آموزش ارز دیجیتال

ترید دمو تریدینگ ویو (ارز دیجیتال و فارکس)

حساب‌ دمو یا حساب آزمایشی به تریدرها امکان می‌دهد تا بدون خطر از دست دادن پول واقعی، ترید ارزهای دیجیتال را تمرین کنند. ترید دمو تردینگ ویو و پیپرتردینگ در این پلتفرم بسیار ساده و ابزاری مناسب برای مبتدیان که مایل به یادگیری ترید در بازار ارزهای دیجیتال هستند و حتی تریدرهای حرفه ای برای تست استراتژی های معاملاتیشان است ، مورد استفاده قرار می گیرد

ترید دمو و پیپر تریدنگ و ایجاد حساب دمو در تریدینگ ویو مزیت های زیادی دارد از جمله  آشنایی با  فوت و فن  تحلیل های مختلف در آن ، همچنین  سود و ضرر های غیر واقعی که بعد از آن می توانید با اعتماد بنفس بیشتر و خیال راحت استراتژی خود را تعیین ، وارد بازار واقعی شده  ومعاملات بی خطر را تجربه کنید.این حس خوب و اعتماد بنفس را با تمرین ها و آموزش ترید با پول مجازی مستر سیگنال قطعا بدست خواهید آورد. 

حساب دمو و پول مجازی چیست؟

حساب دمو چیست؟ حساب یا اکانت دمو بعنوان یک راهکار آزمایشی جهت افراد تازه کار در بازارهای معاملاتی توسط پلتفرم های ترید ایجاد شد تا کاربران بی تجربه در بازارهای بورس ، ارز دیجیتال یا بایننس بتوانند تحلیل های مختلف در ترید با حساب دمو را داشته و خرید و فروش هایی انجام دهند و حتی سود یا ضرر را تجربه کنند تا بعدا بتوانند با حساب واقعی خود یک سیستم سودآور داشته باشند.
پول مجازی چیست؟ همانطور که در حساب دمو چیزی واقعی وجود ندارد باید سرمایه واقعی نیز نداشته باشیم بنابراین از پول غیر واقعی استفاده می کنیم اصطلاحی که در پلتفرم های ترید از آن استفاده شده و آن را پول مجازی virtual money یا ارز مجازی virtual currency می نامند.در شرایط غیر واقعی در یک اکانت دمو معامله گران مبتدی ترید با پول مجازی را تجربه وسیستم معاملاتی خود را تعیین می کنند.

ترید دمو ارز دیجیتال

آیا در ترید ارزهای دیجیتال یک تازه‌ وارد هستید و به دنبال راهی برای تمرین ترید بدون پول واقعی هستید؟ بیایید ابتدا به  ترید دمو ارز دیجیتال چیست؟ بپردازیم.

“ترید دمو ارز دیجیتال” به یک نوع ترید مجازی اطلاق می‌شود که در آن ارزهای دیجیتال به صورت واقعی در بازارهای مالی تجارت می‌کنید، اما با استفاده از واحد پول مجازی به جای پول واقعی. این به شما این امکان را می‌دهد تا تجربه ترید و آشنایی با نحوه عملکرد بازارهای ارز دیجیتال را بدون ریسک واقعی به دست آورید.

به طور معمول، برای شروع ترید دمو ارز دیجیتال، شما به یک حساب دمو در یک صرافی یا پلتفرم معتبر نیاز دارید. این حساب به شما میزان معینی از واحد پول مجازی ارائه می‌دهد که می‌توانید از آن برای خرید و فروش ارزهای دیجیتال استفاده کنید. با استفاده از حساب دمو، شما می‌توانید با شرایط و قوانین واقعی بازارهای ارز دیجیتال آشنا شوید و روش‌های تحلیلی را تمرین کنید.

ترید دمو ارز دیجیتال به عنوان یک ابزار آموزشی بسیار مفید است و به شما این امکان را می‌دهد تا قبل از شروع ترید واقعی، استراتژی‌ها و مهارت‌های تجارت را بهبود دهید و از خطاهایی که ممکن است در معاملات واقعی رخ دهد، جلوگیری کنید.

ترید دمو فارکس

“ترید دمو فارکس” به معنای ترید مجازی در بازار ارز بین‌المللی (فارکس) است. در ترید دمو فارکس، شما با استفاده از یک حساب دمو، معاملات ارزی را در شرایط واقعی بازار فارکس انجام می‌دهید، اما با استفاده از واحد پول مجازی به جای پول واقعی.

در حساب دمو فارکس، شما به صورت واقعی با قیمت‌ها و نرخ‌های زنده کار می‌کنید و می‌توانید به صورت آزادانه معاملات خرید و فروش انجام دهید. با استفاده از این حساب، شما می‌توانید با نحوه عملکرد بازار فارکس و ابزارهای مختلف تحلیلی آشنا شوید، استراتژی‌های ترید را تمرین کنید و مهارت‌های خود را بهبود بخشید، همچنین با پلتفرم ترید و ابزارهای مربوطه آشنا شوید.

ترید دمو فارکس برای تازه‌کاران و حتی تریدرهای حرفه‌ای می‌تواند بسیار مفید باشد. با استفاده از حساب دمو، شما می‌توانید بدون ریسک واقعی، تجربه ترید در بازار فارکس را کسب کنید و استراتژی‌ها را تست کنید. همچنین، این امکان را دارید که با شرایط مختلف بازار آشنا شده و درک عمیق‌تری از ریزشکل‌ها و رفتار قیمت‌ها به دست آورید.

مزایا و معایب پول مجازی و حساب دمو

مزایا و معایب پول و حساب مجازی از نظر روانشناسی بازار بصورتی است که معامله گران و اقتصاد دانان نیز به آن اهمیت داده و آن را بررسی نموده اند.
از جمله مزایای ترید با حساب دمو بایننس یا ارزدیجیتال و… آشنایی با با ساختار معاملات بوده و همچنین بدست آوردن مهارتهای موردنیاز برای معامله گری و رسیدن به یک سیستم سودآور قبل از اینکه پول واقعی را وارد این کار کنید، می باشد.
خوب چه بهتر که روی ایجاد عادات خوب متمرکز شده و با دیدن آموزشهای مختلف در این زمینه و کار کردن با اکانت رایگان در بازارهای مختلف تجربه لازم را کسب و بیاموزید چگونه روشها و استراتژی های خود را با تغییر رفتار بازار تغییر و تطبیق دهید.
برخیی از افراد خبره معتقدند که از جمله معایب روش مجازی وقت تلف کردن در آن است چرا که ترید در شرایط غیر واقعی شما را در مقابل تحلیل ها و مبالغ واقعی وسوسه می کند.
معامله گران معتقدند استرس ، ترس ، حرص و … در شرایط واقعی وجود دارد که سبب میشود شما بدنبال افزایش مهارتهای اصلی خود باشید.
اما از همه مهمتر اعتماد بنفس برای ورود به تریدنیگ با استفاده از حساب دمو ایجاد و افزایش می یابد و در این شرایط تحلیل گر تمام تلاش خود را می کند تا مهارت های لازم را آموزش دیده و تجربه نماید تا با اعتماد بنفس بیشتری وارد واقعیت شود.

حساب دمو ترید ارز دیجیتال رایگان یا پولی!

بعضی از افراد برای واردشدن به معاملات وانجام تریدها نیاز دارند که تجربه هایی کسب کنند اگر این تجربه هزینه زیادی داشته باشد قطعا جذاب نیست بنابراین کارگزار برای اینکه شما با فوت و فن های بازار مالی آشنا شوید و بتوانید معامله بی خطری را تجربه کنید و بعدا با پول واقعی کار کنید ، حساب دمو رایگان و پول غیر واقعی را ایجاد نموده تا بتوانید تریدهای مختلف داشته و آنها را بررسی کنید.

بعد از ایجاد Account و تعیین virtual money خود و گذشت مدت زمان حداکثر 6 تا 12 ماه ترید با حساب دمو  اگر وین ریت تحلیل هایتان بالای 70درصد بود وارد بازار واقعی شوید در غیر اینصورت هنوز برای تعیین استراتژی خود در حساب رایگان بمانید و واقعیت را بپذیرید. در این بین آموزش ترید با پول مجازی در تریدینگ وی یا هر پلتفرم دیگری می تواندکمک زیادی به شما نماید.

تنظیمات ترید با حساب دمو 

شاید از خودتان بپرسید که خوب وقتی حساب و سرمایه اولیه مجازی است آیا تنظیمات خاصی هم دارد؟ البته شما در این اکانت رایگان باید خود را آزموده و تحلیل های مختلفی را انجام دهید تا بتوانید یک استراتژی معاملاتی خوب برای خود انتخاب کنید و وارد بازار واقعی شوید.
در این راستا باید تنظیمات حساب خود را کامل بشناسید تا در صورت نیاز بتوانید تغییراتی را در آن ایجاد کنید که با توجه به اهمیت این موضوع در آموزشهای تریدینگ به آن اشاره می شود و تاکید شده که در ابتدای کار تنظیمات را تغییر ندهید حتی سرمایه موجود را اما به مرور زمان که تحلیل می کنید شاید نیاز شد دستی به آن بزنید.
البته همانطور که در فیلم آموزشی ترید با پول مجازی نمایش داده شده بخشی از این تنظیمات مربوط به ظاهر کیف پول شماست مانند نمایش یا عدم نمایش position , order,stoploss و غیره که بازهم تاکید میکنیم در ابتدای کار آنها را تغییر ندهید تا کاملا با محیط آشنا شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *