافی کمکم کنید ، و هزینه اش چقدر می باشد ، ممنون میشم از پاسخگویتان

  1. نادر رمضانی گفت:

   سلام. متاسفانه ایرانی ها در هر کجای دنیا هم باشند و حتی پاسپورت ان کشور هم داشته باشند، بخاطر ملیت اصلیشون نمی توانند در صرافی ها احراز هویت کنند

 76. ساده گفت:

  ممنونم. من دیروز با کلی دلهره اکانتم که پول داخلش بود را درخواست وریفای دادم و با صبر و حوصله وریفای حسابم تکمیل شد
  مرسی از تیم خوبه احراز هویت بایننس

 77. معین گفت:

  سلام. ممنون از تیم mssignal به خاطر پشتیبانی خوب برای وریفای اکانت بایننس. من پارسال نزد یک تیم دیگر کار وریفای را انجام دادم که برای من آی دی کارت یک رو صادر شد و احراز هویت هم کردم اما الان بعد از یک سال دوباره بایننس از من اطلاعات تکمیلیتر به همراه قبض تلفن کرد که تیم mssignal به بنده کمک کرد تا بتونم وریفای پلاس را انجام دهم بدون مشکل. من ID کارت هم میخواستم سفارش بدم (به دلیل 2 طرفه بودن کارت) که مبلغ خیلی بالاتر میرفت اما تیم پشتیبانی بدون در نظر گرفتن سود خودش به من پیشنهاد داد اول وریفای پلاس که نیاز به قبض دارد را انجام دهم و بعد اگه باینس قبول نکرد در ان صورت ID کارت هم سفارش بدم.
  باز هم ممنون از تیم مسترسیگنال مخصوصا پشتیبانیشون.

  1. نادر رمضانی گفت:

   ممنون از لطفتان به تیم احراز هویت صرافی

   1. نادر رمضانی گفت:

    ممنون از همراهی شما و خوشحالیم که احراز هویت شما در صرافی بایننس بصورت کامل انجام شد

  2. نادر رمضانی گفت:

   سلام. بچه های تیم احراز هویت مسترسیگنال، الحق دست مریزاد دارند. بالای یکسال است که بهترین خدمات را بصورت تضمینی انجام می دهند و تا به کنون بعنوان مسئول مجموعه هیچ شکایتی دریافت نکرده ایم

 78. علی گفت:

  سلام خسته نباشید ، اگر با ای دی کارت احراز هویت کنیم آیا امکان داره بفهمن که فیک هست ؟

  1. نادر رمضانی گفت:

   سلام در صورتی که ای پی شما ایران شناسایی شود، اعلام میکند که مدارک فیک است. بعد از احراز هویت، عملکرد شما بسیار مهم است

 79. حسین گفت:

  سلام من برای احراز هویت سایت یودمی از آی دی کارت مالزی استفاده کردم که تیم خوب مسترسیگنال زحمت کشیدند و یک آی دی کارت برای من درست کردند و من توانستم به راحتی عملیات احراز هویت رو پشت سر بزارم و به اصطاح verify بشم. اینم عکسی از وریفای اکانتم هست. ممنون از تیم خوب مسترسیگنال
  https://snipboard.io/GF4nuo.jpg

  1. نادر رمضانی گفت:

   ممنون از اعتماد شما برای انجام احراز هویت سایت یودمی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *