آموزش

ترید با پول مجازی در تریدینگ ویو

ترید با پول مجازی و حساب دمو در تریدینگ ویو مزیت های زیادی دارد از جمله  آشنایی با  فوت و فن  تحلیل های مختلف در آن ، همچنین  سود و ضرر های غیر واقعی که بعد از آن می توانید با اعتماد بنفس بیشتر و خیال راحت استراتژی خود را تعیین ، وارد بازار واقعی شده  ومعاملات بی خطر را تجربه کنید.این حس خوب و اعتماد بنفس را با تمرین ها و آموزش ترید با پول مجازی مسترسیگنال قطعا بدست خواهید آورد.

حساب دمو و پول مجازی چیست؟

حساب دمو چیست؟ حساب یا اکانت دمو بعنوان یک راهکار آزمایشی جهت افراد تازه کار در بازارهای معاملاتی توسط پلتفرم های ترید ایجاد شد تا کاربران بی تجربه در بازارهای بورس ، ارز دیجیتال یا بایننس بتوانند تحلیل های مختلف در ترید با حساب دمو را داشته و خرید و فروش هایی انجام دهند و حتی سود یا ضرر را تجربه کنند تا بعدا بتوانند با حساب واقعی خود یک سیستم سودآور داشته باشند.
پول مجازی چیست؟ همانطور که در حساب دمو چیزی واقعی وجود ندارد باید سرمایه واقعی نیز نداشته باشیم بنابراین از پول غیر واقعی استفاده می کنیم اصطلاحی که در پلتفرم های ترید از آن استفاده شده و آن را پول مجازی virtual money یا ارز مجازی virtual currency می نامند.در شرایط غیر واقعی در یک اکانت دمو معامله گران مبتدی ترید با پول مجازی را تجربه وسیستم معاملاتی خود را تعیین می کنند.

آموزش تصویری ترید با پول مجازی


آموزش ترید با پول مجازی در تریدینگ ویو

پلتفرم های مختلف کارگزاری ها امکان ثبت نام و ایجاد اکانت رایگان برای تریدرهای مبتدی قرار داده اند که صد البته کار با هر یک فوت وفن خود را دارد.در این ویدیوی آموزشی می توانید با جزئیات کامل حساب رایگان Trading view  آشنا شوید و در پایان مشاهده فیلم آموزش ترید با پول مجازی در تریدینگ ویو به اهداف زیر دست یابید:

  •  ثبت نام در تریدینگ ویو
  •  ایجاد حساب دمو ارز دیجیتال ، کوکوین، بایننس
  •  تنظیمات حساب و پول مجازی• نحوه معامله ،خرید و فروش  با پول مجازی
  •  نکات کلیدی در تعیین level rage و سود و ضرر بازار

اگر موفق به مشاهده فیلم در یوتیوب نشدید می توانید از طریق کانال آپارات مسترسیگنال آن را دانلود و تماشا کنید، بعد از پایان آموزش ، نظرات و پیشنهادات خود را برای ما در قسمت کامنت فیلم بنویسید و با Subscribe و دنبال کردن کانال آموزشی ما از انتشار ویدئو های جدید مطلع و از آنها استفاده نمایید.

مزایا و معایب پول مجازی و حساب دمو

مزایا و معایب پول و حساب مجازی از نظر روانشناسی بازار بصورتی است که معامله گران و اقتصاد دانان نیز به آن اهمیت داده و آن را بررسی نموده اند.
از جمله مزایای ترید با حساب دمو بایننس یا ارزدیجیتال و… آشنایی با با ساختار معاملات بوده و همچنین بدست آوردن مهارتهای موردنیاز برای معامله گری و رسیدن به یک سیستم سودآور قبل از اینکه پول واقعی را وارد این کار کنید، می باشد.
خوب چه بهتر که روی ایجاد عادات خوب متمرکز شده و با دیدن آموزشهای مختلف در این زمینه و کار کردن با اکانت رایگان در بازارهای مختلف تجربه لازم را کسب و بیاموزید چگونه روشها و استراتژی های خود را با تغییر رفتار بازار تغییر و تطبیق دهید.
برخیی از افراد خبره معتقدند که از جمله معایب روش مجازی وقت تلف کردن در آن است چرا که ترید در شرایط غیر واقعی شما را در مقابل تحلیل ها و مبالغ واقعی وسوسه می کند.
معامله گران معتقدند استرس ، ترس ، حرص و … در شرایط واقعی وجود دارد که سبب میشود شما بدنبال افزایش مهارتهای اصلی خود باشید.
اما از همه مهمتر اعتماد بنفس برای ورود به تریدنیگ با استفاده از حساب دمو ایجاد و افزایش می یابد و در این شرایط تحلیل گر تمام تلاش خود را می کند تا مهارت های لازم را آموزش دیده و تجربه نماید تا با اعتماد بنفس بیشتری وارد واقعیت شود.

اکانت رایگان یا پولی!

بعضی از افراد برای واردشدن به معاملات وانجام تریدها نیاز دارند که تجربه هایی کسب کنند اگر این تجربه هزینه زیادی داشته باشد قطعا جذاب نیست بنابراین کارگزار برای اینکه شما با فوت و فن های بازار مالی آشنا شوید و بتوانید معامله بی خطری را تجربه کنید و بعدا با پول واقعی کار کنید ، حساب دمو رایگان و پول غیر واقعی را ایجاد نموده تا بتوانید تریدهای مختلف داشته و آنها را بررسی کنید.
بعد از ایجاد Account و تعیین virtual money خود و گذشت مدت زمان حداکثر 6 تا 12 ماه ترید با حساب دمو  اگر وین ریت تحلیل هایتان بالای 70درصد بود وارد بازار واقعی شوید در غیر اینصورت هنوز برای تعیین استراتژی خود در حساب رایگان بمانید و واقعیت را بپذیرید. در این بین آموزش ترید با پول مجازی در تریدینگ وی یا هر پلتفرم دیگری می تواندکمک زیادی به شما نماید.

 

ثبت نام در تریدینگ ویو

همانطور که گفته شد امکان ثبت نام در تریدینگ ویو رایگان است و با چندکلیک ساده می توانید این کار را انجام دهید .وارد سایت شوید و در قسمت پایین که تعدادی بخش وجود دارد بخش Trading Panel را انتخاب ودر پنجره ظاهر شده Papare Trading را connect کنید تا برای ورود و ترید با حساب دمو آماده شوید.
اکنون شما دارای یک اکانت مجازی با مقداری پول هستید که می توانید میزان سرمایه اولیه خود را تغییر دهید کافی ست دکمه Reset paper Trading Account را انتخاب کنید و مبلغ مورد نظر خود را وارد کنید. البته برای شروع کار ما پیشنهاد می کنیم مبلغ خود را تغییر ندهید و با توجه به حساب بایننس یا شرایطی که می خواهید تحلیل را شروع کنید حساب را افزایش یا کاهش دهید.

خرید و فروش ارز دیجیتال مجازی

تفاوت خرید و فروش ارز دیجیتال واقعی با پول مجازی در بایننس و بیت کوین این است که هیجان واسترسی در کار نیست و شما با خیال راحت می توانید این کار را انجام دهید و همچنین در پنل بایننس به شما پیشنهاد مقدار خرید با توجه به سرمایه موجود را می دهد اما در بین کوین باید خودتان انتخاب کنید که با چقدر پول وارد معامله شوید.
بعد از ثبت نام رایگان در Trading view پنل خرید و فروش برای شما فعال خواهد شد و به سادگی می توانید تنظیمات مربوط به سقف سود و ضرر را تعیین و بلافاصله وارد معامله شوید.

تنظیمات حساب دمو

شاید از خودتان بپرسید که خوب وقتی حساب و سرمایه اولیه مجازی است آیا تنظیمات خاصی هم دارد؟ البته شما در این اکانت رایگان باید خود را آزموده و تحلیل های مختلفی را انجام دهید تا بتوانید یک استراتژی معاملاتی خوب برای خود انتخاب کنید و وارد بازار واقعی شوید.
در این راستا باید تنظیمات حساب خود را کامل بشناسید تا در صورت نیاز بتوانید تغییراتی را در آن ایجاد کنید که با توجه به اهمیت این موضوع در آموزشهای تریدینگ به آن اشاره می شود و تاکید شده که در ابتدای کار تنظیمات را تغییر ندهید حتی سرمایه موجود را اما به مرور زمان که تحلیل می کنید شاید نیاز شد دستی به آن بزنید.
البته همانطور که در فیلم آموزشی ترید با پول مجازی نمایش داده شده بخشی از این تنظیمات مربوط به ظاهر کیف پول شماست مانند نمایش یا عدم نمایش position , order,stoploss و غیره که بازهم تاکید میکنیم در ابتدای کار آنها را تغییر ندهید تا کاملا با محیط آشنا شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا